2 ram kullanabilir miktarı 1,46 olarak gösteriyor

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Herkese iyi geceler..
Sistemim gördüğünüz resimdeki gibi zaten oyun değil youtubede ve internette kastığı oluyor..Hepsini kullanmasını sağlayabilirmiyim 2 gb ramin tamamını ? Ve hızlanması için önerileriniz varmı, tamam sistem kötü fakat ram ve ekran kartı nerdeyse istemeyen oyunlarda bile kasma yaşıyorum farklı bir sorunu var.. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

CjR

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Herkese iyi geceler..
Sistemim gördüğünüz resimdeki gibi zaten oyun değil youtubede ve internette kastığı oluyor..Hepsini kullanmasını sağlayabilirmiyim 2 gb ramin tamamını ? Ve hızlanması için önerileriniz varmı, tamam sistem kötü fakat ram ve ekran kartı nerdeyse istemeyen oyunlarda bile kasma yaşıyorum farklı bir sorunu var.. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden
Hızlanması için rami yükseltip SSD takabilirsin

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Hızlanması için rami yükseltip SSD takabilirsin
Hometech alfa a110 modeli buna bişey takılabilirmi bilemiyorum.. 64 gb sandisk micto sd ultra aldım taktım 64 gb gözüküyor ama dosyalar indirildikten sonra orayamı yüklenicek onu bile bilmiyorum..

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ayarları açıp varsayıln kaydetme konumları diye arama yapınız sonra 64 gblik sd kartı seçin ve google chrome vb. kullandığınız web tarayıcısında ayarlardan kaydetme konumunu sd karta ayarlayın o bilgisayara ssd tamazsınız galiba diye düşünüyorum tabi bilen bir arkadaş sana o konuda yardımcı olur

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,921
Hometech alfa a110 modeli buna bişey takılabilirmi bilemiyorum.. 64 gb sandisk micto sd ultra aldım taktım 64 gb gözüküyor ama dosyalar indirildikten sonra orayamı yüklenicek onu bile bilmiyorum..
I-GPU'nuza gidiyor RAM'in bir kısmı.