NOSTALJİ SERİSİ-Braun Braun Compact 1000 Saç Kurutma Makinesi incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda 1983 yılında piyasaya sürülen Braun Compact 1000 saç kurutma makinesini inceleyeceğim. Cihazı bit pazarindan 10 liraya aldım. 37 yıllık bir cihaz olduğunu bildiğimden içini açıp soğuk lehimleri tamir ettim. Plastik aksamı yıkadım ve bu kondisyona geldi.

Cihazın tasarımı oldukça güzel. Her şey amaca yönelik ve basit.

Cihazın sapı katlanabiliyor ve kablosu da sapın içine saklanabiliyor.

ihazın arka tasarımı bu şekilde. Cihaz 500w ve 1000w olarak çalışabiliyor. 20dk açık tutmama rağmen aşırı ısınmadı ve telleri kızmıyor.

Cihaz 1983 yılında piyasaya cikiyor. Fiyatını bulamadim.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Forumun da çivisi çıktı ama. Ne bildirimler adam gibi çalışıyor ne düzgün resim yükleniyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Forumun da çivisi çıktı ama. Ne bildirimler adam gibi çalışıyor ne düzgün resim yükleniyor.
Resim 1MB'dan büyükse eklenmez. Ben bu zamana kadar istediğim her resmi yükleyebildim ve sorun yaşamadım. Resim boyutu azaltmak o kadar zor bir şey değil. Bildirimler seçtiğin temaya bağlı. Değişen bildirim sayısı sana okunmayan bildirimler ile yeni gelen bildirimleri gösteriyor. Tüm bildirimleri okundu yaparsan düzelir.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Resim 1MB'dan büyükse eklenmez. Ben bu zamana kadar istediğim her resmi yükleyebildim ve sorun yaşamadım. Resim boyutu azaltmak o kadar zor bir şey değil. Bildirimler seçtiğin temaya bağlı. Değişen bildirim sayısı sana okunmayan bildirimler ile yeni gelen bildirimleri gösteriyor. Tüm bildirimleri okundu yaparsan düzelir.
Resim yükleme butonuna basıyorum ama hiç bir tepki vermiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resimlerle uğraşan kadar video inceleme çektim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda 1983 yılında piyasaya sürülen Braun Compact 1000 saç kurutma makinesini inceleyeceğim. Cihazı bit pazarindan 10 liraya aldım. 37 yıllık bir cihaz olduğunu bildiğimden içini açıp soğuk lehimleri tamir ettim. Plastik aksamı yıkadım ve bu kondisyona geldi.

Cihazın tasarımı oldukça güzel. Her şey amaca yönelik ve basit.

Cihazın sapı katlanabiliyor ve kablosu da sapın içine saklanabiliyor.

ihazın arka tasarımı bu şekilde. Cihaz 500w ve 1000w olarak çalışabiliyor. 20dk açık tutmama rağmen aşırı ısınmadı ve telleri kızmıyor.

Cihaz 1983 yılında piyasaya cikiyor. Fiyatını bulamadim.
Fotoğraflar yok.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
ne kadar küçükmüş.