Sevmediğiniz bir üye var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Benim herhangi bir üye ile alıp veremediğim yok. Fakat beni sevmeyen biri var ise yazsın , konuşalım. Kötü anlamda demiyorum. Normal (Kavga etmeden.) İnsan gibi konuşabiliriz.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Konuyla alakalı olarak inançsız olduğumu söylediğimde laf atmıştın :D Bu mu güzel tartışma? Çoğu mesajında forumu sevmediğini söylüyorsun ve hâlâ burada takılıyorsun. Sebebi ne?
Her insanın olduğu gibi benim de boş zamanlarım oluyor. Bu boş zamanlarımı nadiren bu forumda geçirerek harcıyorum. Ben orada bir genelleme yaptım, laf atmadım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Şimdi hatırladım. Ben de iki kişiyi daha sevmiyorum. Onlar @_Zaur_ @Uchiha Sasuke Nedenleri say say bitmez. Trollük, komiklik, dolandırıcılık, sahte sikke üretimi ve de daha fazlası. ? Onlar yüzünden, Frankları, Vizigotları ve İngiltere'yi geri Roma İmparatorluğuna katamamıştım. Beni dolandırdılar. Sahte altın sikkeler vermişlerdi bana 530 yılında. ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Var ama onu söyleyecek cesaretim yok. Ha ama Yunan Tanrılarına çok kızarım. Güçleri ve kibirleri ile her şeyi aşağılayan, güçlerini çıkarlarına harcayan bir sürü Yunan Tanrısı var. Hatta aralarında gerçekten çok bilinçsiz olanları var.

Yunanlara da onları böyle hayal ettikleri için ve çok sama bir inançları oldukları için kızarım. Mantıklı bir şey değil.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Her insanın olduğu gibi benim de boş zamanlarım oluyor. Bu boş zamanlarımı nadiren bu forumda geçirerek harcıyorum. Ben orada bir genelleme yaptım, laf atmadım.
Benim mesajımı alıntılayarak yapmıştınız "genellemenizi". Boş zamanlarını istediğin yerde geçirebilirsin fakat gereksiz tartışma yaratmaktan başka bir şey yaptığınızı görmedim neredeyse. Üstelik bu kadar sevmiyorsunuz bu forumu, zamanınızı burada geçirmeyin. Tonla forum var internette.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Var ama onu söyleyecek cesaretim yok. Ha ama Yunan Tanrılarına çok kızarım. Güçleri ve kibirleri ile her şeyi aşağılayan, güçlerini çıkarlarına harcayan bir sürü Yunan Tanrısı var.
hmm bulmaca gibi biraz :=) zaman alıcak

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Benim mesajımı alıntılayarak yapmıştınız "genellemenizi". Boş zamanlarını istediğin yerde geçirebilirsin fakat gereksiz tartışma yaratmaktan başka bir şey yaptığınızı görmedim neredeyse. Üstelik bu kadar sevmiyorsunuz bu forumu, zamanınızı burada geçirmeyin. Tonla forum var internette.
Yav boşver, yok say. Zaten çocuk galiba bırak eğlensin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Şimdi hatırladım, ben de iki kişiyi daha sevmiyorum; @_Zaur_ @Uchiha Sasuke Nedenleri say say bitmez. Trollük, komiklik, dolandırıcılık, ve de daha fazlası. ? Onlar yüzünden, Frankları, Vizigotları ve İngiltere'yi geri Roma İmparatorluğuna katamamıştım. Beni dolandırdılar. Sahte altın sikke vermişlerdi bana 530 yılında. ?
Benim suçum yok abi. Kim yaptıysa altın suyuna sokup çıkarmış sikkeyi.

Onu yapanı bir bulursam sikke sikke küçücük parçalara ayıracam

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Konuyla alakalı olduğundan dolayı doğal olarak alıntıladım. Gereksiz bir tartışma yaratmıyorum. Görüldüğü üzere, tartışma kapanmıştı. Fakat sen ve diğerleri, konuyu görüp direk atladığınız için çıkan tartışmayı uzatıyorsunuz.

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Konuyla alakalı olduğundan dolayı doğal olarak alıntıladım. Gereksiz bir tartışma yaratmıyorum. Görüldüğü üzere, tartışma kapanmıştı. Fakat sen ve diğerleri, konuyu görüp direk atladığınız için çıkan tartışmayı uzatıyorsunuz.
Tamam recep sana bol bol eğlenme hakkı veriyoruz. İyi eğlenceler sana...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Benim suçum yok abi. Kim yaptıysa altın suyuna sokup çıkarmış sikkeyi.

Onu yapanı bir bulursam sikke sikke küçücük parçalara ayıracam
Kanıt var mı elinde? Fotoğraf veya video...dur bir dakika 530 yılında onlar bulunmamıştı. ? Resmini falan çizdiyseniz altın suyuna sokup çıkaranı kurtulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız, iki seçenek var önünüzde, idam ya da Caligula. ?

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
İşine gelmeyen mesaja cevap verme tabii :) Kimlerle uğraşıyoruz ya, tartışma benim için kapanmıştır. Fakat uzatanlara ağzının payını vermekten gocunmam.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Şimdi hatırladım, ben de iki kişiyi daha sevmiyorum; @_Zaur_ @Uchiha Sasuke Nedenleri say say bitmez. Trollük, komiklik, dolandırıcılık, ve de daha fazlası. ? Onlar yüzünden, Frankları, Vizigotları ve İngiltere'yi geri Roma İmparatorluğuna katamamıştım. Beni dolandırdılar. Sahte altın sikke vermişlerdi bana 530 yılında. ?
"Kimi köprü bulamaz geçmeye, kimi sikke bulamaz içmeye" demiş atalar. ? ?
Bizim suçumuz yok iftiradır bebişim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar