Hangi bulut depolamayı önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Mobil uygulama geliştirme ve oyun geliştirme alanlarında çalışacağım yakında. Yaptığım uygulamaların bilgisayarımın diskinde yer kaplamasını istemiyorum. Bunun için bulut depolama kullanmayı düşünüyorum. Nasıl kullanacağıma örnek verecek olursam, bir uygulama geliştireceğim ve geliştirme aşamaları bittiği zaman onu bulut diske yükleyeceğim. İstediğim zaman onu bilgisayarımın herhangi bir diskine indirmeden bulut üzerinde açıp kullanacağım gibi. Böyle bir bulut hizmeti var mı? Eğer varsa önerileriniz neler?

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Mobil uygulama geliştirme ve oyun geliştirme alanlarında çalışacağım yakında. Yaptığım uygulamaların bilgisayarımın diskinde yer kaplamasını istemiyorum. Bunun için bulut depolama kullanmayı düşünüyorum. Nasıl kullanacağıma örnek verecek olursam, bir uygulama geliştireceğim ve geliştirme aşamaları bittiği zaman onu bulut diske yükleyeceğim. İstediğim zaman onu bilgisayarımın herhangi bir diskine indirmeden bulut üzerinde açıp kullanacağım gibi. Böyle bir bulut hizmeti var mı? Eğer varsa önerileriniz neler?
Apple ekosistemi için iCloud daha iyi.
Fiyat açısından Google One daha ucuz.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
iCloud en iyisi yoksa google drive

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Apple cihazım yok :) Benim bahsettiğim aynı bir PC diski gibi depolama içerisinde gezip istediğim uygulamayı hiç bir diske indirmeden açabilmek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iCloud sanırım Windows'a indiriliyor. Peki ne kadar alan veriyor?

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
iCloud sanırım Windows'a indiriliyor. Peki ne kadar alan veriyor?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Google drive öneririm en iyisi diyebilirim bence

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
one drive ve google drive kullanıyorum gayet güzel ikisi de.