Kamerası İyi Telefon Önerisi -hayırlı cumalar-

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
MI Note 10 Lite varken A71 önermek nedir hocam ?
A71 balon bir telefon bunu sizde biliyorsunuz
Evet. Hayatımda gördüğüm en balon, en abartılmış, en hakkında bilmeden çok iyi, fiyatına göre müthiş, inanılmaz denilen telefon. Ama işte... Forumda ki bu kitleyi anlamıyorum. Hadi telefonları görme şansın yok, az bi aç bak kamera karşılaştırmalarına, performans karşılaştırmalarına, batarya testlerine. Bilmeden hemen "Fiyat ve özellik olarak en iyisi", "8GB ram'i var", "Kamerası aralarında en iyi" diyorlar. Ya hiç zor değil youtube'dan karşılaştırmalara, testlere bakmak. Onu bile yapmayıp bilmeden sadece teknik özelliklere bakarak çıkarım yapıyorlar. Mi note 10 lite varken de A71 önermenin sadece 2 açıklaması var. Ya fan boyluk, ya da bilmeden konuşmak.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet. Hayatımda gördüğüm en balon, en abartılmış, en hakkında bilmeden çok iyi, fiyatına göre müthiş, inanılmaz denilen telefon. Ama işte... Forumda ki bu kitleyi anlamıyorum. Hadi telefonları görme şansın yok, az bi aç bak kamera karşılaştırmalarına, performans karşılaştırmalarına, batarya testlerine. Bilmeden hemen "Fiyat ve özellik olarak en iyisi", "8GB ram'i var", "Kamerası aralarında en iyi" diyorlar. Ya hiç zor değil youtube'dan karşılaştırmalara, testlere bakmak. Onu bile yapmayıp bilmeden sadece teknik özelliklere bakarak çıkarım yapıyorlar. Mi note 10 lite varken de A71 önermenin sadece 2 açıklaması var. Ya fan boyluk, ya da bilmeden konuşmak.
katılıyorum hem Samsung alacak adam bence S veya Note almalı A ve M serisine bulaşmamalı aynı durum Huawei için de geçerli
Forumda zaten çok fazla fanboy var bunu Samsung ile sınırlandırmamak gerek çünkü her markanın fanboyu var bende Xiaomi OnePlus ve Realme markalarını çok seviyorum öneriyorum da ama yeri geldiğinde İPhone da öneriyorum
Xiaomi OnePlus ve Realme'yi çok sevmem fanboy olduğum anlamına gelmiyor

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Kullanıcısı olarak mi note 10 lite öneririm. A71 önerip sadece telefonun isminin başındaki Samsung yazısına bakanlara aldanma. Mi note 10 lite hem kağıt üstünde hem de normal olarak a71 den çok daha üstün. Lütfen a71 e 3800 verip paranı çöpe atma.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kesinlikle Mi Note 10 Lite alın.
bizde aynısını diyoruz halen A71 öneriyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıcısı olarak mi note 10 lite öneririm. A71 önerip sadece telefonun isminin başındaki Samsung yazısına bakanlara aldanma. Mi note 10 lite hem kağıt üstünde hem de normal olarak a71 den çok daha üstün. Lütfen a71 e 3800 verip paranı çöpe atma.
Madem Samsung istiyor 3800'e 2.el S9 Plus alsın en azından aldığına değsin haksız mıyım ?

Son düzenleme:

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
bizde aynısını diyoruz halen A71 öneriyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem Samsung istiyor 3800'e 2.el S9 Plus alsın en azından aldığına değer haksız mıyım ?
Tabi ki haklısınız. Zaten bir telefoncuya gidip bu iki telefonu da eline alsa farkı hissedecek.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tabi ki haklısınız. Zaten bir telefoncuya gidip bu iki telefonu da eline alsa farkı hissedecek.
Biri amiral gemisi diğeri orta segment bi zahmet yani ama satmaya kalksak zarara gireriz Android telefonların böyle bir dezavantajı var malesef

berke05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mi Note 10 LİTE alacağım , herkese teşekürler özellikle de bu konu yüzünden birazcık kanser olmuş @YusufÇALIŞ`a (etiketleyemedım sanırım )

berke05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
teşekkür ederim herkese :)

Son mesajlar