Grand Theft Auto V - Online Banım ne zaman açılacaktır?

Bu konuyu okuyanlar

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Steam üzerinden aldığım "Grand Theft Auto V" oyunumdan yaklaşık bir ay önce yasaklanmış bulunmaktayım. Online moda giriş yapmaya çalıştığımda "15 May 2020" tarihini veriyor ve tekrardan offline moda atıyor. Ban açılım vakti Amerika saatine göre mi olacak veyahut ban yediğim saat itibariyle mi açılacak, cevap verirseniz memnun olurum.:)

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Yaptığım hileyede ben karar veririm ama değil mi? ki hileyi artık aklımın ucundan bile geçirmiyorum. İçin rahat olabilir dostum. :blush:

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Siz karar verirsiniz başkasına haksızlık olur.

+ Kitap okuyor musun Jack?
- Hayır, eksikliğini hissetmiyorum.
+ Ama biz hissediyoruz.

Muhtemelen bugün tamamen bittiğinde yani teknik olarak yarın cezanız biter.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Steam pazar da gmt saati baz alınıyor. Büyük ihtimal gmt ye gore baz alındı sizin banınız. Türkiye saati 3 saat ileridir

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Doğru diyorsun bro, haksızlık yaptım fakat pişmanım. Kul hakkına girdim Allah affetsin. Cevabın için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@canshn Gece 00.00 civari mi yoksa ban yediğim saat civari mi açılacaktır ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Doğru diyorsun bro, haksızlık yaptım fakat pişmanım. Kul hakkına girdim Allah affetsin. Cevabın için teşekkür ederim.

@canshn Gece 00.00 civari mi yoksa ban yediğim saat civari mi açılacaktır ?
Daha önce başıma gelmediği için bilemiyorum. Herhangi bir saat verilmediyse gmt dilimi baz alınırsa 16.05.2020 03.01 i bekleyin.
Halen daha açılmaz veya şimdiden içinize sinmez ise steam destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Yaptığım hileyede ben karar veririm ama değil mi? ki hileyi artık aklımın ucundan bile geçirmiyorum. İçin rahat olabilir dostum. :blush:
Sen gerçekten Berlin misin xD beynim yazıyı okurken Berlin in sesiyle okudu

Söylediğin şeyler de berlin gibi olunca işte:)

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53

Söylediğin şeyler de berlin gibi olunca işte:)
Sevdiğim karakterlere benzemeye başlıyorum sanırım. :laughing:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Öncelikle dostun değilim laflarına dikkat et. Kul hakkına giriyorsun dalga geçer gibi yaptığım hileye ben karar veririm diyorsun. Senin gibilere sınırsız ban verilmeli aslında.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Steam üzerinden aldığım "Grand Theft Auto V" oyunumdan yaklaşık bir ay önce yasaklanmış bulunmaktayım. Online moda giriş yapmaya çalıştığımda "15 May 2020" tarihini veriyor ve tekrardan offline moda atıyor. Ban açılım vakti Amerika saatine göre mi olacak veyahut ban yediğim saat itibariyle mi açılacak, cevap verirseniz memnun olurum.:)
Yarın saat 12:00 gibi dene açılacaktır. Amerikada ki yerel saati baz almışlardır.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Birkaç arkadaşa sorduğumda GMT+2 saatini baz alıyor dendi, fakat cevabınızı dinleyeceğim. :)
Zamanında bende uyarı yemiştim Duncle yazmışlardı, aynı şekil bir sonraki gün 12:00 da açılmıştı.