Muhabbet kuşumun yaptığı garip hareket

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,532
2 yaşında erkek olan muhabbet kuşum mutlu olduğu zaman bir noktaya gözüyle kilitlenip saatlerce sağ sol yapıyor elimdeyken filanda öyle yapıyor sizce sebebi nedir? Kötü bir manaya gelmediğini biliyorum çünkü kuş mutluluktan çıldırıyo.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,532
1080p60 video nasıl 480p60 oldu anlamadım

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,532
Desene şimdi anladım bu normal sadece dışarı çıkmak istiyor onu dışarı çıkar düzelir bak
Salıyorum 2-3 saatliğine kafese kendi isteğiyle giriyor sonra devam ediyor yapmaya daha çok uçmak istiyor diyorum kafesten çıkarmaya çalışınca çıkmıyor. 2 aylıkken aldık bize alıştığı günden beri böyle

Reaksiyon puanı
1,056
Salıyorum 2-3 saatliğine kafese kendi isteğiyle giriyor sonra devam ediyor yapmaya daha çok uçmak istiyor diyorum kafesten çıkarmaya çalışınca çıkmıyor. 2 aylıkken aldık bize alıştığı günden beri böyle
Benim muhabbette böyle yapardı dışarı çıkmak isterdi çıkarınca zor içeri koyardık sen kafesin hem kapısını hemde üstünü aç zaten anlar üstün boş olduğunu çıkar sende uğraşmassın

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,532
Benim muhabbette böyle yapardı dışarı çıkmak isterdi çıkarınca zor içeri koyardık sen kafesin hem kapısını hemde üstünü aç zaten anlar üstün boş olduğunu çıkar sende uğraşmassın
Bir süre sonra yoruluyor uçmaktan kafese kendisi giriyor sonra yem yiyip su içip enerjisini alsa bile çıkmak istemiyor. Bazen salmışken elimde, omzumda veya kafamda da yapıyor bu hareketi

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
bence gidiyor uçuyor sonra yorulduğu için az 2 dakika dinlenmek için kafese giriyor bu normal kafesi açık salında gezsin dolaşsın :D

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Hocam kuşunuz gayet iyi. Bir şeye ulaşmaya çalışıyor. Bizimkisi maydanoz bağımlısıydı gösterince aynı hareketi yapıp kafese yapışıyordu. Ya size ulasmaya çalışıyor ya da ilgisini çekebilecek başka şeyler var. Telefon olabilir mesela.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Aynen zaten kuş mutluluktan bağıra bağıra öterken aynadaki kuşa kur yaparken bunu yapıyor. Yani kötü birşey olmadığını düşünüyorum meraktan açmıştım konuyu :D
kafesin yerini değiştirin bakalım ayı şey yine olacak mı?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Mutlu :) Yerinde duramıyor,çok hiperaktif bir kuş :) Herhangi bir sorun yok :D