Android alanları anlamıyorum

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Tam çıkacakken gördüm. Görmez olaydım. Tadım kaçtı :D
6s de 2 çekirdek var arkadaşlar ios değilde android olduğunu düşünün ne olur bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafası Olan İOS alır.
Kafan yok demekki

Ben yeni telefon alıcam suan note 3 kullanıyorum instagramı 5 saniyede açıyor youtube 10 saniye whatsapp 7 saniye
7 yıllık telefon için bu değerler fazla değilmi android 5 sürümünde ve cihaz çok hızlı

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
6s de 2 çekirdek var arkadaşlar ios değilde android olduğunu düşünün ne olur bilemiyorum

Kafan yok demekki

Ben yeni telefon alıcam suan note 3 kullanıyorum instagramı 5 saniyede açıyor youtube 10 saniye whatsapp 7 saniye
7 yıllık telefon için bu değerler fazla değilmi android 5 sürümünde ve cihaz çok hızlı
Babam istedi android almamı anlayın unu bidaha hayatımda android yada windows ürün almam.

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Arkadaşlar merhaba lütfen biri yazabilirmi? Arayüzü çok kötü, Fakirler için yapılmış, 2 yıl içinde yavaşlamalar, Güncelleme almamalar, Düşük performans, Haketmeyen para, Kalitesizlik, Yazılım ancak illegal yollarla yükleme. Neden İPhone 11 varken S20 alıyorsunuz, Mi 10 Pro alıyorsunuz? Özellikle arayüz konusunda EMUI ve MIUI o kadar kötü ki xiaomi kullanıcısı olarak bir daha android almayacağım. Samsung un arayüzü kabul edilebilir düzeyde. İyi değil. Android telefon 2 yıl içinde yavaşlar benimeski 4S hala takır takır çalışıyor. Diyelim ki işletim sistemine birşey oldu ve root atmadınız. Root atsanız bile yok şu ROM u SD karta at yok telefonun IMEI si gitti. Ne yapacaksınız. Çok kötü bir işletim sistemi olan android i 2 yıl çöpe atıp kullanmak yerine neden çok daha kaliteli arayüzü veya performansı müthiş, 7 yıl sonra kullanılmaz hale gelen, 5 yıl yazılım desteği olan efsane cihazları neden almıyorsunuz. Hiç anlamıyorum.
Mi 10 pro, oppo find x2 pro samsung s20 plus, huawei p40 pro gibi telefonların fiyatları ortada mi 10 pro, oppo find x2 pro en iyi performansa sahip telefonlar arayüz beğenmeye bilirsin tercih meselesi iphone 11 gibi herkesin tuğlaya benzettiği telefonu almak istemiyorlar adamlar daha zarif telefon istiyor bu lafları söyleyerek yok fakirler için gibi sözler söylemen ayrıca komik teknolojiyi araştır..

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Arkadaşlar boş verin, bende Redmi Note 9 Pro var açılması 1-2 dakika alıyor, arama yaparken kasıyor (!) ama kardeşimde 4S var uçuyor telefon.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
GNU/Linux a kötü deme hakkın yok. LTS kernel kullanılıyor Android cihazlarda. Ondan güncellemelerde ciddi sorunlar kolayaca düzeltilebiliyor. Ayarlar a girip kernel numarasını kernel.org da arat anlarsın. @Windows_7

Samsung Galaxy Note 20 eUFS 3.1 ile gelsinde Iphone 11 Pro Max mi, yoksa Note 20 mi daha iyi yazma hızı vs. veriyo anlarsın.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar boş verin, bende Redmi Note 9 Pro var açılması 1-2 dakika alıyor, arama yaparken kasıyor (!) ama kardeşimde 4S var uçuyor telefon.
Aynen. Bende Galaxy S10 var, 1 saatte kamera uygulamasını açıyor ve sonra kasıyor(!) ama eski telefonum iPhone 4S kamerayı anında açıyor ve 8k 120fps HDR 10+ video çekiyor(!) ? ? ? ?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
UNIX ile GNU/Linux birbirne benzer kernellerdir. POSIX, sudo komutunun her ikisinde olma sebebi bu.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Konu rekora koşuyor. Ben samsung Note 10 plus kullanıyorum. Çok kasıyor, tetris oynarken çok ısınıyor işlemçi çöp, fakir telefonu ama ben memnunum :joycat: :D
gecen sene XR almaya değer mi başlıklı konu açmıştım onun cevap sayısını geçti bile

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
valla ben Android'ten memnunum IOS'u nasıl kullandıysam Android'i de o şekilde kullanıyorum
Ben hayatımda bir Android kullandım. IOS u ise bir kaç kez kullandım ve çok sevmedim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben hayatımda bir Android kullandım. IOS u ise bir kaç kez kullandım ve çok sevmedim.
ben 5 sene IOS kullandım yetti bana artık Android'e şans vermek istiyorum
IOS 7'den 10'a kadar kullandım 11-12-13 kullanmadım gerek duymadım çünkü benim telefonum 5s idi e artık yeter yani

Evet, konu sahibi arkadaş laptobuna Mac OS X kurdu o derece. Sıradan Casper laptobu var.
bence boşuna uğraşıyoruz şu dünyada 2 tip insana laf anlatamazsın biri cahile diğeri ise fanboy

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
ben 5 sene IOS kullandım yetti bana artık Android'e şans vermek istiyorum
IOS 7'den 10'a kadar kullandım 11-12-13 kullanmadım gerek duymadım çünkü benim telefonum 5s idi e artık yeter yani
Bende 5s de denemiştim. IOS 12 idi herhalde kullandığım sürüm.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Apple fanboyu arkadaşlarım var ama 6s,s20 Plus dan daha iyi dediğini hiç duymadım ? ? ? ?.
bence arkadaş ortamını değiştirmenin zamanı geldi

Böyle fanboyluk olmaz andorid ve ios'un üst segment telefonlarını kullanırsın fikir beyan edersin 6s s20'den daha iyi demek başka bir boyut..
ben hiçbir zaman Mİ9T İPhone 11 serisinden daha iyi demem çünkü işletim sistemleri ve segmentleri farklı olan telefonları kıyaslamak doğru olmaz

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Hemen buraya bakmalısınız: