Atatürk'e firavun diyen şahsın ismi bir sokağa verildi!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
İstanbul Tuzla’da isimsiz bir sokağa Atatürk’e "Firavun" diyen yazar Nuri Pakdil’in adı verildi. İBB Meclisi’nde alınan karar, çoğunluğu elinde bulunduran AKP-MHP grubunun oyları ile kabul edildi.
IMG_20200720_185334.jpg

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Kaynak Sözcü T24 Tele1 Cumhuriyet onlardan biridir.

1595279401991.png

Adam kim açıkçası tanımıyorum takipte etmiyorum. AMa Google'a adını yazınca en son Sağlık Bakanı bile hastanede ziraat etmiş. Daha önce Hulisi Akar ve Mit Müştarı Hakan Fidan'da hastanede ziraat etmiş. Demek ki önemli bir şahsiyet olsa gerek...

Kitaplarımı okuyanlar neyi kast ettiğimi bilir diyor kitaplarını okumadığım içim yorum yapamıyacam.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kaynak?! Ne zaman, nerede ne söylemiş, delil getirir misiniz?

Necip Fazıl ödülleri töreni 2015’ten....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde “kitaplarımı okuyanlar neyi kast ettiğimi bilir“ demiş. Kitaplarını okumadığım için altermatif kaynağı sundum. Kimden bahsettiği belli.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Nuri Pakdil ismini çok kez duymuştum hatta tv de bir kaç kez programlara da çıktığını zannediyorum çünkü bana bayağı tanıdık geldi bi yerlerden... :) Zaten fotoğraflarından da hatırladım. Demek ki çok üst düzey bi mevkii ya da makamda kendisi.

1595279911306.png

1595279934053.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimden bahsettiği belli.
He siz zaten adamın aklını, içini, dışını, düşüncesini hasılı kalbini de bilirsiniz !!! Hem kitaplarını okumamışsınız hem de bilirim havalarında yorum atıyorsunuz.

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
He siz zaten adamın aklını, içini, dışını, düşüncesini hasılı kalbini de bilirsiniz !!! Hem kitaplarını okumamışsınız hem de bilirim havalarında yorum atıyorsunuz.
Çokbilmiş gibi davranmayı sevmem ama videodaki “Türkiye özeline/üzerine ait olmak üzere anti firavunist bilinçle selamlıyorum“ lafına bakınca %99 bir şekilde emin olarak “Atatürk’ten bahsediyordu” kısmına iddamı koyarım,yanlış çıkıp kaybedersem de “bunu hakettim” derim.

Hem,dediğimin yanlış olduğu şu anlık kesin değil. “Çokbilmişler” bile ara sıra doğruyu söyleyebiliyor. Hep yanlış söylüyorlar diye bir şey yok.

Son düzenleme: