Beyler lütfen buna bakın taktik lazım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
109
Beyler matematik dersindeyim derse tam girdim hoca benim adaşım olan çocuğun adını söyledi ve annem bana söyledi zannetti benide tam o anda dersten attı annem tv nin yanındaki çerçeveyi kafama fırlattı sonra babama söyledi 2. Dersin tam başladığı bölümde oklavayla dövmeye geldi ve derse girdim taktik verin nolur yoksa ölücem

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Hocam diyorum gözü dönmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyi anlatayım dersten yazıyorum
tamam anladım hocam.yani taktik olarak şunu diyebilirim.bi arkadaşına de senin evine gelsin dışarı çağırmaya yırtarsın bi süreliğine.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
hocanı ara annenle babanla konuşsun

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Beyler matematik dersindeyim derse tam girdim hoca benim adaşım olan çocuğun adını söyledi ve annem bana söyledi zannetti benide tam o anda dersten attı annem tv nin yanındaki çerçeveyi kafama fırlattı sonra babama söyledi 2. Dersin tam başladığı bölümde oklavayla dövmeye geldi ve derse girdim taktik verin nolur yoksa ölücem
ilk önce düzgün bir şekilde konuş ailenle anlamadılar mı hocayı ara ardından durumu anlarlar bir sıkıntı olmaz.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
tamam anladım hocam.yani taktik olarak şunu diyebilirim.bi arkadaşına de senin evine gelsin dışarı çağırmaya yırtarsın bi süreliğine.
sonra isteğe bağlı evden uzaklaş.ailen korkar olur biter.ama biraz fazla uzaklaş ve uzun bir süre uzak kal.

sonra isteğe bağlı evden uzaklaş.ailen korkar olur biter.ama biraz fazla uzaklaş ve uzun bir süre uzak kal.
en az 7 saat

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Annene Veya Babana Durumu Açıkla hocayı ara konuşsunlar Anlayışla karşılarlar

ilk önce düzgün bir şekilde konuş ailenle anlamadılar mı hocayı ara ardından durumu anlarlar bir sıkıntı olmaz.
Sen Android baba mısın:)

Reaksiyon puanı
109
Hocam evden kaçmaya gerek yok bence anlamazlarsa direk polisi arayacağım aile artık sevgi diye birşeyi barındırmıyor sadece resmiyet sadece kendinsin

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Hocam evden kaçmaya gerek yok bence anlamazlarsa direk polisi arayacağım aile artık sevgi diye birşeyi barındırmıyor sadece resmiyet sadece kendinsin
ama evden kaçma etkilidir baştan söyleyeyim.

ama polisi arama daha iyi

evden kaç derken komple uzaklaşta demiyorum bu arada.yakında veya biraz uzakta bi yere saklan bekle.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862

evden kaç derken komple uzaklaşta demiyorum bu arada.yakında veya biraz uzakta bi yere saklan bekle.
kaçmasın Bence Bu zamanda iyi olmaz konuş Abin ablan varsa Onlara anlat En son polisten yardım iste evden kaçma

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Nasıl tavsiyeler veriyorsunuz ? Evden kaçmak ne ? Öğretmeni konu sahibinin suçsuz olduğunu biliyor. Konu sahibi ailesine durumu bildirir, sonuç alamazsa öğretmeniyle ailesini konuşturur. Sorun da çözülür. Bu kadar basit.

Reaksiyon puanı
109
Arkadaşlar annemle konuşmayı denedim hiçbirşey anlamıyor direk ben suçlu oluyorum her türlü

Biraz sakinleşti şimd

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Annen sırf bu olay yüzünden şiddete başvuruyorsa, ailecek psikolojik destek alın. ( Ailenle konuş bunu sakince.) Terslerlerse polisi ara. Ciddiyim. Hiç normal bir davranış değil.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Biraz hırpalanmak iyidir akisina birak bisey olmaz.
Anne babanin vurdugu yerde gul biter ??
Ağır bir şey yapsa hadi yine neyse. (Ben dayağın her türlüsüne karşıyım, sadece karşıda ki insan ''Döveceğim seni!'' diye tehtid ederse veya dövmeye kalkışırsa onu istediğiniz kadar dövebilirsiniz.) Bu sebep için bu kadar sinirlenip dövmeye kalkışmak normal değil bence.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ağır bir şey yapsa hadi yine neyse. (Ben dayağın her türlüsüne karşıyım, sadece karşıda ki insan ''Döveceğim seni!'' diye tehtid ederse veya dövmeye kalkışırsa onu istediğiniz kadar dövebilirsiniz.) Bu sebep için bu kadar sinirlenip dövmeye kalkışmak normal değil bence.
İşin şakası bir yana şiddet kötüde. Azar veya ufak tefek arbede yaşanacağı zamanlar çocuklar abartmayı sever. İlk okul ve ortaokul yıllarında yalan söylemeye ve yalanı geliştirmeye yönelik bir dönemdir. Aileler elbette kızar fırça atar. Çocuk biraz pişkin olduğunda ufak tefek terlik veya şaplak atılır. Türk geleneğidir.
Alıp kafasını duvara sokacak hali yok. Öyle yapacak olsa foruma yazacak vakti olmazdı. ?
Hatta çocuk bu yaşını göremezdi. Bebekken en ufak ağlama camdan aşağıyı öperdi ?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
İşin şakası bir yana şiddet kötüde. Azar veya ufak tefek arbede yaşanacağı zamanlar çocuklar abartmayı sever. İlk okul ve ortaokul yıllarında yalan söylemeye ve yalanı geliştirmeye yönelik bir dönemdir. Aileler elbette kızar fırça atar. Çocuk biraz pişkin olduğunda ufak tefek terlik veya şaplak atılır. Türk geleneğidir.
Alıp kafasını duvara sokacak hali yok. Öyle yapacak olsa foruma yazacak vakti olmazdı. ?
Evet abartma ihtimali var. Zaten abartıyorsa benim dediklerimi yapmaya oturma organı yemeyecektir :) Eğer gerçekse yardım etmek istedim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Evet abartma ihtimali var. Zaten abartıyorsa benim dediklerimi yapmaya oturma organı yemeyecektir :) Eğer gerçekse yardım etmek istedim.
ahahah oturma organı ?
Benim gibi o yaşları atlatanlarda kendinden ve arkadaşlarından yola çıkarak yaşça küçükleri çok kale almaz ? Bizde yedik benzer haltları ?