Samsung grand prime+ bildirim sesi geliyor ve uygulamalardan atıyor

Bu konuyu okuyanlar

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Dedemin telefonu olan samsung galaxy grand prime + ta durduk yere bildirim sesi geliyor(2 dakikaya bir).Bir de durduk yere uygulamalardan atıyor.Sizce ne yapabilirim acill?yeniden başlattım olmadı,gereksiz uygulamaların bildirimlerini kapattım yine olmadı.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Dedemin telefonu olan samsung galaxy grand prime + ta durduk yere bildirim sesi geliyor(2 dakikaya bir).Bir de durduk yere uygulamalardan atıyor.Sizce ne yapabilirim acill?yeniden başlattım olmadı,gereksiz uygulamaların bildirimlerini kapattım yine olmadı.
Ezan vakti tarzı uygulama varsa bende de geliyordu bir ara ona baksana bi.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Telefonu sıfırlayın bi ihtimal düzelebilir.

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ezan vakti tarzı uygulama varsa bende de geliyordu bir ara ona baksana bi.
Onlardan dedemin telefonunda yok.Whatsapp , instagram , cepteteb ten başka hiçbir şey yok.Teşekkürler.Bir de samsung un kendi uygulamaları var.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Onlardan dedemin telefonunda yok.Whatsapp , instagram , cepteteb ten başka hiçbir şey yok.Teşekkürler.Bir de samsung un kendi uygulamaları var.
Bildirimleri kontrol et dicemde o telefonda o kadar yüksek özellik yoktur. Yedek alıp format at istersen

Ege Beker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Telefonu sıfırlayın bi ihtimal düzelebilir.
Eğer hiçbir şey olmazsa sıfırlamayı ben de düşünüyorum.Zaten telefonda çok bir şey yok,yedek alıp sıfırlanabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildirimleri kontrol et dicemde o telefonda o kadar yüksek özellik yoktur. Yedek alıp format at istersen
Bildirimlere baktım gereksiz olanları kapattım,eğer bir şey olmazsa yedek alıp sıfırlanabilir.