Uşşaki tarikatı lideri fatih nurullah 12 yaşındaki kız çoçuğuna cinsel istismarda bulundu!

Bu konuyu okuyanlar

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Benim düşüncem dini kullanan,cebini düşünen insanlarla dinine yürekten bağlı insanları aynı kefeye koymayın. Dini ne olursa olsun o dine kalbiyle bağlı olan insanların inançlarına saygı duyun. Haberdeki şahısa birşeyler söylerdim ama ban yerim en iyisi susayım.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Haberde hıristiyan yok bu adam müslüman gibi gözüküyor diye müslümanlığa mı saydırmak gerekiyor ?

Son düzenleyen moderatör:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Rabbi yahudilikte haham demek yani din adamı. Tarikat liderleri veya dervişler din adamı değildir benim gözümde.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ben dinime, Allahıma alenen hakaret eden, küfreden bu Allah düşmanına tek kelime etmeyeceğim. Çünkü o kişiliğinin gereği yapıyor, lakin yönetici olan arkadaşlar içinde hiç mi Allah korkusu olan, zerre kadar dinini, Allah'ını seven biri yok?!

İnançlı insanlar ne Rusya'da, ne Sırbistan'da ne de herhangi bir gayri müslim ülkesinde bu kadar ağır zulme maruz kalmadı, gerçekten yazıklar olsun. Benim peygamberime hakaret etti diye batılı karikatüristlere bir daha kim ne diyebilir ki?! :(

Son düzenleyen moderatör:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Neden fikirlerimizi tartışmak yasakmı?
Fikirlerinizi tartışmak da elbette özgürsünüz fakat.
Sizin özgürlüğünüz bir başkasının özgürlüğünün başladığı noktaya kadardır!
Kurduğunuz cümlelere bildiğinizi zannederek yapmış olduğunuz eleştirilere tekrar tekrar göz atmanızı tavsiye ediyorum!
Forum kurallarından bir haber bir şekilde yapmış olduğunuz yorumların tamamı değerlendirilecektir!

Olgun insanlar gibi tartıştınız da biz mi engel olduk!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum kurallarına aykırı, konu ile alakasız bütün yorumlar kaldırılmıştır!
Devamında forum kuralları çerçevesince hareket edeceğinizi ümit ederek konu açılmıştır!

Son düzenleme:

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Aynen aynen Ekran Kartı konusunun altında biraz İslama sövelim bütün Müslümanlar böyle deyip gülüp eylenelim çok iyi ya...

Daha olay nedir ne değildir belli değil direk herkes tacizci oldu Müslümanlar şerefsiz oldu. Haber olarak aratıyorum sadece Sözcü tarzı sitelerde çıkıyor ayrıntı yok bilgi yok belge yok yalap şap bir haber. Sosyal medyadan yay geç gene dünyada ki 1.5- 2 milyar Müslüman böyle zaten...
Aklıma Fadime Şahin Ali kalkancı geldi. Hikaye yine tarikat şeyh vs idi. Bakalım bunun altından ne çıkacak.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Aklıma Fadime Şahin Ali kalkancı geldi. Hikaye yine tarikat şeyh vs idi. Bakalım bunun altından ne çıkacak.
Ali KALKANCI, Müslüm GÜNDÜZ ve şimdi de bu sahtekâr gibiler İslâmı vurmanın en büyük enstrümanlarıdır, küfrün elindeki.

Bu tür sahtekâr, düzenbaz her zaman, her daim olacaktır elbet... De, benim en çok zoruma giden bu pisliklerin pisliğini sanki İslam dini tezvic ediyormuş gibi İslam dinine mal edip, onu suçlayan, itham eden nâdanların haksız ve insafsız tutumlarıdır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Az gazetelerde şöyle bir şey gördüm. Adama tarikatın Lideri flan denmiş ama adamlar bizle Fatih Nurullah isimli şahısın hiçbir alakası yok diye açıklama yapmış.

1599070164737.png

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ali KALKANCI, Müslüm GÜNDÜZ ve şimdi de bu sahtekâr gibiler İslâmı vurmanın en büyük enstrümanlarıdır, küfrün elindeki.

Bu tür sahtekâr, düzenbaz her zaman, her daim olacaktır elbet... De, benim en çok zoruma giden bu pisliklerin pisliğini sanki İslam dini tezvic ediyormuş gibi İslam dinine mal edip, onu suçlayan, itham eden nâdanların haksız ve insafsız tutumlarıdır.
Zaten amaçları dine zarar vermek değil mi, bir ayyaş ve sahtekar olan Ali kalkancıyı tarikat şeyhi, bilmem ne Fadime şahinide bunun müridi bu yüzden yapmadılar mı.
Dünyada herhangi bir yerde Müslüman biri bir cinayet işlediğinde hemen o kişinin isminin başına İslami terörist veya Müslüman terörist etiketini vurarak algı yapıyorlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bir kaç sapık için İslam dinine ve Muminleri suçlamak yanlış her dinin mensublarından çıkabilir Katoliklerin lideri Katolik Kilisesinde ki taciz ve tecavüzler için özür dilemişti...
sapığın dini,kültürü milliyeti yok sapık sapıktır.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Bu adam zamanında Uşakki tarikatı degahlarında şeyh olarak hizmet vermiş ama kendisinin sanırım Gülzari Mualla Vakfı isimli bi tarikatı/cemaati var siteleri NuraniTv

Geçmiş haberleri:

Akılsız insanlar bunlara biat ediyor.

gr0ke

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Kızınla sevişmedim, öptüm diyor... Ahlaksız!
Yaşar Nuri Öztürk - Şirk
Lütfen bu kitabı okumadan ölmeyin arkadaşlar.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
tek çözümü tarikatları kapatmak tarikatçıları da ömürboyu hapsetçen.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Akılsız insanlar bunlara biat ediyor.
Bu sözüne kesinlikle katılıyorum. Ya adamın bir videosunu izledim; aklımı oynattım nerdeyse. 1982 Anayasası Abdülkadir GEYLANİ'nin emriyle yapılmış(!), iktidarı Ahmet DAVUTOĞLU'na vermiş(!), ve daha bir sürü akla zarar, deli saçması sözler. Böyle bir kaçığa biat etmek için hakkaten insanın akli melekelerini yitirmesi lazım.

Karl MARX, "Din afyondur" demişti. Ne ki o din olarak bu gibi soytarıların yaşadığı, temsil ettiği rezillikleri zannetmiş olabilir. Çünkü tam olarak yerli yerine oturuyor.

Ama eğer Kur'an ve onun yaşam modeli olan sünneti bilebilmiş olsaydı eminim bu ifadeyi kullanmazdı. Bir iddiada daha bulunmak istiyorum, bu sahtekâr şeyh bozuntularının İslâm dinine ve millete verdiği zararı ne seri kaatiller, ne hırsızlar ne de caniler verebilmiştir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Diyanet İşleride açıklama yapmış bugün.

1599140325300.png

Ekli dosyalar

• 1599140293552.png
    1599140293552.png
    422.9 KB · Görüntüleme: 61

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Bu sözüne kesinlikle katılıyorum. Ya adamın bir videosunu izledim; aklımı oynattım nerdeyse. 1982 Anayasası Abdülkadir GEYLANİ'nin emriyle yapılmış(!), iktidarı Ahmet DAVUTOĞLU'na vermiş(!), ve daha bir sürü akla zarar, deli saçması sözler. Böyle bir kaçığa biat etmek için hakkaten insanın akli melekelerini yitirmesi lazım.

Karl MARX, "Din afyondur" demişti. Ne ki o din olarak bu gibi soytarıların yaşadığı, temsil ettiği rezillikleri zannetmiş olabilir. Çünkü tam olarak yerli yerine oturuyor.

Ama eğer Kur'an ve onun yaşam modeli olan sünneti bilebilmiş olsaydı eminim bu ifadeyi kullanmazdı. Bir iddiada daha bulunmak istiyorum, bu sahtekâr şeyh bozuntularının İslâm dinine ve millete verdiği zararı ne seri kaatiller, ne hırsızlar ne de caniler verebilmiştir.

Bu ülkede Hasan Mezarcının Mesih olduğuna inanan bile bir grup var bu çok güçlü bir afyon.