Çaresizim..

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Sana önerim çok bulaşmamak, yani onlardan rahatsız olduğunu anlamışlarsa üzerine daha çok gelirler. Onları görmüyormuş gibi davran. Polisi işe karıştırma yangına körükle gitmek olur çünkü polisler en fazla ifade alır o kadar.

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Kızma da belediye nerde ben bilmoyotum öyle şeyleri
Oturduğun yere yakın belediye binasına bak internetten hemen ilk iş ister ailenle ister tek başına gidip şikayet et müdahale etmelerini bekle başka çare gözükmüyor

Qenzi

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Sana önerim çok bulaşmamak, yani onlardan rahatsız olduğunu anlamışlarsa üzerine daha çok gelirler. Onları görmüyormuş gibi davran. Polisi işe karıştırma yangına körükle gitmek olur çünkü polisler en fazla ifade alır o kadar.
Ayn am ben evden cikmiyorum pek ama gidip kardesime bulasmis ben ne yaptim demi ama iste illa bulasiyorlar

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Ben de küçüktüm camide namaz kılarken caminin üst katından kafama su şişesi -şişe doluydu- atmışlardı. Ben de namazı kıldıktan sonra onları dövmüştüm sonra beni imama şikayet etmişlerdi -Allah'tan abilerine falan şikayet etmemişler yoksa dayağı da yerdim- imam da "Bunları boş ver." demişti.

Qenzi

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Oturduğun yere yakın belediye binasına bak internetten hemen ilk iş ister ailenle ister tek başına gidip şikayet et müdahale etmelerini bekle başka çare gözükmüyor
Tm yarin disari cikicam telefonumu alsammi calarlarmi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de küçüktüm camide namaz kılarken caminin üst katından kafama su şişesi -şişe doluydu- atmışlardı. Ben de namazı kıldıktan sonra onları dövmüştüm sonra beni imama şikayet etmişlerdi -Allah'tan abilerine falan şikayet etmemişler yoksa dayağı da yerdim- imam da "Bunları boş ver." demişti.
İyi yapmison bu arada

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Kızma da belediye nerde ben bilmoyotum öyle şeyleri
Estağfurullah.
Arkadaşların dediği gibi, bakın internetten yerine.
İsterseniz, dışarı çıkmayın. İnternetten işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Tm yarin disari cikicam telefonumu alsammi calarlarmi?
O kadar da değil bence 7/24 seni mi bekliyor bunlar? Dışarı çıktığında onların yanına gitme ve onlardan kaçma da. Onlar hayatını kısıtlamasın, eğer bunların telefonunu çalacağını düşünüyorsan daha önce böyle işe karışıp karışmadıklarını da duymuşsundur. Yolunu kesmedikleri sürece cebindeki telefonu da çalamazlar yolda yürürken.

26¥¥26

Profesör
Reaksiyon puanı
1,554
Bu çingenlerden korkulur.Gözetliyor olabilirler.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
Ülkede adalet yok derken, öyle her önüne gelen kimseye saldiramaz. Gidin polisi arayın aşiretce hiç bir şey yapamazlar ALLAH İN İZNİYLE. Siz polisi aramazsaniz bunlar devam eder. Bakın siz polisi aradığınız zaman nasıl da korkarlar. Her aşiret aşiret değil bazıları sözde aşiret

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,100
6f3a0c2e2143bced618634e0866eb32f.jpg

Şunu salın üzerlerine... ??

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Polisi arayın bir şey yapmazlarsa dilekçe verin. Yine bir şey olmazsa gidin size ne yapmışlarsa onu yapın.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
onların olduğu yerlerde takılma. gerekirse evine kapan. dediğin gibi adalet yok ihbar falan etme. kardeşini keserler bak. sakın ihbar etme. büyüyene kadar kal evde. sonra akademik başarın iyiyse yurt dışına kaçarsın

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
onların olduğu yerlerde takılma. gerekirse evine kapan. dediğin gibi adalet yok ihbar falan etme. kardeşini keserler bak. sakın ihbar etme. büyüyene kadar kal evde. sonra akademik başarın iyiyse yurt dışına kaçarsın
Kim kimi kesiyor adalet falan yok diye de adaleti tümüyle kaldırmayın. Adalet var fakat tam olarak uygulanmıyor. Yoksa gayet te adalet var Elhamdülillah

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Kim kimi kesiyor adalet falan yok diye de adaleti tümüyle kaldırmayın. Adalet var fakat tam olarak uygulanmıyor. Yoksa gayet te adalet var Elhamdülillah
kulaktan duyma bilgilerle dolaşmayın lütfen. azıcık araştırırsanız görürsünüz. kaldı ki adalet olsa da bu tip insanlar hapisten çıkar vurur seni. devletin hiçbir işi iyi değil bence. en kötüsü de adalet ve sağlık. bi yaşanmışlık var ki konuşuyorum değil mi?

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
kulaktan duyma bilgilerle dolaşmayın lütfen. azıcık araştırırsanız görürsünüz. kaldı ki adalet olsa da bu tip insanlar hapisten çıkar vurur seni. devletin hiçbir işi iyi değil bence. en kötüsü de adalet ve sağlık. bi yaşanmışlık var ki konuşuyorum değil mi?
Benim de yaşadığım tarza olaylar olduğu için söylüyorum bunu zaten. Bakın ben de diyorum ki adalet var ama tam değil. Yarısı boş bardak düşünün. Kimine göre doludur, kimine göre boştur fakat bu bardağın dolu olan tarafını ve boş olan tarafını hiçe sayabiliriz anlamına gelmiyor. Buradan demek istediğim adalette böyle. Kimine göre dolu, kimine göre boş fakat dolu tarafı da var boş tarafında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sağlıkta sizin gibi düşünmüyorum. Gayet sağlıkta iyiyiz Elhamdülillah.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Benim de yaşadığım tarza olaylar olduğu için söylüyorum bunu zaten. Bakın ben de diyorum ki adalet var ama tam değil. Yarısı boş bardak düşünün. Kimine göre doludur, kimine göre boştur fakat bu bardağın dolu olan tarafını ve boş olan tarafını hiçe sayabiliriz anlamına gelmiyor. Buradan demek istediğim adalette böyle. Kimine göre dolu, kimine göre boş fakat dolu tarafı da var boş tarafında
sen iyisine ben kötüsüne denk gelmişim. ama herkes kendi gördüğünü bilir değil mi?sadece bardağın boş tarafını görsem dolu olduğunu nerden bilebilirim? ayrıca bu gibi olaylarda işlerin iyi gideceği kesin değilse bulaşmamak lazım. söz konusu şey can.

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Yada oyuncak silah al boncuk tabamcası yat de korkudan yatarlar ve adam olun vırurum simsi ****** giden de