(YouTube Kanalım) Videolarım hakkında düşünceniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Çok eskiden açtığım YouTube kanalıma yavaş yavaş videolar koymaya başladım. Şu an iki video var ama daha fazla koymayı planlıyorum. İçerik olarak kısa videolar ve mobil oyunlarla alakalı videolar koymayı planlıyorum.

Editleme kısmında iyi değilim ama yavaş yavaş kavrıyorum işte.

Sizden ricam,videolarım hakkında görüşlerinizi belirtmeniz. Videom güzel mi? Değil mi? Değilse nasıl daha güzel hale getirebilirim vs..

Amacım büyük bir YouTube kanalı olmak değil,sadece güzel videolar yayınlamak. Sık sık video yayınlamayabilirim. Bundan dolayı abone olmanıza falan gerek yok :)

Görüşünüzü hem buraya,hem de videomun yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Yorum yapabilmek için yeterli içerik yok. :) Hayırlısı olsun, umarım yeni videolar eklersin.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Yorum yapabilmek için yeterli içerik yok. :) Hayırlısı olsun, umarım yeni videolar eklersin.
Videolar hakkında da yorum yapabilirsiniz. İlla kanal olmasına gerek yok. Kanal için şu an yorum yapmak mantıksız çünkü dediğiniz gibi video/içerik sayısı az. Bugün birkaç tane eklemeyi düşünüyorum. İkinci videoyu da sildim. Şu an onu düzeltiyorum :)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Birinin cod mobile grafik ayarları diye bir video arayacağını sanmıyorum açıkçası

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Yakında mobilde GTA oynanışı videoları yükleyeceğim. Vice City,San Andreas,3,CTW serisi olacak. Başta hangisini yapacağım bilmiyorum :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’a çok benzer bir mobil oyununu denedim. Macera ve RPG severler için güzel bir oyun gibi görünüyor.