Oneplus 7T ve 7T Pro (McLaren Edition) Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geniş açı kamera makro örneği
IMG_20200611_191750_157.jpg

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaslar elimde one plus 7t için kırmızı kaplama mevcut. Yanları ve üst kısmıda kapatıyor easyskinz den alınma fiyat 90tl

Bek1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
iPhone 8 Plus kullanıcısıyım ve uzun zamandır, One+ 7T Pro'yu takip ediyorum.
Sahibinden de satılan telefonları görüyorum, fiyat olarak makul seviyenin biraz üstü ama özellikleri oldukça iyi duruyor kağıt üzerinde.
Kullanıcı arkadaşların karşılaştığı sorunları merak ediyorum ?
2 aylık asgari ücreti hiçbir garantisi olmayan telefona verilecek nede olsa.
Ben sahibinden üzerinden aldım cihazı 3 aydır kullanıyorum. iPhone 8den bu cihaza geçiş yaptım. Bence mükemmel bir cihaz hiç eksisi yok. Sadece şunu söyleyebilirim oyun oynayanlar için iPhone kadar akıcı performans veren bir Android bulamazsınız ama bu tabi cihaza kötü demiyorum. Belli süreden sonra buna da alışıyor insan.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Ben sahibinden üzerinden aldım cihazı 3 aydır kullanıyorum. iPhone 8den bu cihaza geçiş yaptım. Bence mükemmel bir cihaz hiç eksisi yok. Sadece şunu söyleyebilirim oyun oynayanlar için iPhone kadar akıcı performans veren bir Android bulamazsınız ama bu tabi cihaza kötü demiyorum. Belli süreden sonra buna da alışıyor insan.
OnePlus 7T mi kullanıyorsunuz yoksa 7T Pro mu ? iPhone'a göre eksik bulduğunuz yönleri nelerdir?

Bek1r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OnePlus 7T mi kullanıyorsunuz yoksa 7T Pro mu ? iPhone'a göre eksik bulduğunuz yönleri nelerdir?
Oneplus 7t Pro McLaren edition kullanıyorum. Eksiklik değil gibi aslında pubg oynuyorum mesela ben her grafikte 60 fps oluyor ve hiç drop yaşamadım. Fakat iPhone kadar pürüzsüz bir oyun olmuyor. Bunu iPhone ve Android kullanan herkes der zaten. Telefonun eksikliği değil tüm androidlerde yaşanır bu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yüksek ayarlarda 60 fpsde hiç sorunsuz fortnite oynadım zerree sorun yaşamadım keşke ev sessiz olaydı ve elimd çekecek alet olaydı da çekeydim.
Fırsaı kaçırdık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oneplus 7t Pro McLaren edition kullanıyorum. Eksiklik değil gibi aslında pubg oynuyorum mesela ben her grafikte 60 fps oluyor ve hiç drop yaşamadım. Fakat iPhone kadar pürüzsüz bir oyun olmuyor. Bunu iPhone ve Android kullanan herkes der zaten. Telefonun eksikliği değil tüm androidlerde yaşanır bu
Psikolojik olduğunu düşünüyorum. 60 FPS 60 FPS'dir dahası yok.
Aksi halde o cihaz ya drop yiyordur ya da sürekli şekilde kararlı fps sunmuyordur.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
IMG_20200724_234748_526.jpg
7t ile fortnite oynanışı atacağım inşallah yarın. Boyutunu düşürelim editler yapayım.
ç

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
6 Eylül’e kadar sadece Oneplus 7 pro, 7t, 8 ve 8 pro cihazlarına özel olarak PUBG’de 90fps ayar seçeneği bulunuyor. Ondan sonra diğer cihazlara da gelmeye başlayacak.

Eğer imkanınız varsa 90fps seçeneğini öneririm. Bu seçenek,reaksiyon zamanını azaltabilir ve oyunda ölümle yaşam arasındaki fark olabilir.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
6 Eylül’e kadar Oneplus 7 pro, 7t, 8 ve 8 pro cihazlarına özel olarak PUBG’de 90fps ayar seçeneği bulunuyor.

Eğer imkanınız varsa 90fps seçeneğini öneririm. Bu seçenek,reaksiyon zamanını azaltabilir ve oyunda ölümle yaşam arasındaki fark olabilir.
6 Eylül meselesi hikaye getirdikleri özelliği kaldıracak halleri yok ya.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok. Demek istediğim o zamandan sonra diğer cihazlara da 90fps seçenekli gelecek,Oneplus’a özel olmaktan çıkacak
Şimdi bir yerden okudum öyleymiş.

Kfmark yükledim denedim 90 fps olduğu bariz fakat sayaç 90ı göstermiyor. Keza game bench de başkalarında öyle. Anlamadım ben bu işi. Androidde düzgün bir fps sayacı yok üreticiler koymadıysa.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet,üreticinin sayacı hariç fps değerini görmek içi gamebench gibi programlardan başka bir seçenek yok. 90’ı göstermiyor derken? Grafik 25-50-75-100 diye mi gösteriyor?
Kfmark yükledim. Fps sayacı 60a kilitli. Oyun bariz 90 fps çalışıyor ama 90 fps göstermiyor. Ama düşük ayarlara alırsın (fps ayarları) 20ye 30e düştüğünü doğru ölçüyor. 60 üstünü ölmüyor.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Rakebetçi oyuncular için çok iyi bir özellik. Umarım diğer oyunlar da 90/120hz’yi adapte ederler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşte oyun bu yenileme hızını destekliyor ama tüm kabiliyetli cihazları desteklemiyor.

Yakında fortnite ve pubg’yi yeni Razer,ZTE Red magic,Huawei,Samsung serisi gibi cihazlar 90/120fps’te oynatır. Geliştiricilerin cihaza göre konfigürasyonu ayarlaması lazım.
Screenshot_20200814-162226.jpg

En yüksek ayar 60 fps gelmiş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İyi olmuş,hak etmiş te. 855+ ile düz 865 arası devasa bir fark yok.
865'de var mıydı epic 60 fps?

Felaket ısınıyor. 7T Pro ve 7 Pro bu kadar ısınmıyor. Onlarda çok iyi bir soğutma bloğğu var. 7Tde yok gibi birşey hatta yok. ,

7 ve 7T'ye atılan çooooooooooooooooooook büyük bir kazık. Oyun oynayacaklar asla bulaşmasın direk uçarak Poco F2 Pro alınır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet 865’lerde de var.

Epikte 60fps işlemciyi iyice zorlayacak. Çok ısınması normal. Göz kamaştırmasını ben de isterim ama fortnite rekabetçi bir oyun olduğu için düşük ayarda 90fps gibi bir seçenek daha mantıklı.
Pubgde de ısınıyor. Oyunlarda da ısınıyor.

OnePlus 7, 7T'yi doğramış doğramış.
Ben böyle bir cihazı kimseye öneremem. Tamam zerre thrtole yemyor ama bu ısı hayra alamet değil. Oyun oynayacak adamın mutlaka Poco F2 Pro alması gerekiyor.

Ulan oneplus 5tde kameradan gol attın 7tde ısınmadan. daha da oneeplus almam.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün Mi10 kamera denedim. Mağaza çalışanı geldiği için acayip rahatsız olup çıktım. Ya elim hızlı çekmek dolayısıyla titrediğinden ya da kamera farkından mi10 canavar gibi çıktı foto. 7tyi silindir gibi ezdi geçti. Ama sanırım elim titredi.

IPad proyu denedim. 90hz ile 120 hz arası bariz fark var sanki.

sercan48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar benım arkadas 7t pro mclaren getirdi yurt dısından bana uygun fiyatlı vericek alınırmı sizce kayıtlı yoksa mi 10t falan mı dusunmeliyim