Turknet Fiber 100 Paketi

Bu konuyu okuyanlar

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba Arkadaşlar. Evime Turknetten internet almaya karar verdim. Evimin adresini sorgulattığımda fiber 100 paketi alabileceğimi öğrendim. İnternet üzerinde başvurumu yaptım. Başvuru için turknet bana sözleşme gönderdi ve imzalayıp verdiği adrese kargolamamı istedi. Sözleşmenin yanında kimlik fotokopisinide istiyorlar. Doğrusu pek güvenemedim. Sizden başvuranlar varsa bir sıkıntı çıkıp çıkmadığını yazabilirler mi? Ve kimlik fotokopisini onlara göndermemde bir sorun çıkar mı?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bir sorun olmaz, Türknet kullanıyorum. Ya kimliğin fotokopisini ulaştıracaksınız. Ya da Türknet sitesinden kimliğin arkalı önlü fotoğrafını çekip sisteme yükleyeceksiniz. Şehirlerde ofisleri olmadığı için uzaktan hallediliyor prosedürler, doğal olarakta sizden bunu istiyorlar. Herhangi bir Superonline bayiine gidip internet bağlatmak istediğinizde kimliğinizi istedikleri gibi.

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bir sorun olmaz, Türknet kullanıyorum. Ya kimliğin fotokopisini ulaştıracaksınız. Ya da Türknet sitesinden kimliğin arkalı önlü fotoğrafını çekip sisteme yükleyeceksiniz. Şehirlerde ofisleri olmadığı için uzaktan hallediliyor prosedürler, doğal olarakta sizden bunu istiyorlar. Herhangi bir Superonline bayiine gidip internet bağlatmak istediğinizde kimliğinizi istedikleri gibi.
Fotoğrafı sisteme yükledikten sonra yollamaya gerek var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türknetin internetinden memnunmusunuz? Kaç mb hız alıyosunuz? Genel olarak birşeyler söyleyebilirmisin?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Fotoğrafı kargoyla yollamayın sisteme yükleyin sadece. Normalde kurulum için gelen ekiplere teslim etmeniz gerekiyor.

Reaksiyon puanı
3,027
Kimliğin önlü arkalı fotoğrafını çekip yükle. Sonra sana mail ile gelen adının yazılı olduğu belgeleri çıktı al ve son kağıttaki imza gibi yerleri doldur. Sonra MNG Kargo şubesine gidip turknet başvurusu için göndereceğini söyle ücretsiz olarak gönderecekler. Eğer Turknet dediğinde bir şey anlamadılarsa Türknetin sitesinde yazan MNG kargo kodunu söyle. Belgeler üç gün içinde ulaşmış olur, o sırada evine kurulum için gelebilirler belgeleri kargoyla gönderdiğini söyle. Eğer kurulumu yaptıktan sonra internet gelmediyse belgelerin ulaşmamış demektir, ulaştığı ve onaylandığı zaman sana mesaj geliyor.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yükledikten sonra tekrar özel olarak göndermenize gerek yok, yeterli. Ben 75 mbps paketini kullanıyorum, gayet memnunum. Hızım, ping durumum vs gayet iyi.

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Bence Türknet Sana O Hiz Vermez Niye Çünkü İp havuz sorun var herlde bak kardeşim Türknet kesinlikle müşteri destek yok berbat internet servisi bunlar başka internet servislerine bak Türknet kesinlikle alma şikayetvar.com git isim yaz birsürü şikayet var

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Ben Ocak 2020den beri kullanıyorum. 75 mbps pakette 85-95 mbps arası alıyorum. TTNETten ayrıldığım için memnunum. Müşteri hizmetlerine direk ulaşamıyorsun destek kaydı açıyorsun bunun için internet kesildiyse cep telefonu için uygulaması var oradan yazıyorsun onlar uzaktan kontrol ediyorlar.

Bence Türknet Sana O Hiz Vermez Niye Çünkü İp havuz sorun var herlde bak kardeşim Türknet kesinlikle müşteri destek yok berbat internet servisi bunlar başka internet servislerine bak Türknet kesinlikle alma şikayetvar.com git isim yaz birsürü şikayet var
Bu ne böyle? Anlaşılmamak için elinden geleni mi yapıyorsun.

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Bence Türknet Sana O Hiz Vermez Niye Çünkü İp havuz sorun var herlde

Ben Ocak 2020den beri kullanıyorum. 75 mbps pakette 85-95 mbps arası alıyorum. TTNETten ayrıldığım için memnunum. Müşteri hizmetlerine direk ulaşamıyorsun destek kaydı açıyorsun bunun için internet kesildiyse cep telefonu için uygulaması var oradan yazıyorsun onlar uzaktan kontrol ediyorlar.

Bu ne böyle? Anlaşılmamak için elinden geleni mi yapıyorsun.
sen bence şikayetvar.com baksan

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Merhaba Arkadaşlar. Evime Turknetten internet almaya karar verdim. Evimin adresini sorgulattığımda fiber 100 paketi alabileceğimi öğrendim. İnternet üzerinde başvurumu yaptım. Başvuru için turknet bana sözleşme gönderdi ve imzalayıp verdiği adrese kargolamamı istedi. Sözleşmenin yanında kimlik fotokopisinide istiyorlar. Doğrusu pek güvenemedim. Sizden başvuranlar varsa bir sıkıntı çıkıp çıkmadığını yazabilirler mi? Ve kimlik fotokopisini onlara göndermemde bir sorun çıkar mı?
Kimliği kargoyla göndermene gerek yok. Belgeleri kargo ile gönder kimliğinin fotokopisinin veya kendisinin fotoğrafını çekip sana verilecek kullanıcı adı ve şifre ile Online işlem merkezine girip belgeler kısmından yükle. O şekilde de kabul ediyorlar kimlik belgesini.

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mesaj yazan herkese teşekkürler. İnternet bağlandığında kaç mb hız aldıgımı da buraya atarım.

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
screenshot_16-jpg.121591

Türknetten aldığım hız budur.

Ekli dosyalar

• Screenshot_16.jpg
    Screenshot_16.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 194

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Türk telekom ekibinin kurduğu modem tp-link archer C5v fiber modemi. Modem hakkında bilgi sahibi olan kişiler düşüncelerini yazabilirler mi? Şahsen ben modem arayüzünü beğenmedim.

Hayırlı olsun. Değerler çok iyi görünüyor.
Teşekkür ederim

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Bende türknet kullanıyorum gayet memnunum , hayırlı olsun.

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Modem hakkında bilgisi olan biri yok mu?

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Modem vermiyorlar.
Hayır Türknet tarafından bana modem verildi.

Türk telekom ekibinin kurduğu modem tp-link archer C5v fiber modemi. Modem hakkında bilgi sahibi olan kişiler düşüncelerini yazabilirler mi? Şahsen ben modem arayüzünü beğenmedim.

Teşekkür ederim
Modem hakkında sorduğum soru bu