Kuaföre Gidiyor musunuz? Saçınızı Nasıl Kesiyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba saçım çok uzadı ama koronadan dolayı da kuaföre gitmek istemiyotum. Çünkü arkadaşım geçenlerde gitmiş korona olmuş. Ama dediğim gibi saçım çok uzadı artık kuaföre gitmek istiyor. Pliphsin saç kesme makinesi var ama kendime güvenemiyorum. Yada kuaföre gitsem maskemi çıkartmasam ve saçımı yıkatmasam öyle kesim yaptırsam olur mu. Ama uzmanlar nefes ve tükürük yoluyla geçtiğini söylüyor yani kuaförüm maske takıyor zaten bide bende takarsam rkstra koruma sağlar diye düşünüyorum. Bana biraz akıl yada içimi rahatlatacak bi öneri verir misiniz. Ben evdekilere geçmesin istiyoeum bana geçse de olur ama ailemle yaşıyorum o problem. Yada traş olduktan sonra 3 4 gün oda da kendimi izole etmeliyim. Öneri bekyorum arkadaşlar

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Maskeyi çıkartmazsanız ağzınıza kıllar kaçabilir kendiniz daha önce yapmadıysanız hiç denemeyin bence

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Ya makine al ya da gittinmi çok kısa kestir 4 ay falan uğrama. :D

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Erkek kuaförü mü kadın kuaförü mü onu tam anlayamadım ama sonda traş dediğinize göre erkek kuaföründen bahsediyorsunuz. Ben Philips'in traş makine seti ile (içinde 4-5 parça var sakal, saç, uzun saç, uzun sakal vs.) ortalama 5 numara kullanarak kesiyorum bir sıkıntı olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl traş olacaz kafaya yıkayacak o akan suyla burnuma ağzıma girecek.
Evde yıkanıcam dersiniz sorun çözülür öyle durumda ama asıl sıkıntı normal traşta düşenler.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Erkek kuaförü mü kadın kuaförü mü onu tam anlayamadım ama sonda traş dediğinize göre erkek kuaföründen bahsediyorsunuz. Ben Philips'in traş makine seti ile (içinde 4-5 parça var sakal, saç, uzun saç, uzun sakal vs.) ortalama 5 numara kullanarak kesiyorum bir sıkıntı olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde yıkanıcam dersin sorun çözülür öyle durumda ama asıl sıkıntı normal traşta düşenler.
Tabiki de erkek kadın ne yapsın traş makinesini direk makasla keser uzun saçı kesmeye ne var uçlarından alır. Erkek öyle mi yamuk keame olasılığı %70

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Ben tertemiz yaptırıyorum, saç için kuaföre gidip gidip gelmeye değmez hemde para israfı. (bence)

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
ben mayıstan beri Braunun makinesi ile kendim traş ediyorum hem kendimi hem de oğlumu. Acaip ekonomik oldu.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Kim ne derse desin. En iyi saç şekli bu :
images-3.jpeg

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Ben gittim iğrenç kesti aynaya baktıkça miğdem bulanıyo.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ben gidiyorum, maskeni çıkartmadan traş olman zor. Kulak arkasını vs kesmesi saç uzunsa önünü kesmesi ve maskenin içine kıl kaçar. Zaten kuaförler maske takıyor.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Ben gidiyorum, maskeni çıkartmadan traş olman zor. Kulak arkasını vs kesmesi saç uzunsa önünü kesmesi ve maskenin içine kıl kaçar. Zaten kuaförler maske takıyor.
Haftaya gidecem galiba. Bakalım nr olacak gerçeği ülkede durumlar

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Adama önler kısa olsun dedim adam saçı 3 e vurdu.
Sonra bi berbere bide dışarıya baktım berber herkesin saçını 3 e vurmuş xD.
Dışarda Tarikat toplantısı varmış gibi gözüktü
Sonra internette izlediğim bir video aklıma geldi

Abi sen beni onla boğma git kablo getir öyle öldür.

Sonra kafasını yıkıyo adamın adam kafasını kaldırıyo

Tamam paraların yerini söyleyeceğim lütfen kafamı bi daha suya sokmayın.

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Ben 14 yıldır Norveç'te yaşıyorum.. Genelde evde kesmeye alıştım öğrenci yıllarında.. şimdi de bir tek Türkiye'ye gittiğimde berbere gidiyorum.. Ama bu dönem zor tabii.. erkek saçı kolay en azından ya..

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Direk asker traşı şeklinde kestiriyorum.