Türkçe Yazım Kurallarına Uyan Üyeleri Yazalım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
150

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Sizde iyice abarttınız burası teknoloji ile alakalı bir forum ve türkçe kuralını abartmanın anlamı ne ? Noktalar ve virgüllere dikkat edersek gerek yok. Düzeltmeden okuyamıyorsunuz sorun sizin okumanız kötü. Technopat'ı bu yüzden bıraktım burada technopat'a döner ise yaşasın donanım arşiv.
Konumuzla yakından uzaktan alakası yok. Ayrıca kimse "ben anlayamıyorum" gibi bir kelime kullanmadı.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Sizde iyice abarttınız burası teknoloji ile alakalı bir forum ve türkçe kuralını abartmanın anlamı ne ? Noktalar ve virgüllere dikkat edersek gerek yok. Düzeltmeden okuyamıyorsunuz sorun sizin okumanız kötü. Technopat'ı bu yüzden bıraktım burada technopat'a döner ise yaşasın donanım arşiv.
O ne alaka şimdi? İşinize gelmeyen konu varsa girmeyiverin ?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Seni tutan yok birader, istediğin zaman Donanım Arşiv sitesine gidebilirsin. :)

Reaksiyon puanı
150
O ne alaka şimdi? ?

Ne, ne alaka şimdi anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni tutan yok birader, istediğin zaman Donanım Arşiv sitesine gidebilirsin. :)

Eleştiriye katlanamayan kullanıcılardan bıktım. Sizi eleştiriyorum bana gidebilirsin diyosunuz. Kısaca böyle insanların ağzına ıslak sopayla vurmak istiyorum. Küçük bir eleştiriye verdiğiniz yanıt IQ seviyenizi yada yaşınızı belirtiyor.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Eleştiriye katlanamayan kullanıcılardan bıktım. Sizi eleştiriyorum bana gidebilirsin diyosunuz. Kısaca böyle insanların ağzına ıslak sopayla vurmak istiyorum. Küçük bir eleştiriye verdiğiniz yanıt IQ seviyenizi yada yaşınızı belirtiyor.
Yazdığımı okursanız anlayacaksınız ne demek istediğimizi.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ya @EFI Shell farklı ve güzel bir konu/etkinlik düşünmüş. Yazmış. Ki konu dışı zaten, gerek imlayi anlatan gerekse başka şeyleri anlatan, teknoloji vs'le alakası olmayan bir konunun olması çok normal değil mi sizce de? Technopatta belli ki bir şeyler yaşamışsiniz ve sdnye gelmissiniz. İyi hoş da, konu dışı böyle etkinliklere bu kadar tepki sizce de fazla değil mi? Bosverin geçin işte ?

Reaksiyon puanı
150
@Alper S

Kimsenin bir şey sakladığı yok. Bunu nereden çıkarttınız?

O zaman doğru düzgün söyleyin.

Ya @EFI Shell farklı ve güzel bir konu/etkinlik düşünmüş. Yazmış. Ki konu dışı zaten, teknoloji vs'le alakası olmamasi çok normal değil mi sizce de? Technopatta belli ki bir şeyler yaşamışsiniz ve sdnye gelmissiniz. İyi hoş da, konu dışı böyle etkinliklere bu kadar tepki sizce de fazla değil mi? Bosverin geçin işte ?

Onu anladım. Ama dil dersimi forummu tabiki forum. o zaman dil dersine çevirmeyin.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305

Eleştirmek ile hakaret etmek bambaşka şeyler yalnız. Burası bir forum sitesi ve kurallar dahilinde isteyen, istediğin konuyu açabilir. Kimse, kimseye konu beğendirmek zorunda değil. Sizin bir mesajı ve konuyu beğenmiyor olmanız, size IQ seviyenizi yada yaşınızı belirtiyor. şeklinde aşağılayıcı cümle kurma hakkını vermez.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Orada "Ne, ne alaka ?" dedim bir daha okuyun dediniz. Ben zaten anlamadığım için soruyorum.
"Ne, ne alaka ?" demek, yazdığınız ya da söylediğiniz cümlenin ya da kelimenin konuşulan konu ile bağlantısı olup olmadığını sormaktır.

Reaksiyon puanı
150
Eleştirmek ile hakaret etmek bambaşka şeyler yalnız. Burası bir forum sitesi ve kurallar dahilinde isteyen, istediğin konuyu açabilir. Kimse, kimseye konu beğendirmek zorunda değil. Sizin bir mesajı ve konuyu beğenmiyor olmanız, size IQ seviyenizi yada yaşınızı belirtiyor. şeklinde aşağılayıcı cümle kurma hakkını vermez.

Bu hakaretmi ? Sana IQ'n düşükmü dedim ? belirtiyor dedim. Sizin yaşınıza yada IQ seviyenize laf etmedim.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Asıl amaç TR kurallarına uymak değil zaten burda geyik konusu oyunlardaki ara görev gibi