Sizcede katlanan telefonlar boş değil mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1,056
Piyasaya baktığımda çentiksiz ekran en az 4 Gb ram ve 64gb hafıza vede bütçeniz varsa katlanabilen telefonlar var bana göre çok boş bide pahalı yani katlanması sadece ekranı büyütüyor o kadar

-Sizde ekleme yapın,düşüncelerinizi yazın

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Piyasaya baktığımda çentiksiz ekran en az 4 Gb ram ve 64gb hafıza vede bütçeniz varsa katlanabilen telefonlar var bana göre çok boş bide pahalı yani katlanması sadece ekranı büyütüyor o kadar

2 uygulam kullananlar için mantıklı bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 bin tl verecmi iphone alırım

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Devrim onun adı boş demek yanlış olur. Şu an çok kısıtlı üretimler yapıldığı için fiyatlar çok yüksek tutuluyor. Zamanla daha uygun fiyatlara inecektir.

Telefon dünyasına yeni bir renk kattılar bence. Param olsa Z Fold 2'yi hemen alırdım, aşırı kullanışlı bir ürün. Gerçi önce bir Apple'ınkini görmek lazım onlar da başladı çalışmalara.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Devrim onun adı boş demek yanlış olur. Şu an çok kısıtlı üretimler yapıldığı için fiyatlar çok yüksek tutuluyor. Zamanla daha uygun fiyatlara inecektir.

Telefon dünyasına yeni bir renk kattılar bence. Param olsa Z Fold 2'yi hemen alırdım, aşırı kullanışlı bir ürün. Gerçi önce bir Apple'ınkini görmek lazım onlar da başladı çalışmalara.
bencede ama appplınki 100 bin tl den başlar

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740

apple katlanabilir telefonunda samsung'un teknolojisini kullanıcak, şu an katlanabilir telefonda kral Samsung adamlar her sene çıkartıyor Z fold2 3. telefonları

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
bencede ama appplınki 100 bin tl den başlar
Yok canım o kadar da değil fiyatı aşağı yukarı Samsung kadar olur.

apple katlanabilir telefonunda samsung'un teknolojisini kullanıcak, şu an katlanabilir telefonda kral Samsung adamlar her sene çıkartıyor Z fold2 3. telefonları
Aynen öyle ekran dahil birçok malzeme Samsung'dan tedarik ediliyor.

Samsung işi çözdü zaten Z Fold 2 ön sipariş rekoru kırıyor. Çok tutulacak bir model.

• Beğen
Reactions: STB
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok canım o kadar da değil fiyatı aşağı yukarı Samsung kadar olur.

Aynen öyle ekran dahil birçok malzeme Samsung'dan tedarik ediliyor.

Samsung işi çözdü zaten Z Fold 2 ön sipariş rekoru kırıyor. Çok tutulacak bir model.
Millet zengin. Türkiye'de Mate XS de çok çok hızlı sattı mesela. Ah ulan yemin ediyorum param olacak bir dakika durmam.

• Beğen

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
O

Boş demeyelim hocam her şeyin bir amacı vardır babam bütçesi yetse alacak mesela çünkü cebine o kadar büyük telefon koymak istemiyor

Reaksiyon puanı
3,027
Katlanabilir telefonları ben de sevmiyorum. Cebe sığma konusunda biraz problemli olan 6.5 inç telefonlar için iyi bir çözüm olabilir. Zamanla tüm telefonlar Z Flip gibi katlanabilir. Çünkü boyutlar gitgide artıyor. Ceplerimiz de büyümüyor.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Ucuz olsa mutlaka kullanırdım gerçekten devrim niteliğinde.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Katlanabilir telefonları ben de sevmiyorum. Cebe sığma konusunda biraz problemli olan 6.5 inç telefonlar için iyi bir çözüm olabilir. Zamanla tüm telefonlar Z Flip gibi katlanabilir. Çünkü boyutlar gitgide artıyor. Ceplerimiz de büyümüyor.
Bende sırf bunun için dedim zaten aynı fikirdeyiz ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Boş olduğunu düşünmüyorum.Fiyat konusunda haklısın maalesef çok pahalı.Bu teknoloji şu anki fiyatlarla daha çok zenginlere hitap ediyor.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Akıllı telefonlarda devrim mi bence değil

Reaksiyon puanı
1,056
Belki fiyatlar biraz daha ucuz olsa değerdi ama pahalı olduğundan insan almak istemiyor

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
ve ben tasarımlarını hiç beğenmiyorum kalın oluyolar evet ilerde geliştirirler ama ben katlanabilir telefon almam ama çerçevesiz telefonlar ilk çıktığında iğren. diye düşünürdüm iphone 7 plus ın tasarımı çok daha iyi gelirdi iphone xs lere göre ama sonra alışıyorsun gene sorsan gene iphone 7 plus derim ama her şey değişiyor ayak uydurmak lazım

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Katlanabilir telefonlar yerine Lg Wing daha hoş geliyor bana.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Boşuna o telefonlari yapıyolar

Reaksiyon puanı
6,381
Bence hiç bir devrimliği yok.
5d0b17787152d822c4b9605a.jpg

Dünya'nın en çirkin telefonlarından biri. Katlanınca sopa açılınca duvar oluyor. Bunu katlarsanız bile kalın ve aşırı kötü duruyor.
huawei-mate-xs-5g-phone.jpg

Bu belki devrim olabilir. Ama hala daha ucuza daha iyisini tercih etmek daha mantıklı.
turkiyede-de-beklenen-samsung-galaxy-z-fold-2-icin-sizan-basin-gorselleri-3-660x371.jpg

En son da bu var. Hala tasarımında sıkıntı var. Katlanabilir bir telefonun katlanmasının amacı daha küçük olsun sığısın. Bunu katlayınca hala kalın ve büyük oluyor.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Bence hiç bir devrimliği yok.
Ekli dosyayı görüntüle 116309
Dünya'nın en çirkin telefonlarından biri. Katlanınca sopa açılınca duvar oluyor. Bunu katlarsanız bile kalın ve aşırı kötü duruyor.
Ekli dosyayı görüntüle 116310
Bu belki devrim olabilir. Ama hala daha ucuza daha iyisini tercih etmek daha mantıklı.Ekli dosyayı görüntüle 116312
En son da bu var. Hala tasarımında sıkıntı var. Katlanabilir bir telefonun katlanmasının amacı daha küçük olsun sığısın. Bunu katlayınca hala kalın ve büyük oluyor.
adamlar aynı şeyin lacivertini yapıyolar tasarımda iphone da samsung da şu telefonun arka tasarımı hep aynı şunu gördüğüm zaman aklıma s20 geliyor

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Z flipi çok sevmiştim hatta alabilirdim ama sonradan sadece katlandıklarını farkedip vazgeçtim

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Boş değil. Gelecekteki telefon endüstrisinin ta kendisi.

• Beğen

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
AR&GE,Malzeme maliyeti ve kar payından dolayı çok pahalılar. Samsung sanırsam katlanabilir telefonu 2012-2013’ten beri planlıyordu.

Katlanabilir telefonla bence hem devrim,hem de gereksiz.

Devrim olmasının nedeni,Galaxy fold gibi bazı modellerin hem telefon,hem de tablet olabilmesi. Artık ikisini taşıma gereği olmayacak. (Sizi bilemem ama benim için çok güzel bir şey)

Gereksiz olma nedeni de ekranın plastik olması ve telefon aralığın tozlara karşı dayanıklı olamaması. Tırnağımız bile o ekrana zarar verebiliyor. Ayrıca pahalı olduğu için o fiyata telefon ve tablet almak daha mantıklı. En azından toza dayanıklı olurlar ve ekranları daha dayanıklı olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
AR&GE,Malzeme maliyeti ve kar payından dolayı çok pahalılar. Samsung sanırsam katlanabilir telefonu 2012-2013’ten beri planlıyordu.

Katlanabilir telefonla bence hem devrim,hem de gereksiz.

Devrim olmasının nedeni,Galaxy fold gibi bazı modellerin hem telefon,hem de tablet olabilmesi. Artık ikisini taşıma gereği olmayacak. (Sizi bilemem ama benim için çok güzel bir şey)

Gereksiz olma nedeni de ekranın plastik olması ve telefon aralığın tozlara karşı dayanıklı olamaması. Tırnağımız bile o ekrana zarar verebiliyor.
20000 TL'ye satıyorlar foldu. Böyle bir ürünün pahalı olduğu iddiasını reddediyorum.
1600166735163.png

1600166753921.png

Fold alanlar Galaxy Note 5 için 3100, S8 için 3900, Galaxy A70 için 4000 TL indiriml alıyor cihazı

Ekli dosyalar

• 1600166741077.png
    1600166741077.png
    115.1 KB · Görüntüleme: 105

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bence katlanmayan bir telefonda çıkarmadık demeyelim diye böyle bir telefon çıkardılar. Bu telefonun bana göre hiçbir amacı yok amacı nedir bu telefonun?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence katlanmayan bir telefonda çıkarmadık demeyelim diye böyle bir telefon çıkardılar. Bu telefonun bana göre hiçbir amacı yok amacı nedir bu telefonun?
Büyük ekranın taşınabilirliğini arttırmak?
Arkadaşlar şu cihazı kime verseniz ben dahil ağzının suyu akar. Piyasanın zirve özellikleri büyük ekranda.