Oyundan çıktıktan sonra pc çöküyor

Bu konuyu okuyanlar

GamerLab11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklașik 2 3 haftaya kadar her șey normaldi çökmeden kastiğim pc açik kaliyor ekran klavye mouse kapaniyor ilk bașlarda oyunu 5 6 saat oynadikdan sonra çöküyordu ama șimdi csgo da bir maç atiyorum en dușuk ayarlarda maç biter bitmez kapaniyor. Pc sistem bilgilerim: ryzen 5 1600/16gb ram/rtx 2060 aero itx/
Sizce neden oluyor?

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
İşlemci sıcaklığını kontrol et.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
msi afterburner ile anormal birşey olup olmadığına bakın

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bütün sistemi yazar mısın? Kasa güç kaynağı dahil.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Önceden oluyormuydu ne yaptıktan sonra olmaya başladı?

GamerLab11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
msi afterburner ile anormal birşey olup olmadığına bakın
ona da baktım ilk başta ekran kartı 2 dk da 8 derece artı sonra pc yı temizledim normale indi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceden oluyormuydu ne yaptıktan sonra olmaya başladı?
ekran kartı driveri güncelledikten sonra olmaya başladı

Bütün sistemi yazar mısın? Kasa güç kaynağı dahil.
gigabyte b450m s2h 3200mhz/powerboost vk-g3902s rgb 600w 80+/480gb ssd 520 okuma 450 yazma/1tb harddisk

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Hiçbir oyun kaybetmeden windows.old ile formatlayın.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
ona da baktım ilk başta ekran kartı 2 dk da 8 derece artı sonra pc yı temizledim normale indi

ekran kartı driveri güncelledikten sonra olmaya başladı

gigabyte b450m s2h 3200mhz/powerboost vk-g3902s rgb 600w 80+/480gb ssd 520 okuma 450 yazma/1tb harddisk
Ekran kartı driverinden sonra meydana geldiyse sağlıklı kullandığınız sürüme geri dönün temiz bir şeklilde ekran kartı driverini silip bir önceki drivera geçin benimde yeni sürümde sıkıntı olduğu için bir sornaki güncellemeyi bekliyorum.

Ekran kartı driverinden sonra meydana geldiyse sağlıklı kullandığınız sürüme geri dönün temiz bir şeklilde ekran kartı driverini silip bir önceki drivera geçin benimde yeni sürümde sıkıntı olduğu için bir sornaki güncellemeyi bekliyorum.
Formata gerek yok boşuna çaba sarfetmeyin eski sürüme dönün driver olarak . Rahat rahat 1-2 hafta önce nasılsa öyle kullanın makineyi .

GamerLab11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Formata gerek yok boşuna çaba sarfetmeyin eski sürüme dönün driver olarak . Rahat rahat 1-2 hafta önce nasılsa öyle kullanın makineyi .
yardım için teşekkürler birazdan eski sürümü yükleyeceğim

ekran kartı driveri yüklerken bi anda mavi ekran veriyor bilgisayarınızda sorunla karşilaşıldı yeniden başlatılması gerekiyor yazıyor ne yapmam gerek

Son düzenleme:

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
yardım için teşekkürler birazdan eski sürümü yükleyeceğim

ekran kartı driveri yüklerken bi anda mavi ekran veriyor bilgisayarınızda sorunla karşilaşıldı yeniden başlatılması gerekiyor yazıyor ne yapmam gerek
temiz bir şekilde kaldıramamışsınız driveri . 2 driver çakışınca sistem durduruyor mavi ekran veriyor .