Kafam Bitlendi Hayatım Söndü

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Aralık ayının başına kadar iş bulmam lazım. Kendime böyle bir tarih belirledim Eylül ayında. Ama 2 - 3 hafta oldu, kafam bitlendi.

Aylardır saçımı da kestirmedim, saçlarım Behzat Ç.'nin saçlarının uzunluğuna geldi.

Şimdi bitli kafayla saçlarımı kestiremem.

Evdekilere bit tarağı falan alın dedim, para yok diye almıyorlar. Ulan bitli kafayla, uzun saçla iş mi aranır ya? Bitli kafayla mı çalışacağım.

Başkasının başına gelse anında çözülür, benim nasıl bi hayat düzenim varsa her şey lüks anasını satayım.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
valla reis hepsi aynı ürün yerleştir ürün fiyatını koy kasaya geç bu kadar ama zordur söylim
Migros iyi diyorlar. Zorsa ben yapamam ya. Ev dışında bir ortamda psikolojik olarak zaten rahat olamıyorum, bir de sorumluluk alınca daha beter.

Benim çalışmam şart çünkü kimliğimi kaybettim, Aralık ayında AÖL sınavına girecem. Bit tarağı bile almayanlar kimlik yenileme parasını hiç vermez.

Reaksiyon puanı
1,056
Migros iyi diyorlar. Zorsa ben yapamam ya. Ev dışında bir ortamda psikolojik olarak zaten rahat olamıyorum, bir de sorumluluk alınca daha beter.

Benim çalışmam şart çünkü kimliğimi kaybettim, Aralık ayında AÖL sınavına girecem. Bit tarağı bile almayanlar kimlik yenileme parasını hiç vermez.
reis part time çalışabilirsin ancak maaşının yarısını verirler söylim senin kararın

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
işte bim a010 şok gibi yerlerde oluyor tabi istiyorsan buyur ama unutma maaşının yarısını yani asgari ücretin yarısı
Başka yerde iş bulamam ki ya, mecbur markete girecez gibi. Maaşın yarısı olduğunu biliyorum, komple maaş verseler herkes part time çalışır zaten.

Şu antin kuntin kafelere sordum bitanesi bile işe almadı. Bi yerde CEO olmak daha kolaydır valla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeş neden bu halde olduğun az çok anlaşıldı
Nasıl anlaşılmış?

Reaksiyon puanı
1,056
Başka yerde iş bulamam ki ya, mecbur markete girecez gibi. Maaşın yarısı olduğunu biliyorum, komple maaş verseler herkes part time çalışır zaten.

Şu antin kuntin kafelere sordum bitanesi bile işe almadı. Bi yerde CEO olmak daha kolaydır valla.

Nasıl anlaşılmış?
aynen reis cv verirken iyi yap ondan sonra ver

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Necmi hem üşengeçsin hemde böyle konular açıyorsun, amaç ne kuzum.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Reaksiyon puanı
1,056
CV mi verecez bi de ya? Abi açık liseye gidiyorum. 4 saatte kovulduğum, 1 haftada pes ettiğim iş tecrübelerim var. Ne yazacam ki?

Sen neden salça oldun şimdi? Alemin derdi ben olmuşum.
reis sen ciddimisin sabahtan beri yazıyorum boşunamı yazıyorum baştan söylesene yav

CV mi verecez bi de ya? Abi açık liseye gidiyorum. 4 saatte kovulduğum, 1 haftada pes ettiğim iş tecrübelerim var. Ne yazacam ki?

Sen neden salça oldun şimdi? Alemin derdi ben olmuşum.
cv vermessen sana maaş nasıl bağlancak ?