Bu Harika Hintçe Şarkıyı Seslendirdim (Yorum serbest)

Bu konuyu okuyanlar

sabanbkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Harika bir Hintçe şarkı. Jugraafiya türkçesi anlamı coğrafya. Sözlerinin anlamı için Tercümeli videoyu da ekliyorum. Bağımlılık yapacak bir şarkı. Hindistan'ın en iyi seslerinden biri benim de en sevdiğim sese sahip kişi Shreya Goshal tarafından seslendirilmiş. Beğeneceğinizi umuyorum. Ayrıca bu şarkıyı Türkçeye uyarlamayı düşünüyorum. Bu yüzden dinleyenlerin yorumlarını bekliyorum. Övgü beklemiyorum. Olumlu veya olumsuz her mesajınızı değerlendireceğime emin olunuz.

Saygılar.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Harika bir Hintçe şarkı. Jugraafiya türkçesi anlamı coğrafya. Sözlerinin anlamı için Tercümeli videoyu da ekliyorum. Bağımlılık yapacak bir şarkı. Hindistan'ın en iyi seslerinden biri benim de en sevdiğim sese sahip kişi Shreya Goshal tarafından seslendirilmiş. Beğeneceğinizi umuyorum. Ayrıca bu şarkıyı Türkçeye uyarlamayı düşünüyorum. Bu yüzden dinleyenlerin yorumlarını bekliyorum. Övgü beklemiyorum. Olumlu veya olumsuz her mesajınızı değerlendireceğime emin olunuz.

Saygılar.

Aklıma okulda gördüğüm dersler geldi ama şarkı güzel
Benim bildiğim tek hintçe şarkı bu

sabanbkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Aklıma okulda gördüğüm dersler geldi ama şarkı güzel
Benim bildiğim tek hintçe şarkı bu
Bu şarkıyı daha önce dinlememiştim. Ama Tony Kakkar'ın sesini severim. Ablası Neha Kakkar ile düetleri var. Dinlemenizi tavsiye ederim.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Konuyla alakasız olacak kusura bakmayın ama jugraafiya Türkçe altyazılı videodaki adam Beşşar Esad'a benzemiyor mu yoksa ben mi benzettim

sabanbkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37