Fransa'da "radikal İslam fikirlerini yaymakla" suçlanan kuruluş başkanının Türkiye'ye sığınma talebine yanıt

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Adam Twitter'dan iltica talebinde bulunmuş. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü de "Merhaba Sihamedi. Siz ve meslektaşlarınızın adınız, soyadınız, kimlik bilgileriniz ve pasaport numaraları dahil iltica başvurusu dilekçelerinizle kurumumuzu kişisel olarak kullanmanız durumunda başvurunuz değerlendirilecektir." şeklinde cevap verilmiş. Başka ne cevap verebilir ki? Başvurunuzu resmi olarak yapın, değerlendirelim, demişler.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Bir bunlar eksikti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herifin twitterına yazın o zaman. you are NOT welcome in TURKEY diye

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ortalık kızışsın. Fransa ile Türkiye arasında ki ipler iyice gerilsin diye saçpa sapan işler dönüyor gibime geliyor.

Böyle göze soka soka iltica talebimi istenir. Kaçar gelirsin direk. Reklam yapar gibi. Madem açık saçıp böyle göstere göstere sosyal medya kullanabiliyon o zaman iltica etmek zorunda değilsin. Ayrıca dibinde Almanya veya Alt tarafta diğer bir sürü Müslüman ülke varken neden Türkiye.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Bu Hz. Muhammed karikatürlerinin tekrar gündeme gelmesi bana Fransa'nın bir oyunu gibi geliyor. Zaten covidden dolayı sıkıntılı zaman geçiriyorlar ve bir de sarı yelekliler eylemleri vardı. Sanki bu macron'un(veya fransız devletinin) fransızların dikkatini başka yöne çekmek için planladığı bir eylem gibi geliyor. Bir nedense bu tarz karikatürler yüzden 95 fransadan çıkıyor.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bunların işi gücü yok sanırım başka.Hz. Muhammed'in karikatürlerini ne diye çiziyorlar!?Önce kendilerine baksınlar ve kendilerini çizsinler.Fransızlara da macrona da bir şeyler derdim şimdi ama neyse ağızımı bozmayayım.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu Hz. Muhammed karikatürlerinin tekrar gündeme gelmesi bana Fransa'nın bir oyunu gibi geliyor. Zaten covidden dolayı sıkıntılı zaman geçiriyorlar ve bir de sarı yelekliler eylemleri vardı. Sanki bu macron'un(veya fransız devletinin) fransızların dikkatini başka yöne çekmek için planladığı bir eylem gibi geliyor. Bir nedense bu tarz karikatürler yüzden 95 fransadan çıkıyor.

Buna katılıyorum. Fransa devleti yönetim kadrosu ülke iç ve dış meselelerini örtmek sorunları perdelemek için banada Ateşle oynuyorlar gibi geliyor. ( En kolay yolda milliyetçiliği körükleyip İslam Müslüman duşmanlığı üstüne yüklenerek halkı kenetlemek. ) Bahane ile her defasında nasıl oluyorsa para ile tutulmuş gibi bu tarz olaylar sonrası bir Müslüman çıkıyor 3-5 Fransız vatandaşını öldürüyor yaralıyor rehin alıyor silahla saldırıyor flan halk iyice herşeyi unutup tek mesele Bu müslümanlar ve mülteciler kafasına giriyor...

Tabii bu oyun tehlikeli müslmanlar birlik olup tek yürek olursa Fransa pirince giderken evde ki bulgurdanda olabilir. ( Tabii pek olacağını sanmıyorum Müslümanın en büyük düşmanı gene müslümanlar. )

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Adam Twitter'dan iltica talebinde bulunmuş. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü de "Merhaba Sihamedi. Siz ve meslektaşlarınızın adınız, soyadınız, kimlik bilgileriniz ve pasaport numaraları dahil iltica başvurusu dilekçelerinizle kurumumuzu kişisel olarak kullanmanız durumunda başvurunuz değerlendirilecektir." şeklinde cevap verilmiş. Başka ne cevap verebilir ki? Başvurunuzu resmi olarak yapın, değerlendirelim, demişler.
Adam başvuru yapmadan Twitter'dan dikkat çekmeye çalışmış cevap verilerek istediği verilmeseydi keşke

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu adam selefi diye biliyorum. Muhtemelen almazlar. Tabi günahına girmeyim...
Eğer gerçekten selefi ise doğrusu gelmesini ben de istemem. Bu adamlar çok tehlikeli. İngiliz icadı bir itikada sahipler. Bu halleriyle PKK'dan bile tehlikeliler. Türkiyede yaşayanlar en büyük düşman olarak Türk devletini hedefe koymuşlardır.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ortalık kızışsın. Fransa ile Türkiye arasında ki ipler iyice gerilsin diye saçpa sapan işler dönüyor gibime geliyor.

Böyle göze soka soka iltica talebimi istenir. Kaçar gelirsin direk. Reklam yapar gibi. Madem açık saçıp böyle göstere göstere sosyal medya kullanabiliyon o zaman iltica etmek zorunda değilsin. Ayrıca dibinde Almanya veya Alt tarafta diğer bir sürü Müslüman ülke varken neden Türkiye.

dpoğru. bizimkiler görmezden gelseydi iyidi..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
dpoğru. bizimkiler görmezden gelseydi iyidi..
Şimdi iş ciddiye binerse. Bizim Türk milletinin bir inadı ve kapısına geleni çevirmeme kültürü vardır. Yarın öbürgün kazara kaçar gelir bizimkilerde vermeme konusunda inat eder al başına belayı gene ne olduğu belirsiz kime hizmet ettiği Müslüman olup olmadığı bile şüpheli birisi için.

Fransa ve Amerika böyle konularda çok adice davranıp seviyeyi düşürebiliyor bunu bahane eder ve her kozu oynuyorlar her pisliği yaparlar.

( Buna Terör örgütlerini desteklemek ve Türkiye'ye saldırtmakta var. ) Daha geçen hafta Erdoğan ve Fransa devlet başkanı zıtlaştı haftasına Türkiye'ye 2 Terorirst paramotor ile geçip intihar saldırısı yapmak istedi. ( Paramotor Fransada temin edilmiş. Teroristler Amerikan bölgesinden gelmiş eğitilmiş . Rusyanın Kontrolünde olan bölgeden havalanıp TÜrkiye'ye gelmiş oradan orman yakan diğeri var flan. ) Her taşın altından Amerika ve Fransa çıkıyor yakın zamanda.

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
mevlana ne demiş ne olursan ol gel

bizim devletin politikası şu anda böyle

gel kardeşim sende gel tüm dünya ya biz bakıyoruz sen eksik olma gel sende

Son mesajlar