Samsung Android 10'u 1 Ay Daha Erteledi

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Herkese merhaba. 1 Temmuz'u görünce sinirlerim zıpladı 1 ay daha dayanamam ben. Buyurun:
Untitled.jpg

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Ben A10 kullanıyorum hepimizin ki aynı A10S, A20, A20S vb. Çok sinirliyim. Sizce başka ülkenin Android 10 Stock ROM'unu kurmalı mıyım birde garantiyi bozar mı orijinal ROM olsa bile?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bakalım redmi 8 android 10 gelecek mi.
Hatırladığım kadarıyla ROM yükledikten sonra geri Stock ROM kullanırsanız Samsung'un ROM değiştirdiğinizi anlamasının hiç bir yolu yok. Bence 1 ay daha bekleyin. Ben Android 10 için çok heyecanlıydım çok bekledim ama hiçbir şey çıkmadı. Hayallerim yıkıldı. Çok büyük bir değişiklik olacak sanıyordum ama 3-5 yeni özellik yapıp kapatmışlar. Şimdi Android 11 Beta'yı açmaya hazırlanıyor Google. Bence hiç ROM ile uğraşmayın. Odin kuracaksın, ROM indireceksin, daha sonra tekrar SamMobile'dan stock ROM indireceksin. (IDM ve ya benzeri kullanmıyorsanız yüklemesi 3-5 saat Sürüyor. Belki IDM koruması bile gelmiştir) O yüzden hiç uğraşmayın bir ay dhaa bekleyin.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Hatırladığım kadarıyla ROM yükledikten sonra geri Stock ROM kullanırsanız Samsung'un ROM değiştirdiğinizi anlamasının hiç bir yolu yok. Bence 1 ay daha bekleyin. Ben Android 10 için çok heyecanlıydım çok bekledim ama hiçbir şey çıkmadı. Hayallerim yıkıldı. Çok büyük bir değişiklik olacak sanıyordum ama 3-5 yeni özellik yapıp kapatmışlar. Şimdi Android 11 Beta'yı açmaya hazırlanıyor Google. Bence hiç ROM ile uğraşmayın. Odin kuracaksın, ROM indireceksin, daha sonra tekrar SamMobile'dan stock ROM indireceksin. (IDM ve ya benzeri kullanmıyorsanız yüklemesi 3-5 saat Sürüyor. Belki IDM koruması bile gelmiştir) O yüzden hiç uğraşmayın bir ay dhaa bekleyin.
Kurmak istediğim de Stock ROM ama başka ülkenin. Custom ROM kurmayı ben düşünmüyorum pek. Custom ROM sadece 64 bit Android 10 ROM'u belki kurabilirim. Cevabınız için teşekkürler. :)

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Yeni bir bilgi edindim. Benim ağabeyim çok ROM kullanıyor ona sordum. Eğer knox sayacını sıfırlayamazsanız garantiden çıkıyormuş. Eski telefonu Note 3'te sıfırlamak için program olduğunu söyledi ama yeni telefonlarda bir fikri yok. Yani Samsung büyük ihtimalle anlar.

Olay basit olarak şu, Knox sayacı bitmeden önce stock ROMa geri dönmezseniz garanti bitiyor.

Başka ülkenin orijinal ROMunu sorduğumda ise %100 emin değilim ama çok yüksek ihtimalle bozulmuyor dedi. Benim verebileceğim bilgi bu kadar. :)

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Yeni bir bilgi edindim. Benim ağabeyim çok ROM kullanıyor ona sordum. Eğer knox sayacını sıfırlayamazsanız garantiden çıkıyormuş. Eski telefonu Note 3'te sıfırlamak için program olduğunu söyledi ama yeni telefonlarda bir fikri yok. Yani Samsung büyük ihtimalle anlar.

Olay basit olarak şu, Knox sayacı bitmeden önce stock ROMa geri dönmezseniz garanti bitiyor.

Başka ülkenin orijinal ROMunu sorduğumda ise %100 emin değilim ama çok yüksek ihtimalle bozulmuyor dedi. Benim verebileceğim bilgi bu kadar. :)
Sağolun bu bilgiler için size teşekkür ederim. :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Klasik android firmaları takılmamak gerek. Üst segment cihazlara hemen verilir alt segment ertelenir. En azından lg gibi vericez diyip vermemezlik yapmıyorlar.

Son mesajlar