Vodafone vs Türk telekom Faturasız

Bu konuyu okuyanlar

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Yaşadığın Şegir ve sıklıkla gittiğin bölgelerdeki insanlardan fikir alıp karar ver. Ayrıca genel paket ve tarife fiyatı olarak bana Vodofone daha iyi geliyor.

Yakın zamanda Türk Telekomdan Vodofona geçtim. Aşırı fark etti benim için kalite.
Merkezi bir yerde oturmama rağmen Yatak odasından Salona geçerken kolidorda ses gidiyordu eskiden banyoda telefon çekmiyordu flan. Vodofone geçtim çok memnunum. ( Yemeksepetinde verdiği indirimler neredeyse fatura parasını çıkarıyor bana 1 ayda. ) Üstüne her hafta çark çevirip güzel hediyeler veriyor. Çekim gücü internet hızı kalitesi ben memnunum açıkçası. Türk Telekom 5.2 lik miydi ne depremde bile kendine gelmesi 1 hafta sürdü. Herkes çatır çatır konuşurken ben kimse ile görüşemedim.
Danıştım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle Türk Telekom. Eskiden Türk Telekoma çekmiyor derlerdi. Şimdi Vodafone çekmiyor.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Türk Telekom çöptür. Size deneyimi anlatayım o zamanlar 10 gb net 1000 dk 100 sms 45 lira ödüyordum furalı. Sözleşme bitti aynı paketi bana 60 lira dediler. 55 liraya 8 gb netli olan tekliflerden sundular. Sizin müşterinizim diyorum bize ne diyorlar. 4.5g de 20 mbps hız verirdi. Hattı Vodafone a taşıdım. Arkadaşlar internet hızı 60 mbps e çıktı ve gittiğim her yerde çekiyor. Birde Türk Telekom golü yedim. Aklınızda bulunsun. Hattı iptal ettirirseniz veya taşırsanız. Hiçbir borcunuz olmasa bile 3 ay sonra sizi arıyorlar genel merkezde oluşan bir problem nedeniyle diyorlar 87 lira borcum varmış bugün ödemezsen avukata verilecekmiş. Genel merkezdeki problemden banane diyorum bizi de alakadar etmez ödeyeceksin demeye getiriyolar. Araştırma yapıp ödeme yapma diye de bu aramalar son günün öğleden sonrası yapılıyor ve 5 e kadar ödemezsen borç avukata veriliyormuş. Türk Telekom eskiden iyidi. Şimdi çok kazıkçı. Hele ev interneti kullanıyor iseniz. Başka firmalar bizim altyapımızı kullanıyor diyorlar. Madem öyle diğer firma 50 mbps hızı 90 liraya verirken sen neden 130 lira istiyon?? Türk Telekom mu? Uzak durun kardeşim. Ya Vodafone ya da Turkcell kullanın.

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Türk Telekom çöptür. Size deneyimi anlatayım o zamanlar 10 gb net 1000 dk 100 sms 45 lira ödüyordum furalı. Sözleşme bitti aynı paketi bana 60 lira dediler. 55 liraya 8 gb netli olan tekliflerden sundular. Sizin müşterinizim diyorum bize ne diyorlar. 4.5g de 20 mbps hız verirdi. Hattı Vodafone a taşıdım. Arkadaşlar internet hızı 60 mbps e çıktı ve gittiğim her yerde çekiyor. Birde Türk Telekom golü yedim. Aklınızda bulunsun. Hattı iptal ettirirseniz veya taşırsanız. Hiçbir borcunuz olmasa bile 3 ay sonra sizi arıyorlar genel merkezde oluşan bir problem nedeniyle diyorlar 87 lira borcum varmış bugün ödemezsen avukata verilecekmiş. Genel merkezdeki problemden banane diyorum bizi de alakadar etmez ödeyeceksin demeye getiriyolar. Araştırma yapıp ödeme yapma diye de bu aramalar son günün öğleden sonrası yapılıyor ve 5 e kadar ödemezsen borç avukata veriliyormuş. Türk Telekom eskiden iyidi. Şimdi çok kazıkçı. Hele ev interneti kullanıyor iseniz. Başka firmalar bizim altyapımızı kullanıyor diyorlar. Madem öyle diğer firma 50 mbps hızı 90 liraya verirken sen neden 130 lira istiyon?? Türk Telekom mu? Uzak durun kardeşim. Ya Vodafone ya da Turkcell kullanın.
arkadaşımda kazıklandı

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Türk Telekom kullanıyorum şebeke bakabilirsiniz bulundugum yerde türk Telekom 4.5g full çekiyor yer ankara etimesgut
35bc67a46b31a773db52af6d3856d562.jpg

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Vodafone faturasızda mobil mağazasında 35 tl ye 12 gb veriyor 750 dk sms de baya fazla

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Vodafone faturasızda mobil mağazasında 35 tl ye 12 gb veriyor 750 dk sms de baya fazla
Vodafone kullandım ama bizim iş yerinde sıkıntılı olunca tt geçtim bizim iş yerinde vodafone 4.5g sıkıntılı 3g alıyım diyprum vodafone de direk benim telefonda 3g ayarı yok ya 4.5g kullanacagım yada 3g 2g oda sıkıntı bende tt geçtim

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Vodafone daha iyi gibi.Çarktan bana 3 gb internet falan çıkıyor.Tarifem 7 GB internet 750 DK 1000 SMS 30 TL.Artan internet bir sonraki aya devrediliyor.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Vodafone daha iyi gibi.Çarktan bana 3 gb internet falan çıkıyor.Tarifem 7 GB internet 750 DK 1000 SMS 30 TL.Artan internet bir sonraki aya devrediliyor.
Ben zamanında 27 tl aynı paket kullanıyordum zam yapınca tt geçtim

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163
Şu an vodafone luyum memmnunum ama bazen yanımda hata veriyor biraz sinir bozucu ama genwl anlamda güzel

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Tt candır kullandığım paketin fiyatını söylesem kimse inanmaz.