185₺'ye TWS Kulaklık Önerir misiniz?

Sizce hangisi?

• Haylou T15

• Haylou GT 1 Plus

• Haylou GT 1 Pro

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

SoloFantasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar arkadaşlar bir süredir uygun fiyatlı bir TWS kulaklık arıyorum.
En son Haylou'nun T15 ve GT 1 Plus modelleri arasında kaldım.
Müzik / video kalitesi benim birincil önceliğim fakat arada bir yaptığım görüşmelerde de beni üzmeyecek bir kulaklık tercih etmek istiyorum.
Fiyat olarak en fazla 185₺ 'ye de sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.
Aranızda T15 Modelini kullanan arkadaşlarım da varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim, iyi bayramlar.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Daha önce kullandınız mı?
Kronik bir kaç sorunu olduğunu okumuştum onun.
2 aydır kullanıyorum. 149 tl'ye alabileceğiniz en iyi kulaklık. Airdots da kullandım , kesinlikle t5 daha iyi. Henüz bir sorunla karşılaşmadım. Sadece iki kere kulaklıklardan birinin şarjı diğerinden önce bitti. Oyun modu başarılı.

SoloFantasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2 aydır kullanıyorum. 149 tl'ye alabileceğiniz en iyi kulaklık. Airdots da kullandım , kesinlikle t5 daha iyi. Henüz bir sorunla karşılaşmadım. Sadece iki kere kulaklıklardan birinin şarjı diğerinden önce bitti. Oyun modu başarılı.
Öyle diyorsanız sanırım T5 mantıklı bir seçim olacaktır.
Son olarak acaba müzik dinlerken veya video / film izlerken sesi tatmin edici mi?
Yarına kadar konuya başka bir cevap gelmezse seçimimi T5 ten yana kullanacağım.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Öyle diyorsanız sanırım T5 mantıklı bir seçim olacaktır.
Son olarak acaba müzik dinlerken veya video / film izlerken sesi tatmin edici mi?
Yarına kadar konuya başka bir cevap gelmezse seçimimi T5 ten yana kullanacağım.
Beats ep kablolu kulaklık kullanıyordum, arada 350 tl fiyat farkı var ama müzik ses kaliteleri hemen hemen aynı, bu beni şaşırtmıştı. Video ve film izlemek için fazla bir kalite beklemeyin, ama fiyatına göre iyi. Ses seviyesi de yüksek. Forumda T5 kullanıcılarından ve youtube videolarından bilgi alabilirsiniz.

SoloFantasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beats ep kablolu kulaklık kullanıyordum, arada 350 tl fiyat farkı var ama müzik ses kaliteleri hemen hemen aynı, bu beni şaşırtmıştı. Video ve film izlemek için fazla bir kalite beklemeyin, ama fiyatına göre iyi. Ses seviyesi de yüksek. Forumda T5 kullanıcılarından ve youtube videolarından bilgi alabilirsiniz.
Yok tabiki fiyatının çok üzerinde bir performans beklemiyorum. Youtube incelemelerine de dediğiniz gibi bir bakayım. Teşekkür ederim.

Moneyshaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende kulaklık arıyorum ancak boru tipi istemiyorum T5 tarzını sevmiyorum, bu fiyatlara Max 200 250 verebilirim bende müzik açısından iyi arada bir telefon görüşmelerinde üzmeyecek telefonumla uyumlu (Xiaomi mi6) bir kulaklık bakıyorum

SoloFantasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende kulaklık arıyorum ancak boru tipi istemiyorum T5 tarzını sevmiyorum, bu fiyatlara Max 200 250 verebilirim bende müzik açısından iyi arada bir telefon görüşmelerinde üzmeyecek telefonumla uyumlu (Xiaomi mi6) bir kulaklık bakıyorum
T5'e baktım ama dediğin gibi o uzantısı bence de hoş değil.
Seçimimi Haylou T15'ten yana kullandım, kulaklık bir aksilik olmazsa salı günü ulaşacak ilk izlenimlerimi / kullandıktan sonra deneyimlerimi sizinle paylaşabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Fiyatı ayrıca şöyle bırakayım.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Elektronik alet tamamen şans işi. Bunun defalarca örneğini gördüm. Mesela 500 liraya TWS kulaklık almıştım, şimdi ise sol kulaklığı çalışmıyor. Babam yanlış hatırlamıyorsam 4 bin liraya LG tv almıştı, ilk ayda arıza yaptı.
Amcam ise A101'de satılan bin liralık televizyonlardan kullanıyor, hiç sorun çıkarmadı.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
T5'e baktım ama dediğin gibi o uzantısı bence de hoş değil.
Seçimimi Haylou T15'ten yana kullandım, kulaklık bir aksilik olmazsa salı günü ulaşacak ilk izlenimlerimi / kullandıktan sonra deneyimlerimi sizinle paylaşabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Fiyatı ayrıca şöyle bırakayım.
T15'in Powerbank özelliği çok ve cazip ses seviyesi biraz daha yüksekmiş, ama T5 biraz daha kibar. T5 ile aralarındaki fark bu.