Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar SDN ailesi,

The Book Of M kitap yorumumu aşağıdan izleyebilirsiniz;

iyi seyirler dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar, 2020 Kitaplık Turu videom aşağıda yayında arkadaşlar, SDN ailesi olarak izleyebilirsiniz.

iyi seyirler. :)

Son düzenleme:

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar, iyi bayramlar :) 5 kişiye 5 kitap hediye ediyorum, aşağıdaki video izleyip katılım şartlarını öğrenebilirsiniz. Bol şans :)

Reaksiyon puanı
150
Kanal gayet başarılı aboneleine okuma alışkanlığı aşılıyorsun tebrik ederim başarının devamını dilerim
Hayırlı Bayramlar..

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Jennifer Niven'a ait Hayatın Kıyısında kitabını yorumladım. Kitabın aynı zamanda Netflix'te filmi de mevcut. Film yorumumu da en kısa zamanda paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler. ?‍♀️?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar SDN Ailesi, Sarah Winman tarafından yazılan Teneke Adam kitabını yorumladım, umarım beğenirsiniz iyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar SDN ailesi, Bugün sizlere Can Yayınları'ndan çıkan, genç yetişkin türünde Sally Rooney'e ait Normal İnsanlar kitabını yorumladım. Kitabın "Normal People" adlı bir dizisi de mevcut, onu da izledikten sonra sizlerle yorumumu paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler :)

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar SDN ailesi ? Bugün sizlere J. K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap yorumumu ve aynı zamanda Netflix'te kitap uyarlaması olan film yorumumu da paylaşacağım. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar SDN Ailesi :) Bugün sizlere J.K. Rowling'e ait Harry Potter ve Felsefe Taşı kitap ve film arasındaki farklardan bahsettim. Umarım bu video serimi beğenirsiniz, iyi seyirler ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese Merhabalar SDN ailesi ? Bugün sizlere Bir Kutu Kitap alışverişimden bahsediyorum. Kutu açılımını beraber yaptığımız bu videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar SDN Ailesi ? Bugün sizlere J. K. Rowling'e ait Harry Potter ve Sırlar Odası kitap yorumunu aynı zamanda Netflix'te bulunan kitap uyarlaması filminin yorumunu yaptım. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yakın bir zamanda lütfen kendinize aşağıda ki gibi bir mikrofon almanızı öneririm. İçeriklerin daha temiz olacağına inanıyorum.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Kanalın oldukça güzel tebrikler ve başarılar..

Çok teşekkürler :)

Yakın bir zamanda lütfen kendinize aşağıda ki gibi bir mikrofon almanızı öneririm. İçeriklerin daha temiz olacağına inanıyorum.

Tavsiye için teşekkürler, mikrofon almayı düşünüyordum. İnceleyeceğim :)

İnşAllah 1 milyonlara :)

İnşAllah teşekkür ederim :)

Bu arada yeni video yayında :)

iyi seyirler dilerim.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar SDN ailesi, Bugün sizlere Kitapsepeti (Okuoku) ve Amazon'dan yaptığım 150 TL değerindeki kitap alışverişimden bahsettim. Toplamda 8 adet kitap aldım. Aldığım tüm kitapları görmek için videoyu izleyin lütfen ? Umarım aldığım kitapları beğenirsiniz, iyi seyirler..

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese Merhabalar SDN ailesi? Yine bir bayram çekilişi ile geldim. 2 kişiye 2şer kitap yani toplamda 4 kitap hediye ediyorum! Umarım kitapları ve videomu beğenirsiniz, herkese bol şans! ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Selamlar SDN ailesi! Bugün kitaplığım enleri ile birlikteyiz :) Yorumlarınızı bekliyorum, iyi seyirler.