Samsung Galaxy S9+ magisk manageri sildim

Bu konuyu okuyanlar

wanted41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar samsung s9+ teledonumdan magisk manageri sildim sonra telefon logo gelip gidiyor ses kısma+guç tuşu+bixby tuşuna basılı tuttuğumda downloading ekranı geliyor ve oyle kalıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Merhabalar samsung s9+ teledonumdan magisk manageri sildim sonra telefon logo gelip gidiyor ses kısma+guç tuşu+bixby tuşuna basılı tuttuğumda downloading ekranı geliyor ve oyle kalıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz
Fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedin mi ?

wanted41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fabrika ayarlarına geri dönmeyi denedin mi butun tuşlara sırası ile basılı tuttum sadece açılıp kapanıyor
Hard reset atamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuşlara basılı tuttugumda menü açılmıyor

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
  • Telefonunuzun ekranında ‘Downloading do not turn off target’ yazdığından emin olun
  • Aynı anda güç düğmesi + home düğmesi + ses azaltma düğmesine basılı tutun (Hepsine aynı anda bastığınıza emin olun)
  • Ekran siyaha dönene kadar basmaya devam edin, sonrasında tuşlara basmayı bırakın
  • Eğer telefonunuz otomatik olarak yeniden başlamazsa siz güç tuşuna basıp telefonu başlatmayı deneyin

wanted41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  • Aynı anda güç düğmesi + home düğmesi + ses azaltma düğmesine basılı tutun (Hepsine aynı anda bastığınıza emin olun)
  • Ekran siyaha dönene kadar basmaya devam edin, sonrasında tuşlara basmayı bırakın
  • Eğer telefonunuz otomatik olarak yeniden başlamazsa siz güç tuşuna basıp telefonu başlatmayı deneyin
Telefonumda home tuşu yok ekranda
Mesaj otomatik birleştirildi:

20210122_231443.jpg

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207