3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
oyun çok oynamam günlük kullanım için telefon istiyorum yardımcı olur musunuz?

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
realme 6 beni uzun süre götürür mü
Mesaj otomatik birleştirildi:

ıphone 7 4000 ya ben 3000 bulsam alacaktım en ucuz güvenilir nerden alırım acaba
Hocam gözünüzü seveyim 4 senelik cihaza o kadar para bayılır mı ¿ Daha güncel telefonlara bakmanızı öneririm,Redmi Note 9 pro-Mi Note 10 Lite.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hocam gözünüzü seveyim 4 senelik cihaza o kadar para bayılır mı ¿ Daha güncel telefonlara bakmanızı öneririm,Redmi Note 9 pro-Mi Note 10 Lite.
haklısınız ama ıphone uzun süre götürür seni yeni çıkanlar en fazla 2 yıl ben biraz uzun süre götürsün isityorum xiaomiyi kullanabilir miyim uzun süre

Reaksiyon puanı
6,381
Redmi note 9 pro öneririm.

haklısınız ama ıphone uzun süre götürür seni yeni çıkanlar en fazla 2 yıl ben biraz uzun süre götürsün isityorum xiaomiyi kullanabilir miyim uzun süre
Kullanırsınız. Samsung, oppo veya ıphone önerenleri de ciddiye almamanızı öneririm.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Redmi note 9 pro öneririm.

Kullanırsınız. Samsung, oppo veya ıphone önerenleri de ciddiye almamanızı öneririm.
o derece mi ya niye beğenmiyorsunuz bu kadar? siz de herhalde redmi note 9 pro diyorsunuz değil mi

Reaksiyon puanı
6,381
o derece mi ya niye beğenmiyorsunuz bu kadar? siz de herhalde redmi note 9 pro diyorsunuz değil mi
Orta segmentte xiaomi, realme ve ona benzer F/P cihazlar üreten markalar haricinde bir marka ALINMAZ. Başka markaların orta segmentte nasıl rezillik sergilediklerini ve telefonların sonuun ne olduğunu biliyoruz. Bu segmentte ne Samsung ne ıphone ne de oppo alınır. Sadece özelliklere bakıp konuşanlar gerçekten insanları çok fazla yanlış yönlendiriyorlar.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Orta segmentte xiaomi, realme ve ona benzer F/P cihazlar üreten markalar haricinde bir marka ALINMAZ. Başka markaların orta segmentte nasıl rezillik sergilediklerini ve telefonların sonuun ne olduğunu biliyoruz. Bu segmentte ne Samsung ne ıphone ne de oppo alınır. Sadece özelliklere bakıp konuşanlar gerçekten insanları çok fazla yanlış yönlendiriyorlar.
anladım çok teşekkür ederim realme 6 veya redmi note 9 düşünüyorum ne dersiniz

Realme 6 uzun süre kullanılır
işte realme 6 veya redmi note 9 arasında kaldım

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Hocam tabii götürür Xiaomiler,eğer iPhone almak istiyorsanız yeni cihazlarına bakmanız lazım örneğin SE 2020.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Arkadaaşlar adam çok oyun oynamam diyor.Pili ve kamerası iyi olsun yeter.Benim tavsiyem M serisinden telefon alman bataryaları gerçekten iyi.

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
realme 6 beni uzun süre götürür mü

ıphone 7 4000 ya ben 3000 bulsam alacaktım en ucuz güvenilir nerden alırım acaba
32 GB modeli 3000 tl bandında olması lazım.
O 4 senelik cihaz, söylediğin cihazlardan daha ömürlük. Kafa rahat. Adam pek oyun oynamıyormuş. Günlük kullanım için fazlasıyla ideal. Tek sorunu bataryası.

Reaksiyon puanı
6,381
32 GB modeli 3000 tl bandında olması lazım.
O 4 senelik cihaz, söylediğin cihazlardan daha ömürlük. Kafa rahat. Adam pek oyun oynamıyormuş. Günlük kullanım için fazlasıyla ideal. Tek sorunu bataryası.
Mi note 10 lite ve redmi note 9 pro'dan daha ömürlük derken? Daha 32 GB depolama olan telefona ömürlük diyen ilk kez görüyorum. Hadi diyelim gerisi tamam, depolaması biter. Ömürlük falan değil. Zamanımızda ıphone 7 artık alınmaz. Tabii ne desem anlamayacağınız belli. Iphone 7 öneren birine ne denilebilir ki

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Daha mı ömürlük iPhone 7'den bahsediyoruz de mi ? Hmm doğru doğru iPhone 7 almalı çünkü daha ömürlük belki konu sahibi çocuğuna bırakır hatta belki çocuğu da kendi çocuğuna bırakır belli mi olur (!)