29 Ekim hazırlıkları için Türk bayrakları ve Atatürk posterleri yerler de

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
O Türk bayrağını ve Atatürk posterlerini yere sereni de yere sermek lazım.Belki o zaman anlar ne hata yaptığını.
Ama gerçekten böyle saçmalık olamaz!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hangi belediye olduğunu görünce hiçte şaşırmadım.

Bayramların ve Milli değerlerin ( Özünü değilde. Show ve görselliği derdinde olanlardan ne beklenirdi. )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olayın ardından CHP Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da Facebook üzerinden canlı yayın yaparak olaydaki sorumluluklarını kabul etti
Skandalı gündeme getiren basını ve bayrağın üzerinden geçen sürücüleri suçladı. Başkan Öküzcüoğlu'nun açıklamayı yaparken ayakta sallanması ve zaman zaman dilinin sürçmesi ise alkollü olduğu yönünde yorumlandı.

Belediye başkanının yaptığı açıklama suçlu bayrakların üzerinden geçen sürücülermiş :D Tam komedi bir cevap. Onlar neden yerlere konuluyor neden oralarda görevli birileri yok neden önlem alınmıyor açıklamıyor suçlu basın ve vatandaşlar oluyor.

Son düzenleme:

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Suç belediyeye ait ama nedense sürücü suçlu oluyor adam zaten bilse bayrak olduğunu zaten ordan geçmeyecek belediye suçunu kabul etmeyip pişkin pişkin sürücüye atması daha saçmalık

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Suç belediyeye ait ama nedense sürücü suçlu oluyor adam zaten bilse bayrak olduğunu zaten ordan geçmeyecek belediye suçunu kabul etmeyip pişkin pişkin sürücüye atması daha saçmalık
Sürücü de suçlu. Ne olursa olsun bir bayrağın üzerinden arabayla geçilmez.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
burda CHP değil suçlu.
Bld başkanı suçlu zaten, bayrakları ve Atatürk posterini yere seren o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bld başkanı suçlu zaten, bayrakları ve Atatürk posterini yere seren o.
Bu arada yanlış anlaşılma olmasın sürücüler de suçlu, arabayla durup bayrakları ve posterleri toplamaları lazımdı. Ama en büyük suçlu BLD başkanı ve o bayraklarla posterleri kaldırımlara asanlar da.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Bu arada bana kızgın emojisi atan arkadaşlar galiba benim siyasi parti tuttuğumu sanıyorlar ancak ben siyasi parti tutmuyorum, tarafsızım zaten siyaset için yaşım erken. Sadece haber paylaşmak istedim.