Windows 7 ürün anahtarım yok oldu

Bu konuyu okuyanlar

ŞabanEfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bugün yan işletim sistemi olarak windows 8.1 kurdum,windows 7 ye geri döndüğümde birden kopya bir windows kullanıyorsunuz dedi.hiç bir şey anlamadım yardımcı olur musunuz yoksa windows 7 yi siliyimmi

ŞabanEfe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
windows 7 ultimate

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Şu kuralı görmeyen arkadaşlar var galiba dikkatli olsak fena olmaz.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Yani sizin key gitmiş hocam. Yenisini almalısınız. Ki 2009 çıkışlı w7 keyi almak çok saçma olur. W10 home single language keyi alın en iyisi
Hocam siz crackli iso indirmişsiniz veyada crackleme programı oda gömülü keyi değiştirmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani sizin key gitmiş hocam. Yenisini almalısınız. Ki 2009 çıkışlı w7 keyi almak çok saçma olur. W10 home single language keyi alın en iyisi
Ve w10 home single language kurun

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Şu kuralı görmeyen arkadaşlar var galiba dikkatli olsak fena olmaz.
Yanlışlıkla indirmiş galiba (iyi düşünelim)