2500-3000 bandına kadar en iyi kameralı telefon hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

ondera1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Fiyatı maksimum 2500-3000 olan kamerası en iyi telefonları yazar mısınız ?

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Benzer bir konuda ben açmıştım bugün eğer aldığım sonuca ve araştırmalarıma göre butceni az daha artirabilirsen nova 5t al yok artıramam dersen A71 veya mi 9tden birini seç ve kararını merak ediyorum bende bu iki telefon arasında karasizim şuan bu ay sonu alacağım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Mi 9t
A71
Nova 5t

ondera1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Benzer bir konuda ben açmıştım bugün eğer aldığım sonuca ve araştırmalarıma göre butceni az daha artirabilirsen nova 5t al yok artıramam dersen A71 veya mi 9tden birini seç ve kararını merak ediyorum bende bu iki telefon arasında karasizim şuan bu ay sonu alacağım
Telefonu şuan almayacağım yazın alırım muhtemelen çok kararsızım telefon konusunda.
Ama şu aralar mi9t sıcak geliyo bana da hangisini alırım bilemiyorum bakıcam

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Telefonu şuan almayacağım yazın alırım muhtemelen çok kararsızım telefon konusunda.
Ama şu aralar mi9t sıcak geliyo bana da hangisini alırım bilemiyorum bakıcam
Kardeşim bende öyle dusunuyorum şahsen bu ay sonu alacağım bende ama karar veremedim Samsung'a pek ısınamıyorum mi9t pop up kamera cebimde tozdan falan sıkıntı acarmi bilmiyorum

ondera1996

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim bende öyle dusunuyorum şahsen bu ay sonu alacağım bende ama karar veremedim Samsung'a pek ısınamıyorum mi9t pop up kamera cebimde tozdan falan sıkıntı acarmi bilmiyorum
gidip birde mağzada görmek lazım ya

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

Mi 9T kamera olarak başarılı. Bütçeni biraz zorlayabilirsen Huawei'nin yeni modeli P40 Lite da fotoğrafta oldukça iyi diyorlar. P40 lite modelinde dörtlü arka kamera var. Ana kamera diyafram aralığı 1,8 özellikle düşük ışık performansı fotoğraf çekerken çok iyi olacaktır.

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Mi 9T kamera olarak başarılı. Bütçeni biraz zorlayabilirsen Huawei'nin yeni modeli P40 Lite da fotoğrafta oldukça iyi diyorlar. P40 lite modelinde dörtlü arka kamera var. Ana kamera diyafram aralığı 1,8 özellikle düşük ışık performansı fotoğraf çekerken çok iyi olacaktır.
Nova 5 t nasıldır kamerada ve oyun performansında

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Nova 5 t nasıldır kamerada ve oyun performansında

Nova 5T modelinin performansı işlemci açısından daha iyi. Kamera özellikleri birbirinin neredeyse aynı. Onda da 48 Mp ana kamera 1,8 diyafram açıklığı var. Ama bütçeni biraz daha arttırman lazım. Arrtırabiliyorsan Nova 5T öneririm. Arkadaşım 3 aydır kullanıyor ve ağırlıklı olarak oyun oynuyor gayet memnun.

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Nova 5T modelinin performansı işlemci açısından daha iyi. Kamera özellikleri birbirinin neredeyse aynı. Onda da 48 Mp ana kamera 1,8 diyafram açıklığı var. Ama bütçeni biraz daha arttırman lazım. Arrtırabiliyorsan Nova 5T öneririm. Arkadaşım 3 aydır kullanıyor ve ağırlıklı olarak oyun oynuyor gayet memnun.
biraz bütçemi aşıyor ama kendimi zorlayıp alsam değer mi?

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
biraz bütçemi aşıyor ama kendimi zorlayıp alsam değer mi?

Alırsan pişman olacağını sanmıyorum. Hem kamera özellikleri hem performansı seni uzun süre idare eder. Benim şu an yeni bir telefona ihtiyacım olsa ve imkanım varsa Nova 5T alırdım.