Ekran kartını güncelledikten sonra fandan gelen aşırı ses?

Bu konuyu okuyanlar

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Dediğim gibi ekran kartımı güncelledim fm20 önerdiğinden dolayı fan aşırı sesli çalışmaya başladı lütfen yardımcı olur musunuz?
Şimdiden Teşekkürler :)

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Boştayken mi fazla çalışmaya başladı fanlar? Yoksa oyun içindemi bu sorunu yaşıyorsun?

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Yok boştayken yeniden başlatma gerekli dedi başlattım ondan sonra bu sorun başladı.
Tamam o normal bir durum. Yeni bir sürücü yüklenince bende de aynı durum yaşanıyor. Sanırım arka planda kurulum ve yapılandırma gibi şeyler yaptığı için oluyor bu. Bir süre sonra geçeceğini düşünüyorum. Bende öyle oluyor.

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Tamam o normal bir durum. Yeni bir sürücü yüklenince bende de aynı durum yaşanıyor. Sanırım arka planda kurulum ve yapılandırma gibi şeyler yaptığı için oluyor bu. Bir süre sonra geçeceğini düşünüyorum. Bende öyle oluyor.
Umarım çok yüksek ses inşallah dediğiniz gibi olur teşekkür ederim :)

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Yani bende ilk karşılaştığımda şaşırmıştım. Sanki ağır bir oyunu başlatmışım gibi fanlar ses yapmaya başlamıştı. Bu işlemi Görev Yönetici'ne girerek görebiliyorsun. Görev Yönetici'ne girip "İşlemler" yazan yere gelirsen sistemde nerede ağır yük olduğunu görebilirsin.

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Yani bende ilk karşılaştığımda şaşırmıştım. Sanki ağır bir oyunu başlatmışım gibi fanlar ses yapmaya başlamıştı. Bu işlemi Görev Yönetici'ne girerek görebiliyorsun. Görev Yönetici'ne girip "İşlemler" yazan yere gelirsen sistemde nerede ağır yük olduğunu görebilirsin.
Benim de aklıma geldi bakayım dedim fakat her zaman ki gibi olması gerektiği gibiydi tekrardan cevabın için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

DDU Programı ile kaldırabilirsiniz 3-4 saat boyunca yapıyorsa
Çok teşekkür ediyoruum