Bluetooth kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel olarak bir çok kullanıcının istediği gibi çok ücret vermeden güzel bir kulaklık sahibi olayım mantığına dayanarak.
150 TL bandında alınabilecek Bluetooth kulaklık tavsiye edebilir misiniz?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
QCY T5, Haylou T15, Redmi Airdots ve Haylou GT 1 Pro öneririm. Bütçenizi arttırabilirseniz TaoTronics Soundliberty 53 Pro düşünebilirsiniz.

Önerdiğim cihazlar arasından sadece QCY T5 ve Redmi Airdots'u kullandım.

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Redmi airdots'un s modeli gibi çeşitleri çıkıyor onları da göz önünde bulundurarak tekrar söyleyebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi airdots'un s modeli gibi çeşitleri çıkıyor onları da göz önünde bulundurarak tekrar söyleyebilir misiniz

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Redmi airdots'un s modeli gibi çeşitleri çıkıyor onları da göz önünde bulundurarak tekrar söyleyebilir misiniz?
Sanırım Redmi Airdots ve Redmi Airdots S arasında çok büyük bir fark yok. Benim deneyimlediğim model Redmi Airdots'tu.

QCY T5 ve Redmi Airdots dışında, diğer önerilerimde incelemeler ve kullanıcı deneyimlerinden faydalandım.

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi dünya çapında bilinen bir marka Qcy güvenilir bir marka mı?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Xiaomi dünya çapında bilinen bir marka Qcy güvenilir bir marka mı?
QCY markasının güvenilir olduğunu düşünüyorum. 7 aylık kullanımımda henüz kulaklıkla ilgili bir sorun yaşamadığımdan teknik servis hakkında bilgim yok. Ses seviyesi konusunsa Redmi Airdots, ses kalitesi konusunda QCY T5 daha başarılı gibi geldi. Batarya konusunda pek fark yok.

Son düzenleme:

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya aralıksız kullanımda ne kadar sürüyor?

Yani Bluetooth yerine kablolu kulaklık alsaydın bu şarj sorunu ile uğraşmazdım dediğin oldu mu?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Batarya aralıksız kullanımda ne kadar sürüyor?

Yani Bluetooth yerine kablolu kulaklık alsaydın bu şarj sorunu ile uğraşmazdım dediğin oldu mu?
İki kulaklıkta da yaklaşık 5 saat.
Eklediğim konu size yardımcı olabilir:

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Genel olarak bir çok kullanıcının istediği gibi çok ücret vermeden güzel bir kulaklık sahibi olayım mantığına dayanarak.
150 TL bandında alınabilecek Bluetooth kulaklık tavsiye edebilir misiniz?
Bu bütçede aldığınız her kulaklıkta dip ses sorunu yaşarsınız yani cızırtı gelir 1 ay önce QCY T5 aldım bu sorundan dolayı iade ettim normalde hijyen ürünü olduğu için sorun çıkardı ama satıcı iyi niyetli çıktı.

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Redmi airdots'un da öyle olabileceğini düşünüyorsunuz yani kablolu kulaklık almak daha mantıklı mı olur.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Redmi airdots'un da öyle olabileceğini düşünüyorsunuz yani kablolu kulaklık almak daha mantıklı mı olur.
Ben taşınabilirlik konusunda avantajı olduğundan TWS kulaklık almıştım. Ses kalitesine önem veriyorsanız kablolu kulaklık düşünebilirsiniz.
Bu fiyatlarda JBL T110, Huawei CMQ3, Sennheiser CX 200 Street II gibi kulaklıkların başarılı olduğunu duymuştum.

Mehmet gen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben taşınabilirlik konusunda avantajı olduğundan TWS kulaklık almıştım. Ses kalitesine önem veriyorsanız kablolu kulaklık düşünebilirsiniz.
Bu fiyatlarda JBL T110, Huawei CMQ3, Sennheiser CX 200 Street II gibi kulaklıkların başarılı olduğunu duymuştum.
Tamamdır bugünlerde evde olduğumuz için taşınabilirlik sorun olmayacaktır. Kablolu alayım.