En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

En Sevdiğiniz Telefon Markası Nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    83

Bu konuyu okuyanlar

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
En çok sevdiğiniz telefon markası nedir ?
Oylamada yazmıyor ise yorumlarda belirtin yada yeni seçenek ekleme şansım varsa ekleyebilirim :)
Not: Oylamada 2 oy hakkınız var :)
Oylamaya ''Sony'' eklendi.

Son düzenleme:

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Oylamada yazmıyor ise yorumlarda belirtin yada yeni seçenek ekleme şansım varsa ekleyebilirim :)
Samsung.

Fakat Bu Son Yıllardaki İşlemci Politikası Canımı Sıkıyor Devam Ederse Böyle Benim İbre Apple'a Kayıcak Gibi

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
2014 yilindan beri 5s kullaniyorum iphone'dan memnunum degistirmek istiyorum ama fiyatlar malum.

sed67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yıllardır xiaomi telefonları kullanıyorum ve gayet memnunum f/p telefon

krallardunyam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Nokia. Eski modelleri çok sağlam en uzun süre kullandığım cihazlar oldu.

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Kamerası ile de en iyisi olduğu için Apple. Kullanmıyorum ama alsaydım İphone alırdım.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Xiaomi ve OnePlus.

Reaksiyon puanı
6,381
Oneplus.

Çünkü en kaliteli yazılıma sahip Android markası. Deneyime gerçek anlamda değer veren tek Android marka. 3 yıl stabil çalışan neredeyse tek Android marka. Kullandığı yonga setini değerlendiren neredeyse tek Android marka. Ekran konusunda hala Oneplus 8 Pro ile en iyi ekrana sahip marka. Ona kendini rakip gören bazı markalar gibi ucuz olduğu için rakibindeki kalite zerre aranmayan bir marka değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung 1. sırada olacak tabi ki de taşşşş gibi telefon yerim ben onu ham ham :D
Günümüzde bunun öyle olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

mute100

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Bu ankete göre böyle en azından, aslında ciddi bir anket yapılsa gerçekten dünya üzerinde ne telefonlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Kamerası ile de en iyisi olduğu için Apple. Kullanmıyorum ama alsaydım İphone alırdım.
Katılıyorum. RN9 kullanıcısı olarak eski İphone 7 kamerasının iyi olduğunu düşünüyorum.

Neden diye sorarsanız. PC Kasa içinde led işığı var bende. Xiaomi ile kasanın içini çekiyorum telefon çekiminde işık göz kırpıyor estiriyor görüntüyü.
İ phone ile çekimde Çok net videosu çıkıyor. İşık titremesi filan yok.

Kaç yıl geçti Android kamerası bence gelişmedi. Amiral gemisi Android telefonla denemedim ama.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Xiaomi ve iphone
Mesaj otomatik birleştirildi:

Markaların arasına Vivo yu ekleyebilirsin

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Samsung diyorum.
Çin diyarından ZTE'yi beğeniyorum. (Şıklarda niye yok, anlamadım).
Diğerleri de güzel olabilir, ama hiçbirini kullanmadığım için yorum yapamıyorum.
Ama Apple dediklerindeyse beni bir gıcık tutuyor işte, her nedense yav! :D

sed67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Samsung diyorum.
Çin diyarından ZTE'yi beğeniyorum. (Şıklarda niye yok, anlamadım).
Diğerleri de güzel olabilir, ama hiçbirini kullanmadığım için yorum yapamıyorum.
Ama Apple dediklerindeyse beni bir gıcık tutuyor işte, her nedense yav! :D

Evet yav bende anlamış değilim apple sevdasını telefonun bir kamerası iyi, onun dışında bir aralar kullandığıma pişman oldum her ay batarya değiştirmek gerekiyor resmen. En pahalı telefonları yapıyorlar ama hâlâ doğru düzgün batarya koyamadılar gitti

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İlk göz ağrım Nokia' dır. Şu an Iphone kullanıyorum. En çok haz aldığım telefon Lumia olmuştu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Evet yav bende anlamış değilim apple sevdasını telefonun bir kamerası iyi, onun dışında bir aralar kullandığıma pişman oldum her ay batarya değiştirmek gerekiyor resmen. En pahalı telefonları yapıyorlar ama hâlâ doğru düzgün batarya koyamadılar gitti
Aslında ben adını ilk kez bu mesajımda kullandım. Yoksa onun adı bende daima çürük elma olarak geçer. Benim gibi üç günde şekil şemailden sıkılanlar için çürük elma çok uzak ve rijit kalıyor. Android olunca -hiç oyun oynamam ama- şekil değiştirmeden de duramıyorum. Yazı stilini değiştiririm, tema değiştiririm, ayar değiştiririm, kilit ekran, ana ekran resimlerini değiştiririm. Velhasıl bende bir hastalık oldu, üç günde bir mutlaka değiştirmeliyim ki canım rahat etsin. E şimdi çürük elma'dan başka bir marka olmasa ben ne halt ederim sonra?! :D Düşünmek bile kafayı sıyırtıyor. Kullanıcıya özgürlük vermeyen, kendi bildiği gibi ürününü dayatan birinden gıcık olmakta haksız mıyım yani?!

E şimdi çürük elmacı arkadaşlarım bize bi sürü kıyaslama falan yapacaklar... Da, benim fikrim asla değişmez. Altından yapıp bedava verseler bilem! :D