Acun Ilıcalı uzaktan eğitimde zorluk yaşayan öğrenciler için yardım gecesi düzenliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bunu benim bildiğim kadarıyla devletin yapması gerekiyor. Acun Ilıcalı'ya helal olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok pis konuşucam ama davalarla uğraşmak istemiyorum.
Mesele birine bedava mal verip uyuşturmak değil mesele o kişiye ihtiyacını sağlayabileceği çalışma şartlarını sağlamak.
Bizim millet hak aramasını bilmiyor. Hakkının küçük bir kısmı verilince de lütuf sanılıyor.
Helallik bir durum yok milleti çok düşünüyorsa gücü olan biri olarak milletin bu durumu ne olacak diye rest çeksin.

Paraları kazanınca iyi birşeyleri düzeltelim diyince kaçıveriyorlar. Göstermelik birşeyler yapıp kendilerini aklıyorlar.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bunu benim bildiğim kadarıyla devletin yapması gerekiyor. Acun Ilıcalı'ya helal olsun.
Devlet toplayan rolüyle meşgulken dağıtıcı rolüne geçiş yapar mı yapamaz mı neyse :)

Ben daha çok bu tür sosyal sorunlarla prim kasan ünlülerin insanlara yardım etmesini görmek isterdim.
Her halükarda olumlu.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Devlet toplayan rolüyle meşgulken dağıtıcı rolüne geçiş yapar mı yapamaz mı neyse :)

Ben daha çok bu tür sosyal sorunlarla prim kasan ünlülerin insanlara yardım etmesini görmek isterdim.
Her halükarda olumlu.
Her ne kadar primde olsa eğer bir insana bile yardımları dokunuyorsa bırakın yapsın primini.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
hahaahha estağfurullah...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Acun Ilıcalı siyasetçi mi? Kime rest çekiyor? Bu yaptığı gayet de güzel bir şey. Kanalın var, milyonlarca insan izliyor. Bunu güzel işler için niye kullanmayasın?
Acun Ilıcalı kimi destekliyor sorması ayıp? Hem de baya baya azılılarından.
Böyle elinde gücü olupda kedinin önüne ekmek atarmış gibi yardımvari işler yapmak marifet değil.
Acun ılıcı kadar toplumu uyutmaya çalışan birisi yok.
Bu yaptığı da dümdüz prim.

• Komik
Reactions: bud

amar02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu arada filminden dolayı değil adım gerçekten Amar

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Acun ağabeyyy laptop yolla bize diye twiterda postlar paylaşılmaya başlamıştır bile.
Devletin yapmadığını bu adam yapıyor helal olsun

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Çok güzel olmuş. Helal olsun. İhtiyacı olan herkese Ryzen 9 olan bir laptop verir inşallah.