Sevmediğiniz bir üye var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Su tartışmacı reco banlanmis galiba? Annme kızdı sonra namaz kıldım ondan bir şey bilmiyom
Evet banlandı yine. Duyuru - Uçuşan Üyeler
ds.JPG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse güldük eğlendik. Uykum geldi. Bir de eşim Theodora "Kalk bilgisayarın başından" ve "Kaç yaşında Roma imparatorusun ama halen boş boş işlerle uğraşıyorsun. Bilgisayar ile oynuyorsun, sabah akşam!" diye sinirli bir şekilde bağırıyor. ??

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Dur daha var @Servous@#PeachCat bu ikili de sevmiyom aralarında bir bağlantı var ama daha çözemedim
Yoksa... Yan hesap mı!?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane var insanlıktan nasibini almamış herşeyden yoksun biri hatta engelli bende o kadar değeri yok ki buraya etiketleme zahmetine bile girmeyeceğim troll haysiyetsiz herifin biri başka da yok ?
Şimdi seni hakaretten raporlarsa ne yapacağız? :p??

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Kötü anlamda bir tartışma çıkardığımı düşünmüyorum. Güzelce tartışıyoruz. Fakat moderatörler bu hakkımı kısıtlıyorlar. Ayrım var.
la oğlum ban yemişsin ban hadi işine ya discord kanalımızda her gün muhabbet ediyoruz burada muhabbet ediyoruz 2-3 kendini bilmez dışında tartışma çıkaran yok
bu arada sdn nin kendi dc sunucusu Join the SDN Discord Discord Server!

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Kimseyi sevmiyorum diyemem.Zira kimseyi şahsen yüz yüze tanımışlığım ya da konuşmuşluğum yok. Beni sevmeyenler varsa da ne üzülürüm ne de gücenirim. Çünkü sevmemelerinin bende hiçbir etkisi olmaz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Böyle konu mu olur arkadaş, sonra neden tartışma çıkıyor. Kendiniz kaşınıyorsunuz. Goygoy yapacaksanız tek konu üzerinden Söyle Rahatla üzerinden yapın arkadaşlar, bir daha böyle saçma sapan bir konu görürsem uyarıyı direkt olarak basacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar