Technopat sosyal REZİLLİĞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Normalde Technopat sosyali çok sık kullanırım ama artık yok. Bildiğiniz gibi technopat sosyalde çoklu üyelik yasak. Benim 19 tane hesabım vardı ve sadece 3-4 tanesini kapatabilmişler. Aktif olarak kullandığım bir hesabım vardı. Bugün girdiğimde üyeliğiniz reddedilmiştir uyarısını gördüm. Başka hesaplarımdan konu açtım ancak onaylanmadı. Hem de 3-4 konu açmama rağmen. Hiç kaleye almadılar. En sonunda ben de önüme gelen mesaja emoji attım. Veee süprizzz. "Giriş izniniz yok" işte böyle. Forumdaki insanlarını ne kadar sevsem de moderatörleri ve yöneticileri berbat.

Son düzenleyen moderatör:

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Normalde Technopat sosyali çok sık kullanırım ama artık yok. Bildiğiniz gibi technopat sosyalde çoklu üyelik yasak. Benim 19 tane hesabım vardı ve sadece 3-4 tanesini kapatabilmişler. Aktif olarak kullandığım bir hesabım vardı. Bugün girdiğimde üyeliğiniz reddedilmiştir uyarısını gördüm. Başka hesaplarımdan konu açtım ancak onaylanmadı. Hem de 3-4 konu açmama rağmen. Hiç kaleye almadılar. En sonunda ben de önüme gelen mesaja emoji attım. Veee süprizzz. "Giriş izniniz yok" işte böyle. Forumdaki insanlarını ne kadar sevsem de moderatörleri ve yöneticileri berbat. Heleki şu dine falan küfreden Recep Baltaş şerefsizi.
Kuralı çiğneyip hakkınızı arıyorsunuz.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Öyle bir forum sitesinde neden birden fazla hesap açma gereği duyarsınız ki? Yazdığınız her mesajda ban yeme riskiniz olduğundan mı? Eğer öyleyse neden o tür çöp forumlarda takılıyorsunuz?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,116
19 hesap açıp sonra da niye yönetimi haksız çıkarmaya çalışıyorsunuz ki? Siz baştan kuralı ihlal etmişsiniz hemde 18 kere. Normal şartlarda 2 hesabı olan kullanıcıya biz soruyoruz hangi hesabınızın açık kalmasını istiyorsunuz diye ancak 19 hesabı olan birini görsem ben bütün hesaplarını kapatırdım açıkçası.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Öyle bir forum sitesinde neden birden fazla hesap açma gereği duyarsınız ki? Yazdığınız her mesajda ban yeme riskiniz olduğundan mı? Eğer öyleyse neden o tür çöp forumlarda takılıyorsunuz?
Hocam ben o forumda forumun bir güvenlik açığını falan söylesem, böyle olsa daha iyi olur diye yazsam bile bizim işimize karışma diye bir sürü ban yedim. Sultan Abdulhamid'e küfreden birine laf attım diye 2089 yılına kadar ceza aldım. Neden mi kullanıyorum. Çünkü bilgili insanlar çok ve üye sayısı fazla.

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,865
Doğru, o forumdaki aktiflik burada olsa keşke. burada aktif normal üye sayısı , yönetici sayısından daha az sayılır. :D

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Ben başka yerlerede forumun reklamını yapmaya başladım.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Hocam ben o forumda forumun bir güvenlik açığını falan söylesem, böyle olsa daha iyi olur diye yazsam bile bizim işimize karışma diye bir sürü ban yedim. Sultan Abdulhamid'e küfreden birine laf attım diye 2089 yılına kadar ceza aldım. Neden mi kullanıyorum. Çünkü bilgili insanlar çok ve üye sayısı fazla.
Win10'dan başka işletim sistemi tanımıyorlar, Microsoft'a sponsor olmuşlar ama Microsoft'un bundan haberi yok. Her problemde bios sıfırla, bios güncelle, güncel Win10 kur, driverlarını güncelle, vs. diyorlar ben henüz mantıklı çözüm sunan birilerini görmedim. Win7 işletim sistemi kullandığın bilgisayarda bir oyunun dosyasını silsen ve oyunu açmaya çalıştığında "x.dll not found!" hatası alsan direkt "Win10 kurmazsan böyle hatalar alırsın, bios sıfırla, bios güncelle, KORSAN OYUN KURMUŞ SALDIRIN" diyecek tiplerle dolu. Devlet kursalar Win10 kullanmayanı idam ederler.

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
@Fatih3469 hem 19 tane hesap açmışsınız hem de "REZİLLİK" diye büyük harflerle başlık atıyorsunuz. Yani haksız olduğunuz bir durumdan kendinize haklılık aramaya çalışıyorsunuz.

"Hiç kaale almadılar" demişsiniz. 19 hesap açarak siz de oranın kurallarını kaale almadığınızı gösterdiniz, onlar da doğal olarak sizi kaale almıyorlar.

@CapScroLL daha Türkçemizi düzgün kullanamıyoraak ne yapsınlar? Sonuçta Türkçe sadece konuşma dilinden ibaret değildir.

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,370
Win10'dan başka işletim sistemi tanımıyorlar, Microsoft'a sponsor olmuşlar ama Microsoft'un bundan haberi yok. Her problemde bios sıfırla, bios güncelle, güncel Win10 kur, driverlarını güncelle, vs. diyorlar ben henüz mantıklı çözüm sunan birilerini görmedim. Win7 işletim sistemi kullandığın bilgisayarda bir oyunun dosyasını silsen ve oyunu açmaya çalıştığında "x.dll not found!" hatası alsan direkt "Win10 kurmazsan böyle hatalar alırsın, bios sıfırla, bios güncelle, KORSAN OYUN KURMUŞ SALDIRIN" diyecek tiplerle dolu. Devlet kursalar Win10 kullanmayanı idam ederler.
Vakti zamanında Windows 10 yoktu 8.1'den başka bir işletim sistemi tanımıyorlardı en azından, bir oyunda çalışmayı durdurdu hatası alıyordum, gelen cevap "Windows 10 kur." Sorunun kaynağı ise uyumluluk modunu çok eski bir Windows sürümüne ayarlamışım, Windows XP (SP3) yerine Windows 98 / Me seçmişim.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar.ben bu konuyu açan arkadaşa %100 hak veriyorum.Nedenini sorarsanız,Technopat Sosyal arayüz olarak vb. İşletim Sistemlerini ve tarayıcıyı gösteriyor.(Tarafısızım)fakat hiç kullandınızmı bilmiyorum,bir adet nokta koymadım diye 1 yıl ban yedim.

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Kurallara uyarsan ceza yemezsin, bu kadar basit. İnsanların emek verdiği yerlere çöp diyemezsin!

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Arkadaşlar.ben bu konuyu açan arkadaşa %100 hak veriyorum.Nedenini sorarsanız,Technopat Sosyal arayüz olarak vb. İşletim Sistemlerini ve tarayıcıyı gösteriyor.(Tarafısızım)fakat hiç kullandınızmı bilmiyorum,bir adet nokta koymadım diye 1 yıl ban yedim.
adam ordu kurmuş 19 hesap ne reklam bile 1 aydı heralde

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Technopat Sosyal arayüz olarak vb. İşletim Sistemlerini ve tarayıcıyı gösteriyor.
Kimseye göstermek zorunda değilsiniz, gizlilik ayarlarından kapatabilirsiniz.
Technopat gizlilik ayarları.PNG

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059

rtakak

Profesör
Reaksiyon puanı
1,460
Bir adama amd fx li pc önerdim diye yedim 1 yıl ceza.Tüm şeylerde ceza veriyorlar.Sonra insanlar gitmesin şu olmasın vb. saçmalık.Sadece o işletim sisteminin gözükmesi iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten ben o özelliği çok seviyorum.
Senin gibi insanlar iyi ki gitmiş. Yok nokts koymadım diye 1 sene vermişler, yok fx sistem önerdim diye 1 sene vermişler. 2 sene etti şimdiden. Atıp tutuyorsun sadece. Kurallara uyarsan ceza yemezsin. Ben aktif iken bir süre hiç ceza yemiyordum. Yediğimde ise hatalı mesajı alıntılamaktan oluyordu. O da 1 saat maksimum. Uzatırsanız cezayı arttırabiliyorlar.

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
@defacerGLD komik olan ne, çok merak ediyorum. Gülünecek bir şey varsa söyleyin, biz de gülelim.
Bir adama amd fx li pc önerdim diye yedim 1 yıl ceza.Tüm şeylerde ceza veriyorlar.Sonra insanlar gitmesin şu olmasın vb. saçmalık.Sadece o işletim sisteminin gözükmesi iyi.
Bu uyarı detayını bizimle de paylaşın, pek de inandırıcı gelmedi nedense. Kimseye durup dururken 1 yıl ceza verilmez.

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Kurallara uymak imkansız o forumda.Technopat sosyaldeki işletim sistemi ve tarayıcı gösterme özelliği olsa efsane olucak bu forum

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
@defacerGLD komik olan ne, çok merak ediyorum. Gülünecek bir şey varsa söyleyin, biz de gülelim.

Bu uyarı detayını bizimle de paylaşın, pek de inandırıcı gelmedi nedense. Kimseye durup dururken 1 yıl ceza verilmez.

Kanıtım var fx li pc önerdim diye trollük ten 1 yıl ban yedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...