15 Temmuz akşamı Nagehan Alçı ile eşi Rasim Ozan Kütahyalı arasında geçen diyalog

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Haberlerde köprüde tanklar varmış. Şehirde tanklar görülmüş' deyince Rasim Ozan ayağa kalktı ve 'Başladılar' dedi. Ben şaşkınlık içinde 'Neye başladılar? Diye sorunca da 'Fetullahçı subaylar darbe harekatına başladılar ama sakın endişe etme başarılı olmaları imkânsız' dedi.
IMG_20200715_164300.jpg

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Bariz olacak bir şeydi bu. 17 25 Aralık para kutuları bakanlar İranlı adamlar dershanelerin kapatılması derken para pastasındaki payı azalan FETÖ en sonunda bunu yaptı. Yıllarca askeriye polis devlet memuru tüm kamu yerlerine adam yetiştirip soktular ne oldu silahla çözeriz sandılar. Yine milletten himmet diye para toplarız paramız azalmaz dediler.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Rasim Ozanı sadece beyaz futbolda gülmek için izleyeceksin. Darbe girişimi başarılı olsa en büyük iki fetullahçı bu ikili olurdu. Herhangi bir ideolojiye sahip olmayan iki omurgasız güç sevici insan. Şimdi de çıkmış başaramayacaklar dedi şöyle dedi böyle dedi diye açıklama yapıyorlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Rasim Ozanı sadece beyaz futbolda gülmek için izleyeceksin. Darbe girişimi başarılı olsa en büyük iki fetullahçı bu ikili olurdu. Herhangi bir ideolojiye sahip olmayan iki omurgasız güç sevici insan. Şimdi de çıkmış başaramayacaklar dedi şöyle dedi böyle dedi diye açıklama yapıyorlar.

Delilsiz belgesiz bu tür laftalamalar çok yanlış bence. ( Yasal olarak suç bile olabilir .)

17-25 ARalık sonrası ben hiç bir cemaat yanlısı bir söylemlerini ve hareketlerini görmedik açıkçası.

Zamanında TV programlarında Nazlı Ilıcak ile flan az kavga etmemişti devleti çıkarı savunacam diye.

Kavga ettiği isim Feto'dan 3-4 yıl hapis yattı.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Delilsiz belgesiz bu tür laftalamalar çok yanlış bence. ( Yasal olarak suç bile olabilir .)

17-25 ARalık sonrası ben hiç bir cemaat yanlısı bir söylemlerini ve hareketlerini görmedik açıkçası.

Zamanında TV programlarında Nazlı Ilıcak ile flan az kavga etmemişti devleti çıkarı savunacam diye.

Kavga ettiği isim Feto'dan 3-4 yıl hapis yattı.
Delil olarak bu videoları alabilirsiniz hocam. Güç ne zamanki fetöden uzaklaştı. Bu ikili oraya düşman oldu. Tabii siz fetöyü kötülediği videoları atarsınız, ben övdüklerini atarım bu tartışma sabaha kadar gider. Bu ikilinin belirli güç odakları tarafından yönetildiğini düşünüyorum. 3-5 yıl sonra chp gelse başa en büyük chpli olacaklarını düşünüyorum. Kendi düşüncelerim bunlar. Yıllardır bu ikiliden aldığım izlenim bu şekilde. Değişeceğini de düşünmüyorum açıkçası. İyi forumlar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Delil olarak bu videoları alabilirsiniz hocam. Güç ne zamanki fetöden uzaklaştı. Bu ikili oraya düşman oldu. Tabii siz fetöyü kötülediği videoları atarsınız, ben övdüklerini atarım bu tartışma sabaha kadar gider. Bu ikilinin belirli güç odakları tarafından yönetildiğini düşünüyorum. 3-5 yıl sonra chp gelse başa en büyük chpli olacaklarını düşünüyorum. Kendi düşüncelerim bunlar. Yıllardır bu ikiliden aldığım izlenim bu şekilde. Değişeceğini de düşünmüyorum açıkçası. İyi forumlar.

Çok yanlışbakıyorsun olaya

Fark ettiyseniz 17-25 Aralık 2013 Tarihini NOT düştüm oraya. Bir insanın yasal olarak FETO'cu sayılabilmesinin milat tarihi bu. Ondan öncesi SUÇ sayılmıyor. 17-25 Aralık ile 15 Temmuz 2016 arası FETO ile ilişkili olanlar grii bölgede onlarda orta halli cezalar alıp kamudan atılıyor. AMa 15 Temmuz sonrası irtibat kuran bulaşan paçayı kurtaramaz.

Yoksa 2012 öncesinden Erdoğan'ında videosunu bulursun diğer çoğu bakanın milletvekilininde. O tarih öncesinde Erdoğan'ında lafları var dön artık yok okyanus ötesine selam olsun. Ne istedinizde vermedik gibilerinden... AKP'li vekiller Hoca efentimiz demeden söze başlamazdı flan. Anadoluya git köylere git Cemaat çok faydalı bir kurum çok yararlı derlerdi herkes dua ederdi...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu Rasim denen goygoycuyu sevemedim bir türlü. Onun yüzünden spordan soğudum. Şükür ki FB'li değildi, yoksa vallahi yarım asırdır tuttuğum kulübümü bile onun yüzünden bırakabilirdim.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871

Fark ettiyseniz 17-25 Aralık 2013 Tarihini NOT düştüm oraya. Bir insanın yasal olarak FETO'cu sayılabilmesinin milat tarihi bu. Ondan öncesi SUÇ sayılmıyor. 17-25 Aralık ile 15 Temmuz 2016 arası FETO ile ilişkili olanlar grii bölgede onlarda orta halli cezalar alıp kamudan atılıyor. AMa 15 Temmuz sonrası irtibat kuran bulaşan paçayı kurtaramaz.

Yoksa 2012 öncesinden Erdoğan'ında videosunu bulursun diğer çoğu bakanın milletvekilininde. O tarih öncesinde Erdoğan'ında lafları var dön artık yok okyanus ötesine selam olsun. Ne istedinizde vermedik gibilerinden... AKP'li vekiller Hoca efentimiz demeden söze başlamazdı flan. Anadoluya git köylere git Cemaat çok faydalı bir kurum çok yararlı derlerdi herkes dua ederdi...
Mutlak bir doğru bulmak imkansızdır siyasi, ideolojik konularda. Size göre yanlış bana göre doğru olabilir. Tarih devlet tarafından belirlenen, sonrasından 'Aldatıldık' denilen bir tarihtir.

Bence en az 17-25 Aralık sonrası kadar, öncesinde de bu oluşuma destek veren ve DEVLETE kafa tutabilecek seviyeye getiren insanlar da sorumludur darbe girişiminden. Sizce böyle değildir, saygı duyarım. Ama belirttiğim gibi suçlama, iftiradan ziyade fikrim budur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Rasim denen goygoycuyu sevemedim bir türlü. Onun yüzünden spordan soğudum. Şükür ki FB'li değildi, yoksa vallahi yarım asırdır tuttuğum kulübümü bile onun yüzünden bırakabilirdim.
Beyaz futbolu o adam için kaçırmadan izlerdim vallahi. İyi bir komedyen olurmuş kendisinden. Ama iş siyasete gelince düşüncelerim sabit.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bence en az 17-25 Aralık sonrası kadar, öncesinde de bu oluşuma destek veren ve DEVLETE kafa tutabilecek seviyeye getiren insanlar da sorumludur darbe girişiminden. Sizce böyle değildir, saygı duyarım. Ama belirttiğim gibi suçlama, iftiradan ziyade fikrim budur.

17-25 Aralık Sonrası FETO ile ilişkisi olanları Devlet yargılıyor.
Bu tarihten önce ilişkisi olanlarıda HALK YARGILAYACAK. ( Nasıl dersen seçim ile. ) 17-25 ARalık 2013 sonrası nerden baksan 3-4 seçim 2 referandum geçmiştir. ( Demek ki Halk kaldırıldıklarına inandı ve o tarihten öncesini sorgulamıyor. ve seçimleri hep AKP kazanıyor ve yüzde 52 ile Cumhurbaşkanı seçildi. )

Rasim Ozan'ı hiç sevmem bu arada Beyaz Fulbolda boş boş konuşmalarını veya insanların sözünü kesip ortalığı karıştırma çabalarınıda sevmezdim. ( Kendince Cemaat yanlısı veya içten içte bağlı olduklarını düşünüyorum flan desen kısmen anlayacam.) AMa direk FETO'cu bunlar demek ağır bir itham. Ve mantığı ve delilide yok.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
17-25 Aralık Sonrası FETO ile ilişkisi olanları Devlet yargılıyor.
Bu tarihten önce ilişkisi olanlarıda HALK YARGILAYACAK. ( Nasıl dersen seçim ile. ) 17-25 ARalık 2013 sonrası nerden baksan 3-4 seçim 2 referandum geçmiştir. ( Demek ki Halk kaldırıldıklarına inandı ve o tarihten öncesini sorgulamıyor. ve seçimleri hep AKP kazanıyor ve yüzde 52 ile Cumhurbaşkanı seçildi. )

Rasim Ozan'ı hiç sevmem bu arada Beyaz Fulbolda boş boş konuşmalarını veya insanların sözünü kesip ortalığı karıştırma çabalarınıda sevmezdim. ( Kendince Cemaat yanlısı veya içten içte bağlı olduklarını düşünüyorum flan desen kısmen anlayacam.) AMa direk FETO'cu bunlar demek ağır bir itham. Ve mantığı ve delilide yok.
Fetocu bunlar demedim hocam. "Darbe gerçekleşseydi Fetocu olurlardı" dedim ve dediğim gibi bu benim fikrim. Kimse buna inanmak zorunda değil. Tarihe ne taraftan baktığınızla çok bağıl bir durum tartıştığımız konu. Yargılamanızdan ziyade daha düzgün bir şekilde tartışmanızı beklerdim.

AKP'ye de herhangi bir söz söylemedim farkettiyseniz."Kim Devlete kafa tutacak hale getirdiyse bu terör örgütünü onlar da sorumludurlar BENCE" dedim. Konuyu çekmek istediğiniz yer orasıysa oraya dahil olmayacağım. Dediğim gibi fikirlerinize saygı duyuyorum ve kendi fikirlerime saygı bekliyorum. Tekrardan iyi forumlar.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Dedikodu gibi birşey olmuş bu başlık. Jack veya yeni adı Görkeemden öğrenecekleriniz var :))
Bir haberi paylaşırken, kaynağını da belirtmelisiniz. Bazı firmalar içeriğini garanti altına alsa da, etik açısından bile çok uygun değil.

Öte yandan bizim forum neyine istinaden bu habere inanacak ?

Onuda geçtim, biri gitse şu rasim aga'yı uyarsa, uyandırsa; ve bu hacı abi de gelse size dava açsa ne olacak ? sanki kendiniz duymuş gibi yazmışsınız sonuçta.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Dedikodu gibi birşey olmuş bu başlık. Jack veya yeni adı Görkeemden öğrenecekleriniz var :))
Bir haberi paylaşırken, kaynağını da belirtmelisiniz. Bazı firmalar içeriğini garanti altına alsa da, etik açısından bile çok uygun değil.

Onuda geçtim, biri gitse şu rasim aga'yı uyarsa, uyandırsa; ve bu hacı abi de gelse size dava açsa ne olacak ? sanki kendiniz duymuş gibi yazmışsınız sonuçta.

Szayel ROK gibi adamlardan korkacaksın. Sağı solu belli olmayan kendi menfaati için herşeyi yapabilecek insanlar bunlar. Daha düne kadar ekonomik sorunlar az iken ses çıkarmayan yeri gelince yapılanları takdir eden insanlar şimdi AKP için demediğini bırakmıyorlar. O yüzden dediğim gibi işine gelince birini savunan insanlardan korkacaksın.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

Peki sizce de Türkiye'ye bu kadar zarar vermiş bir oluşumun belirttiğiniz tarihlerden öncesinde arkasında bu kadar durulması, daha güçlenmesi için önünün açılmasında vs bir sorun yok mu? Bu tarihten önce yapılanlar ve bu harekete destek verenler ''pardon'' diyince yetiyor mu? Bunda bir sorun yok mu?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Conficker benle alıp veremediğin bir şey mi var? Sanki ROK dört dörtlük mükemmel insan da?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Beni ilgilendirmiyor kim veya tehlikeli olup olmadığı. Beni ilgilendiren kaynak bildirilmeden paylaşılan içerik.
Hem etik değil, hem dayanağı yok.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343

Nagehan Alçı: "Şehrin birçok yerinde tanklar görülmüş” deyince Rasim ayağa kalkıp “Fetullahçı subaylar darbe harekâtına başladılar" dedi buyrun iyi okumalar :)

Son mesajlar