Devlet Bahçeli'nin 2015 yılında attığı tweet sosyal medyada gündem oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
...
Screenshot_20200822-232215_Instagram.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bugün 15 sene önceki bir Twiti gündem yapmanın kime ne faydası var acaba, bunu hiç düşündünüz mü, bu tip şeyleri paylaşmaktaki amacınız nedir merak ettim.
Ana muhalefetten (CHP) insanların 5 10 yıllık twitlerini ortaya çıkarıp linçlemeye bayılırsınız ama...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ana muhalefetten (CHP) insanların 5 10 yıllık twitlerini ortaya çıkarıp linçlemeye bayılırsınız ama...

Arada fark var ama. 15 Temmuz 2016 sonrası Devlet Bahçelinin açıklaması var. Ben geçmişi sildim ve artık bu ateş çemberi içinde ÜLKEMİN ve Cumhurbaşkaının yanındayım diye...
Yani Eski sözlerini Tweetlerini revize etmiş oldu.

Ama CHP'li isimler için eski tweet'ini revize etmezse düzeltmez veya değiştirmezse aynı düşüncededir demek olur. Mesela Canan Kaftancıoğlu Gezi olayları sırasında 2011-2012 yıllarında Cumhurbaşkanına hakaret etmiş Eşine hakkında saygısızca ifadeler kullanmış. 2020 yılınıda mahkemeye çıktı halen sözlerimin arkasındayım dedi en son 8-9 yıl yatarı vardı üst mahkemeye gitti işte. Arada ki farkı anlayabilmen lazım.
Sen şimdi 17-18 yaşlarında birisin şuan yazdıkların ile 5 yıl sonra yazacakların söyleyeceklerin aynı mı olacak illaha gelişecek ve evrileceksin bazı konularda...

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Yok ya bu şahısların maksadı ülkemizdeki bu sevince gölge düşürmek, ülkemizin milletimiz bir hayali gerçek oldu umurlarında değil, nasıl bir zihniyettir bu hiç mi milli hisleriniz yok, batının piyonu neden oluyorsunuz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Gerçek olmasına en çok sevinenlerdenim
Yahu sen bu ülkenin evladısın, tabii ki sevinirsin. Lakin, sırf siyasi kaygılar, yahut başka nedenler, bilmiyorum ama cidden sevinmeyen, inkara yeltenen, gırgıra alan öyle çok insan var ki... Bunu neden yaparlar, ne isterler, hakkaten anlamakta aciz kaldığım bir konudur.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yahu sen bu ülkenin evladısın, tabii ki sevinirsin. Lakin, sırf siyasi kaygılar, yahut başka nedenler, bilmiyorum ama cidden sevinmeyen, inkara yeltenen, gırgıra alan öyle çok insan var ki... Bunu neden yaparlar, ne isterler, hakkaten anlamakta aciz kaldığım bir konudur.
Abi her şeyi eleştirenlere ben de kızıyorum. Bu güzel gelişmeyi herkes desteklemeli.

Ama desteklemeyenlerin sebebini düşünürken şu atasözü aklıma geliyor: "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer."

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Teşekkür ediyorum...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ama desteklemeyenlerin sebebini düşünürken şu atasözü aklıma geliyor: "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer."
Sevgili Usain, eğer maksat yoğurt üflemek olaydı, buna kimsenin sözü olmazdı zaten. Çünkü yoğurdu ancak iyi niyetli insanlar üfler. Adam alay ediyor, gırgır geçiyor, sevinmediğini açık açık gösteriyor. Zoruma giden de bu zaten. Ya kim bulursa bulsun, sen bulmuşsun, ben bulmuşum, ne farkeder? Sonuçta bu işten kazançlı çıkan bizim ülkemiz olmayacak mı?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Usain,
Şimdi gelip akp ile birlik olan mhp'nin bilmem kaç yıl önce akpye sallaması ve bunu dün, bugün ve yarın ısıtıp ısıtıp gündeme sürmeleri ve SEN GİBİLERİN bunu yemesi,

Akabinde;
Bazılarının da CHP'nin eskilerini ısıtıp ısıtıp tekrar servis etmesi aynı nanenin mor renkte olanı oluyor.

Teknoloji forumunda takılan bireyler olarak twitter'daki profillerin büyük oranının sahte ve bot profil olduğunu bilmiyor muyuz ? Bilmiyorsak ya geliştirelim kendimizi yada forumu bırakalım bence boşa vakit geçirmişiz demektir... Twitterdaki yanlısı olduğunuz tt'leri burada paylaşarak milletin ekmeğine yağ sürüyorsunuz, haber başlığı altında örtülü siyaset yapayım derken. Aksini iddia etmeye gerek yok, her tt'yi kimse burada paylaşmıyor sonuç olarak değil mi ? :)

Bu yazıyı direkt olarak alıntıladığım bu içeriğin yüzünden yazıyorum. Adamı direkt olarak ak partili ilan ediyorsun. Niye peki ? Adam yanlış birşey mi diyor ? 15 yıl önce diyor 15 yıl? Dünün doğruları ile bugünün doğruları bir mi arkadaşım ? Dün bir hastalığa tanı koyuyorlar bugün tanıyı değiştiriyorlar. Herşeyden önce dün ile bugün bir mi ? Her geçen gün bildiğimiz herşey değişiyor yenileniyor. Yaşça büyük olduğunu düşündüğüm bu adam da çıkmış açıkça 15 yıl önceyi niye ısıtarak tekrar önümüze koyuyorsunuz diyor. "Ulan siz kimsiniz bizim ittifakımıza sallıyorsunuz" mu diyor da direk adamı ak partili gibi damgalıyor ve cevap veriyorsun ? Arkadaşım futbolda da yadsınamaz bir gerçektir bu! İster sarı-lacivert ol, ister siyah-beyaz. Türkiyenin milli takımı çıktığında herkez tek renk olur.
Siz sapkın şekilde bir partinin peşinden gidiyorsunuz, devleti düşünüp karalamaya imaj bozmaya çalışan 20 yıl öncesinin tivitlerini karıştırıp birşeyler bulmaya çalışan güruhların oyununa geliyorsunuz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Cevap vermeye değer görmüyorum.

Sadece ve sadece
Siz sapkın şekilde bir partinin peşinden gidiyorsunuz, devleti düşünüp karalamaya imaj bozmaya çalışan 20 yıl öncesinin tivitlerini karıştırıp birşeyler
bunları size iletiyorum. Ve ben vatanımı sizden çok seviyorum!