Note 20 ultra deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
Az önce note 20 ultra deneyimi şansım oldu. (5 dakika içinde yapabildiğim kadar çok şey yapmaya çalıştım)

Kamera ve exynos 990 dışında MÜKEMMEL bir telefon.

Tabii 990 işlemci ve o da en önemlisi.

Kamera neden kötü?
( Yanlış anlaşılmasın kamera genel olarak foto ve videoda berbat değil tabii ki anlattığım yönden kötü)

Azıcık zoom yaptım tamamen pastel oldu.

Çıkıntı aşırı büyük. Hani çıkıntı seviyesi beni o kadar rahatsız etmedi ama kapladığı alan beni baya rahatsız etti.

Video çekerken 4K çekerseniz ani hareketlerde baya bir titriyor. En azından orada ki cihazda öyle idi.
Ama ani hareket olmadan baya baya stabil idi.

İşlemci neden kötü?

Anlatmama gerek yok sanırım.

Telefonun geneli bence İNANILMAZ PREMİUM ve ekran devasa.

Sadece keşke çerçeveleri o renkle boyamasalarmış. Krom kaplanmış plastik gibi duruyor boya. Ama arka kapak rengi müthiş (bakır rengi)

Sert kenarlar çok güzel. Tam bir devasa ekran deneyimini bence en çok sert kenarlar sağlıyor.

Ön kamerayı unuttum. Gerçekten unuttum.

Ekran zaten çok güzel. 120Hz ile 60Hz farkı aşırı belli oluyor. Baya bir güzel olmuş. Alacak olanlara 120 Hz Fhd+ kullanmalarını öneririm.

ISINMA

Isı arka kapaktan pek de belli olmadı ama ekrandan belli oldu ki daha telefonun içinde gezindim sadece.

Exynos 990 bence bu telefon için hakaret olmuş.

Hissyat, kalite (exynos 990 dışında ki kalite) ve kalemden bahsetmeme gerek yok galiba...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama kameranın fotoğrafta keskinliği bence muhteşem diyebilirim.

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Ne şanslısınız valla ben de görmek istiyorum ama bakalım yakında bir Turkcell ziyareti yapacağım.
Kamera dışında katılıyorum dediklerinize kamera konusunda ben şahsen çok beğendim. Renkler bizim serilere daha doğal ve HDR açısında da gelişme var. Şahsen bana çok hitap etti kamerası.
Ön kamera da aynı şekilde.

Reaksiyon puanı
6,381
Ne şanslısınız valla ben de görmek istiyorum ama bakalım yakında bir Turkcell ziyareti yapacağım.
Kamera dışında katılıyorum dediklerinize kamera konusunda ben şahsen çok beğendim. Renkler bizim serilere daha doğal ve HDR açısında da gelişme var. Şahsen bana çok hitap etti kamerası.
Ön kamera da aynı şekilde.
Yürüyordum turkcell'e gireyim dedim bir baktım note 20 ultra. Kondum üzerine hemen ?

Sizce 13 K eder mi?

Bence 10 K anca.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yürüyordum turkcell'e gireyim dedim bir baktım note 20 ultra. Kondum üzerine hemen ?

Sizce 13 K eder mi?

Bence 10 K anca.
Teknosada falan var mıdır? AVM'ye gitsem fotoğrafını denesem.

Acaba elimea lıp incelemee videosu çektirsm çektirirlermi.
Ama dur ya bizim tknosada cam kutunun içinde değerli cihazlar. Koklatmazlar.

Turkcellde de doğru dürüst birşey yaptırmazlar.

Reaksiyon puanı
6,381
Note 20 nin 6000TL civarlarına düşmesi lazım. Exynos 990 ve plastik kasa. Tam bir çöp.
Kesinlikle.

Ama bence note 20'yi daha fazla konuşmamalıyız. Ne kadar fazla konuşursak ultra için zaman kalmıyor.

Ultra genel olarak güzel sayılabilir bir cihaz.

Onu konuşamıyoruz.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
İnşallah 30 serisinde Snapdragon görürüz.

Reaksiyon puanı
6,381
Son düzenleme:

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Telefonlar bu paraları kesinlikle etmiyor, sadece dolar kuru için değil 1000 ve 1300 dolar edecek telefonlarda değil, 700 dolar ve 1100 dolar olsalar belki düşünülebilirlerdi.

Reaksiyon puanı
6,381
Telefonlar bu paraları kesinlikle etmiyor, sadece dolar kuru için değil 1000 ve 1300 dolar edecek telefonlarda değil, 700 dolar ve 1100 dolar olsalar belki düşünülebilirlerdi.
Saygı duyarım ama 1500 doları geçmedikçe de alınabilir diye düşünüyorum.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Bir Samsung mağazasında ben de deneyimledim, yazdıklarınızla tamamen aynı kanaatteyim. tasarım mükemmel fakat işlemci/kamera konusu beni de tatmin etmedi. 13k falan etmez bu telefon, 2 ay sonra 10 civarına bulunur.

Reaksiyon puanı
6,381
Bir Samsung mağazasında ben de deneyimledim, yazdıklarınızla tamamen aynı kanaatteyim. tasarım mükemmel fakat işlemci/kamera konusu beni de tatmin etmedi. 13k falan etmez bu telefon, 2 ay sonra 10 civarına bulunur.
Katılıyorum kamera hariç.

Uzun deneyimledikten sonra kameranın çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. 4K 60 kare video çekerken tüm lensler kullanılabiliyor.

Ama geri kalanlarda kesinlikle katılıyorum.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Katılıyorum kamera hariç.

Uzun deneyimledikten sonra kameranın çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. 4K 60 kare video çekerken tüm lensler kullanılabiliyor.

Ama geri kalanlarda kesinlikle katılıyorum.
4k60fps de bütün lensler kullanılabiliyormu? ?