Technopat'ın cevap veremeyen üyeye yürümesine karşılık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Köle gibi davranan insanlar beyni gelişmemiş topluluktur. Sosyal içerisinde beyni gelişmiş onca üye var ama sizin yanınızda ve size kölelik yapanlar gelişmeyen insanlar.
Üyelerinize köle gibi davranan sizin gibi moderatörlerdir. Hep amacınız birini küçük düşürmek. Ve ayrıca böyle yaparak Technopatı kötülüyorsunuz. :)

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Köle gibi davranan insanlar beyni gelişmemiş topluluktur. Sosyal içerisinde beyni gelişmiş onca üye var ama sizin yanınızda ve size kölelik yapanlar gelişmeyen insanlar.
SDN içerisinde SDN İstibarat Teşkilatı kuran var mı? AA dur bekle ben cevabını vereyim. Yok. Acaba siz daha çok egolu ve elitsiniz diye mi yoksa biz köle ve beyni gelişmemiş olduğumuz için mi

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kurallar katı ve net. Her geçen gün çoklu üyelik açan bir arkadaş kendisi. DC grubunda olan kişilerin hesaplarına girip cevap yazdırıyor. Bunlar kendi haklarını mı arıyor? Onlar ne yapmış? Çoklu üyelikten ban yemiş, normal. Her forumun kuralı bu.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Kurallar katı ve net. Her geçen gün çoklu üyelik açan bir arkadaş kendisi. DC grubunda olan kişilerin hesaplarına girip cevap yazdırıyor. Bunlar kendi haklarını mı arıyor? Onlar ne yapmış? Çoklu üyelikten ban yemiş, normal. Her forumun kuralı bu.
Çoklu üyelik hesaplarının açılma nedeni haksızlıklara isyan etmek ve moderatörlerle konuşmak. Ama modlarla konuşma işlemi hiç gerçekleşemiyor bile. Ayrıca hesaplara girip yazı yazdırmıyorum, rica ediyorum onlar da aynı fikirde oldukları için yazıyorlar. ;)

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
SDN içerisinde SDN İstibarat Teşkilatı kuran var mı? AA dur bekle ben cevabını vereyim. Yok. Acaba siz daha çok egolu ve elitsiniz diye mi yoksa biz köle ve beyni gelişmemiş olduğumuz için mi
Kendini kullandırtan herkes köle olmaya çalışıyordur herhalde. SDN forumu da, DA forumunda da köle olmaya çalışan var. Sadece Sosyal'i övmüyorum burada.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
İşte neden enes.wtp'yi moderatör olarak kabul etmediğimi anladınız mı SDN halkı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Hasanmerkit tarafından cevaplanmıştır." Tanıdık geldi mi?
İsmimi görün de halen foruma faydam olduğunu anlayın diye ek imza bırakmalarını rica ettim. Hatta bazı mesajlarda bu imza bırakılmadı :)

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Kendini kullandırtan herkes köle olmaya çalışıyordur herhalde. SDN forumu da, DA forumunda da köle olmaya çalışan var. Sadece Sosyal'i övmüyorum burada.
Sosyal de yok demiyorsun ama beyni gelişmişler daha çok diyorsun. Ama buraya gelince burada beyni gelişmişler var. Kim kendini kullandirtiyor merak ediyorum da. Başka yerde burada forumu kotuledigimiz zaman biz köle ama siz kötüleyenince elit insan ? mükemmel

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Biz seni neden banladığımızı anladın mı? Hasanmerkit ve kediciklerine selamlar...
Şimdi de farklı bir hakaret. Ben kimseye zorla Technopat'ı bırakın demedim ama bu günden sonra mesajınızdan sonra forumuzu bırakma kararı alan var haberiniz olsun.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kendi fikirleri yerine siz mi cevap veriyorsunuz? Adam akıllı dursaydınız; mesela reklam yapmasaydınız da siz cevap yazsanız güzel olmaz mıydı? Siz herhalde 80 yıllarında yaşayıp sağcı, solculuk mu düşünüyorsunuz? Bu hangi Jüpiter?

Technopat ta yanlış yere yazmaktan 6 ay ban yemiştim
Hesabın nedir? Link olarak bırakır mısın?

darkturkkings

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kendi fikirleri yerine siz mi cevap veriyorsunuz? Adam akıllı dursaydınız; mesela reklam yapmasaydınız da siz cevap yazsanız güzel olmaz mıydı? Siz herhalde 80 yıllarında yaşayıp sağcı, solculuk mu düşünüyorsunuz? Bu hangi Jüpiter?

Yaptığınız hatayı şimdi düzeltmeye çalışıyorsunuz. Yazık.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513

Reklam mı? Proje hakkında paylaşılan resmi bağlantılar nasıl reklam oluyor? PiluX bir GNU/Linux tabanlı dağıtım değil mi? GNU/Linux yada diğer işletim sistemleri kategorisinde açıldı zaten?

O zaman Windows ile ilgili konularda microsoft.com bağlantısı atanlara da ban atmanız gerekiyor.

Bu kadar insan konuyu inceliyor ve gerekli açıklama yapmak yerine herkesin içinde hakaret ediyorsunuz. Bu forumun modları bile konuda şuan.
1590415521885.png

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Ben "Sosyal üyeleri köledir" demedim, demem. Beyni gelişmemiş, hasanmerkit adına cevap veren, konu açan kitle nedir?
Bu cümlede siz diyorsunuz ki, onca beyni çok gelişmiş olan kişiler var ama bütün salaklar bize gelmiş anlamını taşıyor. Ayrıca köle gibi davranmıyoruz, bari dürüst olun. Ayrıca bu kadar saçma kuralları okullarda bilene görmedim. :)

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Bu cümlede siz diyorsunuz ki, onca beyni çok gelişmiş olan kişiler var ama bütün salaklar bize gelmiş anlamını taşıyor. Ayrıca köle gibi davranmıyoruz, bari dürüst olun. Ayrıca bu kadar saçma kuralları okullarda bilene görmedim. :)
Kurallar sana uygun değilse gelmeyebilirsin. Sosyal'e üye olmak zaten kesin kural değil.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Şu attığın cevapları oku. Yazık ya.
Technopat'ta yönetici olsaydım bu açıklamalarla konuyu şiddetlendirdiğin için ve insanlara hakaret ettiğin için moderatörlüğüne bile el koyardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...