Silkroad Online Türkiye Sözleşme Duyurusu Yayınlandı.

Bu konuyu okuyanlar

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu bir Gamegami & Joymax Silkroad Online Sözleşme Duyurusu Yayınlandı.

GameGami Bilişim A.Ş. olarak Joymax Co Ltd şirketi ile Silkroad Online Resmi Türkiye ve Orta Doğu sunucuları için anlaşma yapmış bulunmakta.. Konuyla ilgili detaylı bilgiler

GameGami - Silkroad Online Türkiye ve MENA Sunucuları sitesinden ulaşabilirsiniz.
Hayırlısı olsun.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Silkroad online bayağı oyuncu kazanacaktır ozaman.
Silk fiyatlari kurdan dolayı çok cep yakıyordu. Artık tl bazında olursa rahat olur ?

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aynen Türkiye Asgari ücreti baz alacaklar Kur gözetlemeyecekler , en güzelide Private Serverleri kapatacaklar.Türkiyede Eski Silkroad Online oyun sistemine zamanlarına geçecekler.

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Artık bilmiyorum olur mu. Top MMOs in 2020 - MMO Populations & Player Counts Burdaki oyunlara bakınca daha geniş nüfusu olan güzel mmorpgler var. Ücretsizleri de var. Pay to win olayını dengeli ayarlarlarsa biraz grafik güncellemeleri yaparlarsa tutabilir. Bide keşke pandeminin başlarında yapaydılar. Bu arada zamanında ne kadar efsoydu ama benim eski celeronlu 384mb ramlı 64mb ekran kartlı masaüstü pc kasıyordu. Knight da takılıyordum oyüzden hep içim giderdi başka pclerdebiraz oynayabilirdim :D

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Son zamanlarda güzel bi MMORPG arıyordum. Yıllanmış MMORPGlere de ayrı bir ilgim var. Eskilerin verdiği zevkten artık eser yok orası ayrı bir konu ama. Bir bakmak lazım nasıldır nasıl olacaktır. Oyunu uzun süre deneyimlemiş olanlar, oyunu tavsiye eder misiniz?

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Silkroad Online İyidir, Ayrıca grafikleride iyi ben seviyorum :)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Başarısız bir girişim. Şahsen sıfırdan bir oyun yapardım.

Evrensel diye silk değeri belirli düzeyde. Türkiye içerisinde eşya değerinin, real para karşılığının aynı olacağını hatta bu kadar online player bulunacağını düşünmüyorum.

------------

Yılların Knight Online'ını, başka bir yazılımcı ekip sıfırdan geliştirip Rise adıyla sürdü piyasaya. Rise'ın, bu girişimden kat be kat başarılı olacağını düşünüyorum.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Hayatımda hiç resmi sunucularda oynamadım, private server açtım ve private serverlarda oynadım ve bu oyunu oynamamın tek nedeni arkadaşımın ısrarlarıydı. Emek sunucularda gece vakti kervan çekmek zevkli oluyordu. Bi ara bütün eşyalarımı stalla koyup sürekli açıp kapatarak milletle dalga geçiyordum, adamın birisi silahı çekince yüzüm düşmüştü stallı açmıştım her şeyi almışlardı çöpleri bırakmışlardı ? ? ? ? ? ? Tam arkadaşa ben bırakıyorum derken potçunun ordan elinde sun silahla koşarak gelmesi ve pmden "Gel gel sana sun çaldım" demesi... Millete pre var silahını ver + basacağım diyerek setlerini alıp alıp çalıyordu, artık adı çıkmıştı hangi sunucuya girsek ana avrat küfürlü global basıyorlardı ? Arkadaşlarla eğlencesine girilecek bir oyun, sadece unique kesmeyi falan seviyordum PvP atmak hiç sarmıyordu.

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence Gamegami bunun üstesinden gelecek ve başaracağına inanıyorum ve şuan aşırı bir ilgi var.Youtube ,Facebook v.s kanallarında.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Hocam yılların hero online'si kaç kişi tarafından sürekli açıldı kapatıldı. Onuda tekrar piyasaya sürmüşler :)) Bizim ekip 30 kişiydi 3 kişi oynuyor şuan :) Eski tutkunlarını çekme amaçlı yapılıyorsa çeker, ama kaçını ? bilmem.

itsarmani

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hocam yılların hero online'si kaç kişi tarafından sürekli açıldı kapatıldı. Onuda tekrar piyasaya sürmüşler :)) Bizim ekip 30 kişiydi 3 kişi oynuyor şuan :) Eski tutkunlarını çekme amaçlı yapılıyorsa çeker, ama kaçını ? bilmem.
iyide üstat Privatelerin hepsini kapatacak ,yapacağım diyor . 80 CAP sistemle başlayacak bence çekecektir :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık bilmiyorum olur mu. Top MMOs in 2020 - MMO Populations & Player Counts Burdaki oyunlara bakınca daha geniş nüfusu olan güzel mmorpgler var. Ücretsizleri de var. Pay to win olayını dengeli ayarlarlarsa biraz grafik güncellemeleri yaparlarsa tutabilir. Bide keşke pandeminin başlarında yapaydılar. Bu arada zamanında ne kadar efsoydu ama benim eski celeronlu 384mb ramlı 64mb ekran kartlı masaüstü pc kasıyordu. Knight da takılıyordum oyüzden hep içim giderdi başka pclerdebiraz oynayabilirdim :D
Pandeminin başındayız üstat , daha yeni başladık :(

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
99 sonundan beri Ultima oynarım. Bir tek ultima eskimez derdim ama. O bile kabak tadı verdi :)
Dota geçirdiği kozadan sonra muazzam birşeye D2'ye dönüştü. Ultimanın dönüştürücüsü beceremedi alternatifler aldı onlarda bana göre başarılı değil. Velhasıl; eskinin tadı eskide güzel oluyor. Birden fazla yenisini görünce anlıyorsun :)

Oynayanlara iyi eğlenceler..