iPhone SE2 - Kamerayı açınca ses geliyor.

Bu konuyu okuyanlar

Sezertiryak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 4 ay önce iPhone SE2 cihazını aldım memnuniyetle kullanıyordum ancak son zamanlarda kamerayı açtığımda aşağıdaki sesi yapmaya başladı,bir keresinde kapatıp açtım düzeldi ancak şu an tekrar yapıyor gerçekten çok can sıkıyor bu problem yazılımsal mı yoksa servise götürmem mi gerekir?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 4 ay önce iPhone SE2 cihazını aldım memnuniyetle kullanıyordum ancak son zamanlarda kamerayı açtığımda aşağıdaki sesi yapmaya başladı,bir keresinde kapatıp açtım düzeldi ancak şu an tekrar yapıyor gerçekten çok can sıkıyor bu problem yazılımsal mı yoksa servise götürmem mi gerekir?

Yazılımsal olabilir.Yedek alıp Dfu mod ile İtunesdan cihazı sıfırla.Sorun devam ederse servise gönder.İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
7,999
Kameradan çıt sesi geliyor onu mu bahsediyorsunuz?

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Sanki sensör aktifleşme sesi gibi geliyor

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Herkeste olan bir sorun değil.Hocam Se 2020 al keyfine bak.Diyelim sorun çıktı servise götürürsün.Apple bu konularda müşterisini mağdur etmiyor.
Hocam konuyu güncelledim bir bakarsanız sevinirim.

Sezertiryak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yazılımsal olabilir.Yedek alıp Dfu mod ile İtunesdan cihazı sıfırla.Sorun devam ederse servise gönder.İyi forumlar.
İlk yaptığında sıfırladım uzun süre gelmedi bugün akşam tekrar gelmeye başladı kapat aç yapınca gitti bir kez daha yaptığında dediniz gibi servise götürücem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kameradan çıt sesi geliyor onu mu bahsediyorsunuz?
Evet,normalde gelmiyordu son güncellemelerden beri arada bir uğruyor,anlamadım gitti.

Son düzenleme:

THE BABO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılılmsal Olabilir Ama Genede Servise GötürDİKKAT!!!

sametonx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

sorun düzeldi mi ?

Son mesajlar