Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Diğer istihbarat birimlerini çağırıp aynı anda cevap yağmuruna tutmanızı bekliyorum. Ama hakaretleriniz sizi tüm foruma rezil etti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurallara göre iş yapıyoruz. Kendi kafamıza göre iş yapıyor muyuz? Bizi de denetleyen birisi var, saçma olan hareketimizde bize söylüyor, merak etmeyin.
Kurallarınıza göre hareket etseydiniz ekran görüntülerindeki yandaşlarınızı da cezalandırırdınız. Laga luga yapmayın burada.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Peki bir şey diyeceğim Enes. Neden Recep Baltaş'ı eleştirdiğim de konum direkt silindi? Bu sizin recebin kölesi olduğunuz için mi yoksa başka sebeplerde mi var. Hani açtığım konu da gereksiz ve boş degildi
Hakaret var mı? Kesin yoktu değil mi? Arkadaşlar bakın; sosyal üzerinde ilk mesajınızda nokta koymadınız diye cevap verilmiyor. Kurallarında artış seviyesi cezayı aldığınız seviyeye bakar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Sürekli İslam'a laf atan ve Çin zulmünü destekleyen yöneticinin kurduğu forumdan ne beklersin ki.

Aynen öyle!
Bir Allah düşmanının kurduğu evde rahmet olmaz, merhamet olmaz, bereket olmaz. Sevgi olmaz, saygı olmaz, muhabbet olmaz. Sadece nifak olur orada, fesat olur. Çıkar olur, çamur olur. Didişme olur, kavga, niza olur. Çekememezlik olur, kıskançlık olur, adam kayırma olur. Adaletsizlik olur ve özetle zulüm olur.

Orayı terketmedikçe, orada kaldıkça... Tertemiz duygularınızın yavaş yavaş kirlendiğini göreceksiniz. Vicdanınızın katılaştığını farkedeceksiniz. Merhamet ve adalet hisleriniz flu hale gelecek, sonra kalpleriniz, gönül dünyanızın kimyası yozlaşacak... Maya bozulacak.

Allah'ın kovulduğu yerde durmayın arkadaşlar. Dünyadaki bütün güzel hasletler, sevgi, muhabbet, iyilik ve güzellik adına ne varsa Allah'ındır. Onun kovulduğu yere şeytan tahtını kurar. Sizi köle eder. Edebinizi, irfanınızı ve sizi insan kılan ne kadar manevi değeriniz varsa bozar, ifsad eder.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Hakaret var mı? Kesin yoktu değil mi? Arkadaşlar bakın; sosyal üzerinde ilk mesajınızda nokta koymadınız diye cevap verilmiyor. Kurallarında artış seviyesi cezayı aldığınız seviyeye bakar.
Luci666 kullanıcısının beni daha tanımadığı zamanlarda bana hakaret ederek eleştiri yaptığını ve DC grubundaki insanları farklı konuda aşağıladığını size hatırlatırım. Bu konuda hiçbir raporuma dönülmedi. Konuyu halen noktalama işaretine götüremezsiniz.

Ve size de bu arkadaşı şikayete etmek artık uygun olmaz çünkü siz de hakaret ediyorsunuz. Kendi üyelerinize bile.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Aynen öyle!
Bir Allah düşmanının kurduğu evde rahmet olmaz, merhamet olmaz, bereket olmaz. Sevgi olmaz, saygı olmaz, muhabbet olmaz. Sadece nifak olur orada, fesat olur. Çıkar olur, çamur olur. Didişme olur, kavga, niza olur. Çekememezlik olur, kıskançlık olur, adam kayırma olur. Adaletsizlik olur ve özetle zulüm olur.

Orayı terketmedikçe, orada kaldıkça... Tertemiz duygularınızın yavaş yavaş kirlendiğini göreceksiniz. Vicdanınızın katılaştığını farkedeceksiniz. Merhamet ve adalet hisleriniz flu hale gelecek, sonra kalpleriniz, gönül dünyanızın kimyası yozlaşacak... Maya bozulacak.

Allah'ın kovulduğu yerde durmayın arkadaşlar. Dünyadaki bütün güzel hasletler, sevgi, muhabbet, iyilik ve güzellik adına ne varsa Allah'ındır. Onun kovulduğu yere şeytan tahtını kurar. Sizi köle eder. Edebinizi, irfanınızı ve sizi insan kılan ne kadar manevi değeriniz varsa bozar, ifsad eder.
Bunu bilmiyordum. :/
Dine de dinsize de saygısı olması lazım bir forum işletiyorsanız.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Bu arada 1 yıl nokta koymadınız diye ban almak için 1000 kere aynı hatayı yapmak lazım galiba. 1000 mesaj içinde de nokta koymuyorsanız, bilemiyorum artık.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
SS leri mevcut? Ben ban yedim diye söylenmiyorum. Forumun kuralları kadar kendisini ve yöneticisi gereksiz. İslam'a laf atan Çin'deki zulmü destekleyen adamın forumunda adamı eleştirmekten konum silindi? Şimdi de technopata gelmek zorunlu değil diyorsun

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Bu arada 1 yıl nokta koymadınız diye ban almak için 1000 kere aynı hatayı yapmak lazım galiba. 1000 mesaj içinde de nokta koymuyorsanız, bilemiyorum artık.
Konu sadece imla kurallarıysa şuan neden senin hakaretini şikayet etmek için Technopat Sosyal'e bildirmekten bile çekiniyorlar? Seni ülkenin cumhurbaşkanına mı şikayet etmeleri lazım?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Kurallar sana uygun değilse gelmeyebilirsin. Sosyal'e üye olmak zaten kesin kural değil.
Kaç yıl oldu kullanmmadığım profil var. Silebilirmisiniz?
5 yıl ban atıldıktan sonra hiç SOSYAL`e girmedim.

Ordada profil ismi Zaur

Aslında Oranın ismi BANTOPAT olmalıydıda neyse.
Uzun zaman önce haksızlık yapıldı bir arkadaşa tepki gösterince Bana da ban atmıştılar. Ondan bu yana girmiyorum siteye.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kaç yıl oldu kullanmmadığım profil var. Silebilirmisiniz?
5 yıl ban atıldıktan sonra hiç SOSYAL`e girmedim.

Ordada profil ismi Zaur

Aslında Oranın ismi BANTOPAT olmalıydıda neyse.
Uzun zaman önce haksızlık yapıldı bir arkadaşa tepki gösterince Bana da ban atmıştılar. Ondan bu yana girmiyorum siteye.
Keyfi olarak hesap silme işlemi yapılmıyor maalesef.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513

Benimde profilimi konularla silin. Yararlı 2 konum ve projem Google'a indeksleniyor. SDN ve kendi forumum dışında farklı bir 3. parti sitesi indekslensin istemiyorum.

Keyfi olarak ban attığınız zamanlardaki gibi deneyin. Başaracaksınız.

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Kamu oyuna duyurulur;

Az önce SİT tarafından elde edilen bilgiye göre "TECHNOPAT" adlı forumda dedikodumuz yapılıyor. Ayrıca aramızda TİT istihbaratçıları vardır. Üyelerin gönlü ferah olsun en kısa sürede bu kişiler tespit edilecektir.
-SİT-
Komutanım durum raporu nedir

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
1590416435487.png

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Profilin Kullanıcısı benim silmenizi istiyorum Buradan. Sosyale girip resim çekip atarım istersen ama girmekte istemiyorum yeniden. Yeniden profil açma gereğide duymuyorum.

Haa yoksa üye sayı mı azalır İstatistiklerden?

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Sayın SDN;

Forumda 2 kişiyi kein olmamakla birlikte tespit ettik. Bu kişiler şüphelidir.

Enes.wtp adında technopatta bir süper moderatör var. Sayın Enes.wtf kapak fotoğrafınız dahi aynı bu sizi şüpheli yapar.

Diğer şüpheli ise Yika38 sizde technopat forumdansınız.
Şimdilik durum bu endişelenmeyin.

Üye konusunda cidden varlar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bunu bilmiyordum. :/
Dine de dinsize de saygısı olması lazım bir forum işletiyorsanız.
Burada kendi forumumun reklamını yaptığımı ima ediyorsunuz galiba.
Yok!
Buradan başka aktif olduğum bir forum yok.
Gördünüz mü, oradan bir çamur bulaşmış üzerinize ki su-i zan ettiniz! :)
Çamurlar çoğaldıkça kimya böyle bozuluyor işte. :D

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Burada kendi forumumun reklamını yaptığımı ima ediyorsunuz galiba.
Yok!
Buradan başka aktif olduğum bir forum yok.
Gördünüz mü, oradan bir çamur bulaşmış üzerinize ki su-i zan ettiniz! :)
Çamurlar çoğaldıkça kimya böyle bozuluyor işte. :D
Rapor sistemiyle bile belirtmiştim ki o forum açıldığında SDN'de reklamı yapılmayacak. Ve bu mesajımı da raporluyorum. Buradaki moderatörler Tecnoçöp Sosyal moderatörleri gibi anlayışsız değil :D

Son düzenleyen moderatör:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...