Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bugün Hindistan ile Çin arasında bir çatışma yaşanmış ve 20 Hint askeri ölmüş. Kuzey Kore de Güney Kore ile irtibat binasını havaya uçurmuş. Bunlar bugün yaşananlar daha bir sürü olay var, 3. Dünya Savaşı geliyor mu?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Evet bende şimdi G.Kore ile K.Kore haberini okuyordum , bu koreliler uzun zamandır hep kendi aralarında şımarıyorlar , dünya savaşının çıkacağını sanmam :joycat:

Kim jong abimin canı sıkılıyor yine :d

1588369289588-whats-app-image-2020-05-02-at-12.40

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bugün Hindistan ile Çin arasında bir çatışma yaşanmış ve 20 Hint askeri ölmüş. Kuzey Kore de Güney Kore ile irtibat binasını havaya uçurmuş. Bunlar bugün yaşananlar daha bir sürü olay var, 3. Dünya Savaşı geliyor mu?
Bu aralar iyi prim kastın (kötü anlama lütfen) :D

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
3. Dünya savaşı uzun yıllardır var. Farkı cephe savaşı olmaması. Ekonomik, kültürel vs vs vs...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Evet bende şimdi G.Kore ile K.Kore haberini okuyordum , bu koreliler uzun zamandır hep kendi aralarında şımarıyorlar , dünya savaşının çıkacağını sanmam :joycat:

Kim jong abimin canı sıkılıyor yine :d

1588369289588-whats-app-image-2020-05-02-at-12.40
Sadece bu olay için sormadım sadece bugün yaşananlar bunlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Dünyada ülkeler keko gibi oldu bi ülke bi ülkeye bulaştımı diğer ülkeler arkadaş ülkelerini getiriyor hayırdır olum siz fln :D

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Çok açıklayıcı oldu ??
Ayn boş ver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Prim, sigortacılıkta verilen teminat karşılığı alınan ücret. Prim hesaplaması genellikle sigorta bedeli ile bir yüzdeden oluşan fiyatın çarpımı yoluyla yapılır: Prim = Sigorta Bedeli x Fiyat Ancak bu her durumda geçerli değildir. Sigorta bedelinden bağımsız prim hesaplama yöntemleri de vardır. <<<<<<<<<<<

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130

Ben artık eskisi gibi olmadığını düşünüyorum.Eskiden böyle bir olay olsa evet savaş çıktı diyebilirdik.Şimdi örnek veriyorum Amerika ile Rusya çatışıyor ve kesin Dünya savaşı çıkacak diyoruz.Haliye Amerika ve Rusya yakınındaki ülkeler de bahsettiğimi ülkelerden silah alıyor.Yani büyük ülkeler bunu kullanarak kendi ekonomilerine gelir kaynağı sağlıyor.Net bir şey söyleyemeyiz.

İyi Forumlar..

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ben artık eskisi gibi olmadığını düşünüyorum.Eskiden böyle bir olay olsa evet savaş çıktı diyebilirdik.Şimdi örnek veriyorum Amerika ile Rusya çatışıyor ve kesin Dünya savaşı çıkacak diyoruz.Haliye Amerika ve Rusya yakınındaki ülkeler de bahsettiğimi ülkelerden silah alıyor.Yani büyük ülkeler bunu kullanarak kendi ekonomilerine gelir kaynağı sağlıyor.Net bir şey söyleyemeyiz.

İyi Forumlar..
Her yer ayrı ayrı karıştı biri bitmeden öbürü başlıyor

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Bir o eksikti. O da gelirse kadro tamamlanıyor.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Ben tankla topla yapılan savaş devrinin bittiğini düşünüyorum. Artık ekonomik ve siyasi yaptırımlarla yürüyor savaşlar. Amerika Irak a girdi. 17 yıl geçti. Çok büyük mali kayıplar getirdi. Üstüne bu sefer mezhep savaşları başladı. Arap baharı ile Arap diktatörler bir bir devrildi. Suriye de Esad ayakta kaldı. Bu sefer iç savaş başladı.Amerika tek bir asker indirmeden Suriye yi işgal etti Bence zaten şuan gayri resmi olarak 3.dünya savaşının ortasındayız. Kuzey Kore ve Güney Kore. Soğuk savaşın muharabe alanı.....

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Veeee Pakistan da dahil oldu?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ben tankla topla yapılan savaş devrinin bittiğini düşünüyorum. Artık ekonomik ve siyasi yaptırımlarla yürüyor savaşlar. Amerika Irak a girdi. 17 yıl geçti. Çok büyük mali kayıplar getirdi. Üstüne bu sefer mezhep savaşları başladı. Arap baharı ile Arap diktatörler bir bir devrildi. Suriye de Esad ayakta kaldı. Bu sefer iç savaş başladı.Amerika tek bir asker indirmeden Suriye yi işgal etti Bence zaten şuan gayri resmi olarak 3.dünya savaşının ortasındayız. Kuzey Kore ve Güney Kore. Soğuk savaşın muharabe alanı.....
Artık birbirine laf sokuyorlar
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>1 mesela :)

RTE : Bana bak muharrem
Muharrem İnce: Eee sana baktım Recep SÖYLE!

hqdefault.jpg
indir.jpg

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
COVID-19 salgını yetmezmiş gibi bir de savaş ile de mi uğraşacağız? Böyle giderse Dünya'da 1 kişi bile kalmaz. Zaten yeterince ölüm var. Daha fazlasına gerek yok bence.

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Boy gösterisi başka bir şey değil.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
565
Ben bu tür insanlığın yok oluş haberlerinden artık doğruluğundan şüphelenmeye başladım. 29 Nisan'da Dünya yok olacak dediler, aradan 1.5 ay geçti ve hiçbir şey olmadı.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
qazwsxedcrfvtgbyhnujmıköolçpş.ğiü,