Gelen hediye çeki bozuk telefonda kaldı

Bu konuyu okuyanlar

hakancap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba yanlış yerde konu açtıysam kusura bakmayın. bana kurumsal bir firmadan hediye çeki geldi ancak telefonumun ekranı gitti ve açılmıyor mesajda o telefonda kaldı benim mesajın içeriğine nasıl ulaşabilirim kod içindeydi. mesajı gönderenler tekrardan gönderemeyeceklerini söylediler. Konudan anlayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. teşekkürler.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,048
Uygun hdmı kablosuyla monitöre bağlayabilirsiniz.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Anakart çalışıyorsa bir telefoncu ücret karşılığı yapar sanırım, cihazın ekranı değişmeli eğer anakart sorunu değilse, HDMI kablosu yazılımı yüklenmeden hiçbir ise yaramaz.

hakancap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakart çalışıyorsa bir telefoncu ücret karşılığı yapar sanırım, cihazın ekranı değişmeli eğer anakart sorunu değilse, HDMI kablosu yazılımı yüklenmeden hiçbir ise yaramaz.
telefonun ekranı açılmıyor ayrıca açılırken sürekli kendini açıp kapatıyor titreşimlerinden anlayabiliyorum ana kart yanmışmıdır acaba o zaman hiç ulaşılmaz sanırım.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
telefonun ekranı açılmıyor ayrıca açılırken sürekli kendini açıp kapatıyor titreşimlerinden anlayabiliyorum ana kart yanmışmıdır acaba o zaman hiç ulaşılmaz sanırım.
ROM olabilir sıkıntılı olabilir veya anakart. Denenmeden tam bir cevap verilemez :(