15.000tl Yayın için sistem önerisi

Bu konuyu okuyanlar

genzero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar 15.000tl ortalam bütçem mevcut sadece sistem bileşenleri için tavsiye istiyorum amacım fps yönelikli o yüzden eğer 20k bütçe ayırırsan daha iyi olur dediğiniz bir sistem tavsiyesi olursa bütçeyi artırabilirim ama tabiki ne kadar uyguna olursa bir o kadarda geriye kalan miktar ile ışıklandırma kamera vs.. ayırabilicem yorumlarınızı bekliyorum.

genzero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Monitör dahil mi?
Hayır hocam sadece kasa için öneri istiyorum mönitörlerim belli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör dahil mi? Yarına kadar bekleyebilir misiniz? Beklersen 1.30-2 saatimi sistem toplama için ayırabilirim :)
Tabiki yaklaşık 1-2 ay içerisinde alıcam yurt dışı çıkışları açılırsa hatta bizzat yurt dışından toplayıp alıp gelebilirim önümüzdeki pandemi sürecine bağlı tabiki.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bu sistemi öneririm:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Merhaba arkadaşlar 15.000tl ortalam bütçem mevcut sadece sistem bileşenleri için tavsiye istiyorum amacım fps yönelikli o yüzden eğer 20k bütçe ayırırsan daha iyi olur dediğiniz bir sistem tavsiyesi olursa bütçeyi artırabilirim ama tabiki ne kadar uyguna olursa bir o kadarda geriye kalan miktar ile ışıklandırma kamera vs.. ayırabilicem yorumlarınızı bekliyorum.
Bunu öneririm

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
neyi beğenmediniz acaba hocam
İşlemci olarak 3800XT seçmişsiniz. Ama anakart olarak B550 tercih etmişsiniz. Bu bütçede B550 tercih edecekseniz 5. nesil daha mantıklı olur bence. Ya da Ryzen 7 3700x ve herhangi bir X470 anakart. Bunlar benim fikirlerim. Onun dışında iyi bir sistem.