Doğum gününüzün nasıl kutlanmasını isterdiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Ben sürpriz yapılmasını isterdim :) sizzz??

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Pasta sevmem pizzanın üstüne mumlar dikilecek. :D Zaten hep pizza ile kutlarız. :)

Bir de sevdiklerimle beraber olduktan sonra güzel bir gün.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Kimse olmadan yalnız bir şekilde bütün pastayı yemek her zaman tek hayalim oldu ve 5 gün sonra bu dediğimi kesinlikle yapacağım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çok güzel oluyor ?
20 yaşımdan beri doğum günü kutlamıyorum desem ?
sıkıcı ve sıradan geliyor dilek tutup pastadaki mumları üflemek ve her yıl aynı şey iyiki doğdun çişini yap da uyu bu ne lan hediyeler de hediye olsa ya çorap alınır ya pijama takımı alınır

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
sıkıcı ve sıradan geliyor dilek tutup pastadaki mumları üflemek ve her yıl aynı şey iyiki doğdun çişini yap da uyu bu ne lan hediyeler de hediye olsa ya çorap alınır ya pijama takımı alınır
Hhahahaahahahah hediye kısmı en güzel yanıııı?

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kutlamalar aynı şekilde pastayla olmasa da olur ama özel bir gün sonuçta kutlanmalı bence

Reaksiyon puanı
2,554
Benimkini en güzel enpara kutluyor güzel bir video yolluyor geçen sene fidan bağışı yapmışlar bu sene de çocuklara kitap bağışı çok hoşuma gidiyor bu kutlama şekilleri.Beni seven düşünen biri de olmadığı için ben kendi doğum günümü kendim kutluyorum kendime güzel bişi yapıyorum ?

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Sadece Dünya Turu bileti yeter benim için pastaya benim için gerek yok.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Benimkini en güzel enpara kutluyor güzel bir video yolluyor geçen sene fidan bağışı yapmışlar bu sene de çocuklara kitap bağışı çok hoşuma gidiyor bu kutlama şekilleri.Beni seven düşünen biri de olmadığı için ben kendi doğum günümü kendim kutluyorum kendime güzel bişi yapıyorum ?
Vayyy enparaya baakk :) çok iyiymiş

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Ailem doğum günümü son 3 yıldır kutlamıyor. Nedenine gelince büyümüşüm. Her şey çocukken güzeldi. Doğum gününüzü kutlayan insanların değerini bilin. Gereksiz görmeyin. Güzel bir anıdır

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kutlamayı sevmem gerekte yok, sanki kutlayınca birşey değişiyor sıradan bir şey.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hiç sevmem. Her sene bir şekilde ailem ve arkadaşlarım kutlarlar ama benim nedense bu tip parti durumlar hiç hoşuma gitmez :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hhahahaahahahah hediye kısmı en güzel yanıııı?
Doğum günlerinin en güzel yanı hediye kısmıdır
Hediye benim için telefon bilgisayar ya da oyundur bir de alınan hediye içine sinmez o bir dramdır amcam bana doğum günümde 50 lira verdi bende kendime doğum günü hediyesi olarak t shirt aldım bizimkiler benim giyim zevkimi bilmiyorlar genelde ben slim fit giyerim bizimkiler gider çocuk gibi basic ve baskılı alırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutlamalar aynı şekilde pastayla olmasa da olur ama özel bir gün sonuçta kutlanmalı bence
bizimkiler pastaya bayılıyor ve ben buna anlam veremiyorum bence en güzeli pizzanın üstüne mum koyacan veya hamburgerin de olur çok da değişik olur anca öyle bir de tatlı ile hiç aram yoktur tatlı olarak sadece dondurma yerim onun dışında baklava güllaç künefe hiç sevmem