Fazlalık Tuşları Boşa Atama

Bu konuyu okuyanlar

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Merhaba elimde bir tane gaming mouse var. Mouse üstünde ekstra 4tuş daha var fakat bunun üstündeki 4adet tuşu ben boşa atamak istiyorum ama driver ına girdiğimde öyle bir seçenek yok illa bir görev atamam gerekiyor.Yani tuşlar aktif dursun ama bir görevi olmasın oyunlarda ben o düğmelere görev atıyorum ama driver da Media konumunda olduğu için devamlı şarkıyla oynuyo bu tuşları boşa atayabileceğim bir ayar veya bir program varmı

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Klavye için sharpsKeys programı yardımcı olabilir , Mouse için X-Mouse Button programına bakabilirsiniz.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
İntellipoint veya MacroRecorder'e bakabilirsiniz onun dışında bildiğim. Hangi mouse'i kullanıyorsunuz ?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Merhaba elimde bir tane gaming mouse var. Mouse üstünde ekstra 4tuş daha var fakat bunun üstündeki 4adet tuşu ben boşa atamak istiyorum ama driver ına girdiğimde öyle bir seçenek yok illa bir görev atamam gerekiyor.Yani tuşlar aktif dursun ama bir görevi olmasın oyunlarda ben o düğmelere görev atıyorum ama driver da Media konumunda olduğu için devamlı şarkıyla oynuyo bu tuşları boşa atayabileceğim bir ayar veya bir program varmı
Konunuzun acillik olarak neyi var ?
Açıklayabilir misiniz ?

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Benim sorduğum konunuzun acil yardım gerektirecek durumu nedir ?
Oyunda atamam gerekiyor bana büyük yararı var onun yüzünden oyunda sıkıntı yaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İntellipoint veya MacroRecorder'e bakabilirsiniz onun dışında bildiğim. Hangi mouse'i kullanıyorsunuz ?
MF Product Strike 0121 Ağırlık Ayarlı Kablolu Rgb Gaming Mouse Siyah-Kırmızı bu ürün

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006